Skocz do zawartości

Narzekamy na Cyfrę+


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to co? Zero ciekawych promocji, cyfra+ została w tym roku daleko w tyle, porównując z konkurencją. Przykro mi, ale rozstaje się z nimi. Niech żyje konkurencja, wypowiedzenie już złożone i 0 odzewu ze strony cyfry+.

 

"Adieu cyfra+" Może wrócę za rok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie mają chyba inną strefę czasową niż reszta Polski bo dzisiaj na Canal+ Film wszystko jest nadawane przynajmniej 10 minut wcześniej niż to co widnieje w EPG. Np. film "Stan gry" zamiast o 14.30 rozpoczął się o 14.20. Chcą skończyć wcześniej program, czy o co chodzi? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim dziadkom przedstawiciele handlowi z plocka sprzedali cyfre za 300zl. to koszt instalacji anteny, ktorej nie trzeba nawet bylo zmieniac. pozostale rzeczy to dekoder w dzierzawe sd i troche kabla :) mialo to miejsce pare ladnych lat temu. przedstawiciele handlowi opychaja scieme nieznajacym sie. cyfra po cichu na to przyzwala. ten proceder ciagnie sie od wielu lat. kasa jest najwazniejsza, a nie dobro klienta. ten post jest nawiazaniem do tematu ze strony

http://spam.org/index.php?readmore=9952

"Cyfra+ na temat artykułu Wyłudzają na cyfryzację". sasiadce z plocka zrobili to samo, tyle ze tej "polecili" pakiet za ponad 100zł. dziadak płacił tylko 50zł. jesli sa jakies osoby pragnace wiedziec wiecej wyrazam zgode administratorowi forum na przekazanie mojego adresu email osobom lub organom zainteresowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ostatnio głośno się zrobiło o tego typu praktykach. Z drugiej strony jest to może niezbyt etyczne ale nikt nie łamie prawa. Oczywiście firmy zewnętrzne jak to nazwałeś opychają ludziom cyfrę. Jednak czy te osoby są , głuche, ślepe lub ubezwłasnowolnione??? Chyba nie. Podpisały umowę w zamian dostały produkt, więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, ze przedstawiciele mowia, ze sa z "urzedu". przedstawiaja oferte jako niezbedna do funkcjonowania telewizji. w przypadku opisanym powyzej w moim poprzednim poscie, zostala zdemontowana antena z konwerterem full band i zamontowana antena z logiem c+, za co pobrali 300zł. nie musieli tego robic, ale chcieli za cos sciagnac pieniadze. wprowadzili osobe nieznajaca sie w blad w celu osiagniecia korzysci finansowych. podobne praktyki stosuja takze przedstawiciele handlowi tp oraz dialogu - o tych wiem. krotko mowiac panom i paniom pukajacym do naszych drzwi mówimy: "dziekuje bardzo". to nie sa odosobnione przypadki stosowane przez jedna firme, lecz proceder ogólnokrajowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie istnieje i pewnie nigdy nie będzie istnieć platforma, która będzie działać w sposób satysfakcjonujący wszystkich, więc szkoda właściwie biegać po platformach w poszukiwaniu jedynie dobrej i kulturalnej obsługi, bo obsługują ludzie, a ludzie, jak to ludzie są różni i tu i tam.

 

Lepiej zwracać uwagę na produkt, a produkt w C+ jest jak na razie naprawdę dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, ze przedstawiciele mowia, ze sa z "urzedu". przedstawiaja oferte jako niezbedna do funkcjonowania telewizji. w przypadku opisanym powyzej w moim poprzednim poscie, zostala zdemontowana antena z konwerterem full band i zamontowana antena z logiem c+, za co pobrali 300zł. nie musieli tego robic, ale chcieli za cos sciagnac pieniadze. wprowadzili osobe nieznajaca sie w blad w celu osiagniecia korzysci finansowych. podobne praktyki stosuja takze przedstawiciele handlowi tp oraz dialogu - o tych wiem. krotko mowiac panom i paniom pukajacym do naszych drzwi mówimy: "dziekuje bardzo". to nie sa odosobnione przypadki stosowane przez jedna firme, lecz proceder ogólnokrajowy.

 

potwierdzam tę słowa. Netia tez stosuje takie praktyki. Najlepiej iść do punktu danego operatora niż słuchać co mówi pan, który puka do naszych drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zrezygnowałem z Cyfry ,i podpisałem umowę z N .Bo się dowiedziałem ze zostałem rozpieszczony poprzednimi promocjami ,swoją drogą z takim tokiem myślenia .To N do mnie dopłaca ,bo 48zł za wszystkie pakiety minus dzierżawa dekodera HD PVR jak w Cyfrze 20zł miesięcznie .To wszystkie pakiety N wychodzą 28zł miesięcznie :brawo: .

