Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, pawko89 napisał:

Mój Samsung nie ładuje strony internetowej Canal+... jakby sama strona się otwiera ale nie ładuje zawartości... z którego roku masz TV? Mój jest z 2017 roku. Może będe musiał zrobić hard reset TV.

Moj tez nie ładuje , ale jak masz Samsunga polecam użyć Smartfona + TV

Program Dex i przesyłanie obrazu działa idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, robert451 napisał:

czy działa HBB TV  na tym boxie tu opisywanym ?

  • CANAL+ BOX 4K
  •  

Nie działa jeśli chodzi o dvb-t jest wyszukiwanie automatyczne brak wyszukiwania ręcznego i całkowity brak siły sygnału .Płynnie można oglądać bez zacięć jedynie z bibliotek C+ lub cyfrowego polsatu go ,kanały na żywo z tych dwóch platform trochę przycina.Ogólnie jest ok.przynajmniej nie grzeje się jak mi box S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
3 godziny temu, pawko89 napisał:

Czyli u Ciebie ładuje strone Canal+?

Dokladnie tak

3 godziny temu, Tymek13 napisał:

Na tym pudle Box C+ kanały LIVE zacina notorycznie. Ewaldy z centrum obsługi cały czas wpierają, że wszystko jest cacy. Widzę, że firma C+ ma w pompie klientów bo idzie w zaparte. Nie do pomyślenia, że nawet nie stwarzają pozorów, że coś chcą z tym zrobić.

Ze mna dyskutowali do czasu jak im wysłałem filmik jak to działa pięknie i test pakietów, żeby zakumali, że mój net nie gubi nawet pół pakietu. No i cisza od tamtej pory. Bo wcześniej, wiecznie że wina mojego łącza?? No cóż, ja się prosić nie będę, to oni stracą 75 zł co miesiąc, bo za sport nie płacę, bo mnie nie interesi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie większość funkcjonalności działa poprawnie. Niestety box aktualnie nie posiada automatycznego przełącznia częstotliwości obrazu (AFR). Android nie widzi innych opcji częstotliwości poza aktualnie ustawioną w sterowniku/ustawieniach, przez co nie działają aplikacje z zaimplementowaną funkcją AFR. Domyślnie w systemie jest ustawiane 60Hz (opcja - "automatycznie włączaj najlepszą rozdzielczość"), ale wtedy wyświetlanie materiałów wideo w 24 lub 50 ramkach potrafi działać na nerwy - jeżeli ktoś to zauważa, psuje to całą przyjemność z oglądania. Co prawda można ustawić na sztywno np. 50 Hz, ale wtedy znowu interfejs/launcher ma lagi i Youtube nie ma płynności. Osobiście wolę mieć ustawione na 50 Hz, bo to gwarantuje idealną płynność na matriałach, które najczęściej oglądam - HBO i polska telewizja, ale znowu irytuje, że ustawienie samo powraca na 60 Hz po odłączeniu zasilania, mimo wyłączonej opcji "automatycznie włączaj najlepszą rozdzielczość". Generalnie mam cichą nadzieję, że kiedyś przyjdzie aktualizacja, która odblokuje możliwość korzystania z AFR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Oho dziś jedyne co widzę po włączeniu live tv to komunikat o treści Erreur Błąd ładowania wideo Wyjdź. I tyle albo czarny ekran i różowe kółeczko buforowania. Brawo Canal+ zamiast naprawić jeszcze bardziej skopaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Od dziś widzę zmianę w działaniu live tv. Wszystko praktycznie leci płynnie, bez zacięć. Czasem buforowanie na sekundę na canal+ domo. Szok. Mam nadzieję, że to nie chwilowe i że to jeszcze dopracuja.

EDIT: Jednak po 45 min. wszystko wrocilo do marnej normy i znow tnie... A juz myslalem?

 

I mam wskazówkę dla posiadaczy tego boxa.

 

Wchodzimy w ustawienia dekodera, potem ustawienia urzadzenia i nastepnie tryb uspienia. Tutaj mamy opcje wylacz ustawiona domyslnie. Zmieniamy na uspij i mamy piekna rzecz. Sprzet uruchamia sie pare sekund bo jest uspiony. Nie trzeba czekac tych 45-70 sekund. Niby nic a cieszy.

 

Dodatkowo wybierajac opcje informacje i nastepnie kilka razy naciskajac OK na menu kompilacja mozemy uruchomic opcje programisty. Na ekranie pojawia sie info jestes juz programista.

 

Z kolei w ustawieniach dekodera po najechaniu na wersja klikajac kilka razy otworzy nam sie nowe menu, o czym poinformuje nas ciekawy dzwiek i glos oraz napis !! TchiTcha !! Menu umieszone jest pod Philips Hue i nad Urzadzenie.

