Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 / HY40A / HY40A2 / HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że nie ma żadnego sposobu na AFR na tego typu sprzętach? Dla mnie osobiście to jakiś kabaret, żeby każdorazowo przedzierać się przez gąszcz ustawień i zmieniać inne odświeżanie dla różnych filmów na Netfliksie, później znowu inne odświeżanie dla live TV. Jeszcze trzeba mieć szczęście, żeby trafić z odpowiednim klatkowaniem bo jeden film jest nagrany w 24 klatkach, drugi w 25 klatkach a trzeci w 30 klatkach. Następnie chcę obejrzeć mecz, znowu trzeba zmienić odświeżanie, a i tak to nie działa jakoś super płynnie na 50 Hz. Polecacie jakąś inną przystawkę, żeby to wszystko działało płynnie z automatu? W sensie żeby stick/box sam wykrywał ilość klatek i z automatu dopasowywał Hz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawel napisał:

Ustaw odświeżanie na 50 Hz.

 

Jest 50 Hz. To nie jest kwestia odświeżania.

 

@lotus jak chcesz to zainstaluj sobie Activity Launcher. Tam masz dostęp do ukrytych opcji i między innymi możesz aktywować automatyczne dopasowanie odświeżania. Było to wałkowane tutaj jakoś w maju przy okazji aktualizacji boxa do Android TV  10.

 

Minus taki, że co chwila bedziesz miał przeskoki na inne odświeżanie (przez chwile czarny ekran) i z tego co kojarze to na Netflixie na niektórych tutułach to nie działało.

 

Co do Viaplay, to nie jest to problem z klatkarzem. Jakiś czas temu coś przekombinowali. Na telewizorach z wbudowanym Android TV transmisje live działają płynnie, a te z odtworzenia klatkują, natomiast na przystawkach jest odwrotnie. I tu niestety ustawienie na 60, czy 50 Hz nic nie daje.

 

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jednak nie świadczy o tym że jest aktualizacja systemu,    to tylko aktualizacja aplikacji tak jak napisaliście. 

Ktoś kto pisze te komentarze o aktualizacjach aplikacji  naprawdę potrafi wprowadzić w błąd.   

 

p.s. Masakra, zwykle używam tylko Wolfa a to draństwo po aktualizacji wylogowało mnie z konta i znowu trzeba sie logować. 

Jednak widać wyraźną  poprawę w działaniu samej aplikacji w stosunku do tego co było wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ktosiu napisał:

Co jednak nie świadczy o tym że jest aktualizacja systemu,    to tylko aktualizacja aplikacji tak jak napisaliście. 

Ktoś kto pisze te komentarze o aktualizacjach aplikacji  naprawdę potrafi wprowadzić w błąd.   

Update był na 2 moich dekoderach od razu po ich włączeniu.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Scorpio1 napisał:

Aktualizacja apki jest ale ja dalej na 4k mam blad UPES_102_2 chociaz live C+ 4k dziala poprawnie na tym boxie.

 

Ogolnie tresci 4k widze ze na Boxie sa limitowane na Ultrabox jest pelniejsza oferta. Tez tak macie?

Mam to samo na Pixel 5 i Nvidia Shield. Na LG OLED gdzie jest inny system działa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, sebap napisał:

Pojawiło się już coś innego niż Live Channels do obsługi TV naziemnej ?

Nie ma. Dalej nie potrafię tego zrozumieć, żeby w dobie XXI wieku nie znalazł się ani jeden programista, który stworzyłby taką aplikacje  nawet płatną wersję, która byłaby dostępna w sklepie Google Play i która miałaby funkcjonalność taką jak choćby aplikacje, które są zainstalowane fabrycznie w telewizorach z android tv. Google chyba też ma już w "głębokim poważaniu" swoją aplikację Live Channels. Zero aktualizacji od dawna i nowych funkcji w aplikacji.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...