ps:Wstawiłem mój komentarz w odpowiedni teraz dział ,nie wiem dlaczego to co napisałem wyżej ,znalazło się w koszu .Czy kogoś obraziłem ,zrezygnowałem z Cyfry i przeszedłem do N czy w tym jest coś złego .A opłaty za dekoder z dyskiem 20zł miesięcznie to sobie nie wymyśliłem ,a dostałem taką propozycję od Cyfry .A to ze płaciłem od parę lat za Cyfrę ,a traktowali mnie jak nadzianego sknerę .To według mnie nie jest uczciwe ,żyjemy w trudnych czasach .Zaproponowali mi ofertę za średnio 92zł to wybrałem N za 48zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony ze przy tak BEZNADZIEJNEJ aktualnej ofercie ten watek jest taki zaniedbany :PPP

 

Bo wedlug mnie to co teraz wyprawiaja wola o pomste :D Jak sobie policzylem ze przy poprzedniej umowie(kompakt, hd mix, pvr) srednia wychodzila mi 30zl/m-c, to teraz za kompakt hd i platny pvr wychodzi ponad 60zl/m-c. Smutne ze chyba tylko dla mnie wydaje sie to granda!?! Przecierz to jest dwa razy wiecej za to samo! 100% PODWYZKI!!!!! Zastanawiam sie gdzie tu logika w takim postepowaniu, szczegolnie z tym upieraniem sie na platny pvr 250, jak im to oddam to oni i tak to zutylizuja(bo to staroc). A cena 55zl za kompakta hd to jest szczerze powiedziawszy jakies nieporozumienie, za ten kontent tyle kasy krzyczec!!

 

Oczywiscie patrzac jak pokornie ludzie to przymuje, aktualna oferta jest chyba wielkim sukcesem dla cyfry. Sadze ze nawet jak sporo podobnych do mnie ludzi odejdzie, po takiej podwyzce i tak beda znacznie do przodu. Zal tylko ze ludzie sami sobie peta na szyjach zaciskaja bo to nic dobrego w przyszlosci im nie przyniesie. Ja tam wiem gdzie ich poslac z taka oferta :P Szkoda ze nie jest to ogolnie przyjete podejscie :D

 

Nie dla mnie te "glodne" kawalki:

-"placisz za jakosc" jakos po 3 latach nie dopatrzylem sie tej jakosci, szczegolnie z tym pvr,

-"cyfra jest dla zamozniejszych, wiec jest drozsza" jakos poprzednia umowe mogli dac mega tanio a teraz to juz elitarny klub sie zrobil?!?!

 

Naprawde takie argumenty sa lekko mowiac uwlaczajace inteligencji :P To wkoncu glupia tv, i propagowanie renomowosci jest lekko mowiac smieszne :P Dla mnie liczy sie prosty rachunek ekonomiczny, jak ktos chce sie podbudowac pustymi frazesami droga wolna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę Cie nie przesadzaj, Cyfra nie jest taka droga, wolisz iśc do n-ki zapłacic pare zlotyh mniej i oglądac HD na którym nic nie ma albo kanał sportowy w którym przez 9 miesiecy w roku nie ma żadnej trasmisji sportowej.

nie chcesz nie korzystaj ale pójdziesz do konkurencji a tam to będziesz narzekał, nie wierzę że zal Ci zapłacic te 10 złotych miesięcznie więcej ale przynajmniej miec co obejrzeć. Za jakość się płaci. I bez przesady prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie cena nie gra roli tylko przy cyfrze+ gdyż tylko ją można rozdzielić na więcej niż 2 tv (n-2tv , polsat wcale)

a tak na marginesie polsat ma około 3 miliony abonentów ale oni także liczą tych klientów którzy już od dawna nie płacą żadnego abonamentu ale mają od nich tuner lub moduł na własność oraz kartę kodową (tunery od polsatu bez karty nie działają nawet kanały fta) dopiero odesłanie karty skutkuje wykreśleniem z listy abonentów dodam jeszcze - jak mają promocję i dodają drugi dekoder to abonent widnieje dwa razy . Mam w domu n , polsat i cyfrę+ z tej pierwszej dwójki niebawem rozwiązuję umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie czuję się i nie jestem tym "mniej zamożnym" klientem, ale to nie oznacza, że mam płacić nie wiadomo ile za byle co, przede wszystkim moją domeną nie jest TV ponad wszystko. Dotychczas płaciłem poleceniem zapłaty na pakiet full tzn prestiż HD, ale podejście C+ do klienta i niczym nie uzasadniona podwyżka (bo tak można tłumaczyć tą niby promocję) spowodowała, że im podziękowałem i to nie oznacza, że Mnie nie stać, lecz oznacza, że ta oferta po prostu jest warta tyle ile płaciłem. Mogę płacić nawet 300 zł miesięcznie, ale żeby oferta tyle była warta. Nie interesują Mnie żadne multiroomy, dzielenie sygnału, piłka kopana do obrzydzenia itp., więc w świetle tego oferta Full N wypada jak dla Mnie o wiele lepiej, ale z nimi tez się nie związałem, bo ich podejście do przyszłego abonenta też jest co najmniej dziwne, gdyż na zapytanie co można dostać przechodząc z C+ (na www jest nr dla abonentów innych platform) odpowiedzieli, że nic więcej niż nowi abonenci, czyli ściema. Nie zmienia jednak to faktu, że przy obecnych cenach i tak N wypada najlepiej, gdyż pakiet full w N jest warty te 99 zł i ani złotówki więcej, natomiast prestiż HD w C+ jest warty max 120 zł (średnio),a nie jak proponowała Mi C+ ponad 140 zł (pierwsza propozycja telefoniczna, potem jeszcze dwie listowe wyższe cenowo od tej pierwszej)