 

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
1 godzinę temu, andgoldi napisał:

Gdzie można zakupić Canal+Box-a ale w zestawie z pilotem z dedykowanym przyciskiem do Netflix?

 

Ja mam do sprzedania caly zestaw. Miesiac uzywany?

 

Bo juz nie mam cierpliwoci takie to dziadostwo.

 

Screenshot-20210109-212208-Firefox.jpg

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2021 o 18:37, PawelU1981 napisał:

"...I mam wskazówkę dla posiadaczy tego boxa.

 

Wchodzimy w ustawienia dekodera, potem ustawienia urzadzenia i nastepnie tryb uspienia. Tutaj mamy opcje wylacz ustawiona domyslnie. Zmieniamy na uspij i mamy piekna rzecz. Sprzet uruchamia sie pare sekund bo jest uspiony. Nie trzeba czekac tych 45-70 sekund. Niby nic a cieszy...."

 

Czyli wyłączasz tryb oszczędnościowy czy tam eco. Coś kosztem czegoś.

W dniu 8.01.2021 o 18:37, PawelU1981 napisał:

"...Dodatkowo wybierajac opcje informacje i nastepnie kilka razy naciskajac OK na menu kompilacja mozemy uruchomic opcje programisty. Na ekranie pojawia sie info jestes juz programista.

 

 

Z kolei w ustawieniach dekodera po najechaniu na wersja klikajac kilka razy otworzy nam sie nowe menu, o czym poinformuje nas ciekawy dzwiek i glos oraz napis !! TchiTcha !! Menu umieszone jest pod Philips Hue i nad Urzadzenie..."

 

Jak w każdym Androidzie, tchitcha  może doprowadzić do ataku serca przy pierwszym odkryciu :)

Edytowane przez JoeDirt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gnd napisał:

Witam. Czy w ustawieniach systemowych boxa jest możliwość zmiany ręcznie rozdzielczości? (nie automatycznie największej w tv)

Tak oczywiście

 

16 godzin temu, ircios napisał:

Zainwestuj już lepiej w Mi Box

W Mi Box też przycina na tej aplikacji więc podejrzewam że mają niedopracowaną tą aplikację bo na apce cyfrowy polsat go nic nie przycina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, amstat napisał:

Tak oczywiście

 

W Mi Box też przycina na tej aplikacji więc podejrzewam że mają niedopracowaną tą aplikację bo na apce cyfrowy polsat go nic nie przycina.

Dzięki za informację. Pytam bo mam Kaona z t-mobile i tu jest zablokowana zmiana rozdzielczości i box ustawia największą dostępną w tv (nawet jak zmienię luncher nie mogę dostać się do zmiany rozdzielczości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Godzinę temu, amstat napisał:

Tak oczywiście

 

W Mi Box też przycina na tej aplikacji więc podejrzewam że mają niedopracowaną tą aplikację bo na apce cyfrowy polsat go nic nie przycina.

Ja z Mi Box S na dwoch Samsungach Tizen z 2020 roku mam problem z dzwiekiem po HDMI ARC. Kino sie wlacza i zero dzwieku, jesli MiBox jest wylaczony. Jak go uruchomie glos wraca. Takze dla mnie to jednak tez urzadzenie nie dzialajace poprawnie i faktycznie tnie na apce Canal+ tak jak ich box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, amstat napisał:

Tak oczywiście

 

W Mi Box też przycina na tej aplikacji ....

Mam w jednym domu Mi Box Stick, a w drugim Mi Box S i nic nie tnie. Dekodera sat nawet nie włączam.  Tak więc....nie wiem co u Ciebie jest nie tak. Obraz i dźwięk plynny. Zero zacięć. Jak i Live i VOD.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
14 godzin temu, ircios napisał:

Mam w jednym domu Mi Box Stick, a w drugim Mi Box S i nic nie tnie. Dekodera sat nawet nie włączam.  Tak więc....nie wiem co u Ciebie jest nie tak. Obraz i dźwięk plynny. Zero zacięć. Jak i Live i VOD.

 

No patrz, a Canal+ przyznal mi, ze maja problem technicy nad nim pracuja i potrzebuja czasu. Poza tym internet mam ok skoro dzialo super na kompie i na przegladarce w tv. Jednak wina aplikacji i coraz wiecej osob ten problem ma

?
 

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Prawda taka, ze kabel i tak puszcza do 100 mega. Na tyle pozwalaja bebechy boxa. Ale juz od 25 mega ma smigac 4k wiec to i tak 4 razy wiecej. U mnie znacznie lepiej na wymienionym boksie idzi canal+ domo. Nie przycina praktycznie, ale club mtv to nadal tragedia. Do tego do wymienionego boxa dali innego pilota. W sensie ma inaczej rozplanowane przyciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...