Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.09.2022 o 20:47, Ktosiu napisał:

To co ma za problem sprawdzić, nie wiadomo jaki ma problem i co mu nie idzie, co w ogóle instalował. Zero konkretów w czym problem. 

np. apka może się instalować ale nie być widoczna, z kolei w Wolfie ją widać albo ciągle wywala komunikat że jest niezgodna z wersja urządzenia. 

 

p.s. kiedyś instalowałem jakiegoś moda ,  niestety forum jest zlikwidowane. 

Próbowałem wszystkie apki dostępne, pure apk itd i tak, masz rację wywala komunikat na wolfie że aplikacja nie działa.

Liczę, że ktoś to przerabiał i poda konkretny link do apki, za co będę wdzięczny :-)

W dniu 9.09.2022 o 19:21, Dr.STech napisał:

Ale on szuka konkretnej wersji, bo nie wie czy na każdej wersji płyty głównej będzie działać 🤣

hehe dobre na prawdę się uśmiałem, na DFI i MSI nie działa, FSB mam na 333MHz i zasilacz z białej listy Corsair, coś więcej dodać?

Edytowane przez mironiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem od wczoraj uzytkownikiem tego boxa. Kupiłem go docelowo do oglądania iptv. Sprawdza się znakomicie ale mam 2 pytania. Czy jest możliwość zmiany kolejności swoich aplikacji? I jak polaczyc box-kino-tv żeby wszystko działało pod 1 pilotem od boxa. Przy podłączeniu boxa do kina (hdmi) i z kina na tv (hdmi) wszystko działa. Od włączenia się wszystkich sprzętów poprzez regulowacje głośności lecz wyłączając pilotem od boxa wyłącza się tylko box i tv. Kino zostaje włączone. Tak samo wygląda sytuacja prz podłączeniu boxa bezpośrednio do TV (hdmi) i kina do tv(hdmi). Zależałoby mi żeby wszystko wyłączało się razem. Dziękuję. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam ten dekoder w wersji CANAL+. Niestety mam problemy podczas użytkowania go ze starszym telewizorem SONY Bravia.

Gdy podącze go po przez kabel HDMI, co jakiś czas zaczynają wariować kolory. Cały ekran ma różową poświate. Pomaga jedynie ponowne uruchomienie urzadzenia. Próbowałem podłaczyć po przez przejsciówke HDMI+VGA. W tym wypadku co jakiś czas ekran zaczyna robić się szary i ponownie jedynym ratunkiem jest ponowne uruchomienie urządzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie box mi zdechl :)

nie chce sie odpalic i niebieska dioda nie dziala...

mial ktos tak czy jestem pierwszy?

wczesniej zauwazylem ze musial sie rozgrzac bo na zimno jakos slabo chodzil...

 

PS.czy moze to byc zasilacz?

Edytowane przez erytho
literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkonposiadam na ten moment 3 boxy i wszystko gra jak ta lala. Przynajmniej od czerwca. 

 

Obraz wygląda tak samo jak na Ultraboxie. A może nawet i lepiej. Dobre jest to że jeden pakiet działa na 3 boxach. Czyli tak jakby nie płacisz dodatkowo za 2 dekodery multrioom :)

 

@erythogdzie go kupowałeś? W punckie Canal+ czy przez neta? I kiedy? Może ma gwarancję. Jak w punkcie to podejdź i może się okazać że coś z zasilaczem. Nie masz 2 boxa aby sprawdzić? 

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelw takim przypadku wystarczy z poziomu dekodera kliknąć opcję "ponów uprawnienia" i w ciągu 5 minut kanały wracają. Nigdy nie miałem takiego problemu ale czytałem że komuś gdzieś tak się wydarzyło. 

 

@Arkonjasne. Wszystko śmiga. Używam Canal+ Online, Polsat Box Go, Netflix itp... i gra gitara :P

 

Także jak na razie od użytkowania tego boxa od czerwca daje 10/10. Zero problemów i dekoderek śmiga jak ta lala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vaniliovsky napisał:

@Arkonposiadam na ten moment 3 boxy i wszystko gra jak ta lala. Przynajmniej od czerwca. 

 

Obraz wygląda tak samo jak na Ultraboxie. A może nawet i lepiej. Dobre jest to że jeden pakiet działa na 3 boxach. Czyli tak jakby nie płacisz dodatkowo za 2 dekodery multrioom :)

 

@erythogdzie go kupowałeś? W punckie Canal+ czy przez neta? I kiedy? Może ma gwarancję. Jak w punkcie to podejdź i może się okazać że coś z zasilaczem. Nie masz 2 boxa aby sprawdzić? 

 

1. box 4k daje lepszy obraz niz ultrabox4k wiec nic sie tobie nie wydawalo bo ja tez to widzialem ma mojej instalacji

2.kupowalem wieki temu przez neta i jest po gwarancji (mam 2 ultraboxy a boxa tylko jednego) - jakis rok temu pilot mi sie zepsul i nie moglem go nawet na gwarancji wymienic bo canal plus mnie olal,sam go rozebralem i sie naprawil,boxa4k dzis tez rozebralem i nie ma zadnych sladow spalenia golym okiem dlatego podejrzewam zasilacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ktosiu

Jeśli to może być zasilacz, to jaki problem sprawdzić jego parametry techniczne na obudowie i kupić jakiś zamiennik choćby na allegro ?. Możesz przecież też podejść do jakiegoś sklepu z elektroniką (nie typowych sieciówek) i może ktoś na miejscu Ci sprawdzi przed zakupem.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje każdy dowolny zasilacz przynajmniej  12 V 2A.   U mnie podpięte są 3 urządzenia pod  zasilacz 12V 3A tuner H2s, Canal+ box + switch  i nie ma na żadnym problemów z działaniem. 

Czasami podpinam jako 4 urządzenie innego boxa alb o mini komputer i też działa. 

 

MqnPP5By6N3tUvdIo_TSBzkFeGP1BtQ0hJzJKHQm

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, baneko napisał:

Próbowałem. Zmieniałem również kable HDMI. Zero poprawy

 

Nie tedy droga. Mam tez bravie i trzeba przestawic w ustawieniach androida dotyczacych ekranu przestrzen kolorow na RGB 8bit. Wtedy tv przestaje wariowac. Od momentu aktualizacji do android 10 jest ta opcja dostepna w ustawieniach boxa, na android 9 trzeba bylo kombinowac, bo byla ukryta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...