Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzice będą sobie zakładać łącze światłowodowe, a nie mają telewizora z funkcją Smart.

Lepiej jak przedłużę umowę  z Playem, bo można  na nim zainstalować apkę Canal+ a funkcjonalności box ma lepsze.

 

Chyba , że czymś wyjątkowym wyróżnia się to pudełko od Canal+?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Maciek82 napisał:

...Myślę że wszyscy posiadacze tego urządzenia powinni zrobić to samo może ich to skłoni do naprawienia tego problemu....

Problem jest też na aplikacji Canal+. Więc nie tylko to urządzenie.  Doskonale o tym wiedzą i nic nie robią. I raczej nie nie zrobią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wilinho10 napisał:

Ja mam takie pytanko. Da się jakoś usunąć liste kanałów DVB-T z tego Boxa. Czy zostaje tylko reset do ustawień fabrycznych?

I czy wtedy również mogą mi zniknąć dwa miesiące darmwoe na Canal + Online?

Całkiem usunąć wszystkie kanały z listy czy tylko jakieś konkretne ?. Nie bardzo rozumiem po co chcesz ją usuwać ?. Chcesz od nowa listę, to zrób ponowne wyszukiwanie kanałów dvbt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2022 o 13:21, PawelTSW napisał:

Ja użytkuję jako szósty i siódmy multiroom od c+ :D

 

Czyli się da? Kupuje ten dekoder w sklepie i loguje się na Canal+ Online który teraz mam dzięki pakietowi z satelitą?

I to działa? To byłoby w sam raz na dekoder do sypialni, i byłoby bez opłaty miesięcznej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Wilinho10 napisał:

Słuchajcie czy na tym podstawowym Launcherze Canal Plus da się zmienić pozycjami zainstalowane aplikacje? Nigdzie nie mogę znaleźć jak to zrobić?

 

Nie da się. Od pół roku kiedy użytkuję ten sprzęt nic się w tej kwestii nie zmieniło i nic się raczej na pewno nie zmieni. To jest porażka, ale niestety można się tego było spodziewać kupując sprzęt z zainstalowanym launcherem operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się korzysta z tego dekodera. Głównie chodzi o oglądanie dvbt i kanałów live. Jest to wygodne dla starszej osoby? One są na jednej liście kanałów? Kanały można przesuwać? 

 

Edit

A kupiłbym go bo ma wbudowane dvbt2 a i tak będę musiał dekoder wymienić rodzicom. 

Edytowane przez mateuszj14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...