Tu nie chodzi o to czy coś jest dla zamożnych czy biednych tylko o to, żeby wiedzieć ile coś jest warte, bo to, że się posiada nie wiadomo ile kasy nie oznacza, że trzeba płacić 1000 zł za coś co warte jest najwyżej 500 zł. Narazie wybrałem TNK HD, a jak C+ zacznie normalnie i poważnie traktować klientów, to wrócę, bo prawda jest taka, że programowo jest najlepsza, ale nie za wszelkie pieniądze, a w promocjach wygrywa N, natomiast Polsat to całkiem inny świat(20 lat za N i 10 za C+), a skoro ten temat to narzekanie, to niedługo opiszę jak Mnie C+ oszukała gdy zawierałem umowę, ale jak zakończę obecną, bo jak znam C+ to pewnie czymś Mnie zaskoczą na sam koniec(coś pokręcą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna promocja C+ jest do bani. Przeszedłem teraz do N-ki i jak na razie jestem zadowolony. W moim przypadku zadecydowało zwiększenie długości abonamentu w C+ oraz duuużo atrakcyjniejsza oferta dla dzieci w N-ce. C+ ma MiniMini a N-ka BabyTV, Boomerang, Nickelodeon oraz daVinci (Disney, Cartoon i JimJam maja obie). W C+ denerwowało mnie olewanie stałych klientów. Przy końcu umowy trzeba się z nimi kontaktować i straszyć wypowiedzeniem, żeby dostać jakąś atrakcyjna ofertę (zawsze gorsza lub ostatecznie taka sama jak dla nowych klientów). Pewnie w N-ce czeka mnie to samo ale to dopiero przede mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprogramowanie. Wejdź do menu i na końcu jest opcja dotycząca oprogramowania. Tu: http://www.cyfraplus.pl/cyfra_oprogramo ... derow.html masz wszystko.

ściąganie tego oprogramowania jest wstrzymane (pewnie ze względu na promocje od 15 stycznia) do 17 stycznia.

Nie napisałeś o jaki Pace chodzi ja założyłem że masz HD PVR w przypadku innego pod ww. linkiem masz instrukcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągaj? ale co?jak? gdzie? kiedy?:)

 

 

Co drugi Czwartek Cyfra udostepnia dosciagniecia soft do dekodera Pace. Wystarczy wejsc w menu w tym dniu wjesc w info o dekoderze i tam jest mozliwosc aktualizacji. Jesli nie umiesz znalesc skorzystaj z instrukcji ktora byla z dekoderem lub na ICA na swoim numerze abonenta. Na stronie Cyfry tez zreszta chyba te informacje sa.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy więc nowe, wspaniałe promocje:

 

http://www.dvbnews.pl/news/6214/cyfra_r ... ifty_wideo

 

Niestety przy umowach na 25 miesięcy zniżka na pakiety przez 11 mies. to dla nas nic nowego. Przez pozostałe 14 mies. za prestiż i tak trzeba płacić 168 zł.

Cyfra w reklamach posłużyła się już dzieckiem - czy to etyczne?. Dlatego, że dorośli umieją liczyć.

 

Czyli w styczniu nic już nie będzie tańszego w promocji.

Wiem, że sprawa już jest w badaniu przez federację konsumentów /rozmowa telefoniczna/ na temat umów 25 miesięcznych - poczekamy więc na rezultaty.

W 2010 r Cyfra zapłaciła dość sporą karę - zobaczymy co przyniesie nowy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozemy sobie ponarzekac, ale dla cyfry to i tak sukces. Wkoncu jakby nie mowic podwyzki znaczne, ale ogol co mozna wyczuc tu na forum mimo wszystko idzie na to. Miesiac powtarzali ze nie ma pvr za darmo i teraz jak zaczynaja je znowu dawac ludzie w siodmym niebiei. Mimo ze to wkoncu standard od dawna. wkoncu z pakietem za 40zl mialem gratis caly czas, przy poprzedniej umowie musialem poplacic ze 3 czy 4 miesiace. A ludzie jak w amoku, od dawna to mieli a wystarczyl ze miesiac odcieli kurek i traktuja to jak rarytas. To ze rabat 50% nie dosc ze krotszy to jeszcze umowa dluzsza, tez jakos nie przeszkadza. I ludzie niby sie zaliczaja do gatunku inteligetnego, zaczynam watpic. Bo to ze ktos moze lekka reka sobie na to pozwolic nie zmienia faktu ze nie zawsze warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...