Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wirtualnemedia dotarły do listy kanałów w parlamentarnej kablówce - wbrew pozorom szału nie ma:

Sejm-telewizja-kablowa-rozpiska.jpg

Największe zdziwienie społeczne budzi obecność kanałów rosyjskojęzycznych: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sejm-telewizja-kablowa-rossija-24-pierwyj-kanal-poslowie-prawo-i-sprawiedliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli dobrze pamiętam to jakiś czas temu kilkoro dziennikarzy czy celebrytów porzuciło wszystko w Polsce i pojechało zaczynać nowe życie i biznesy na Zanzibarze. Teraz czytam sobie coś takiego.

Cytat

Czarnych chmur nad głową Żabińskiego jest więcej - jedna z realizowanych przez niego inwestycji, współfinansowana przez kilkadziesiąt osób z Polski, zalicza wielomiesięczne opóźnienie. Byli pracownicy powiedzieli nam o opóźnieniach w wypłatach pensji oraz zaległościach wobec dostawców i touroperatorów  Żabiński tłumaczył nam to m.in. kwestiami formalnymi.

https://next.gazeta.pl/next/7,151003,27980833,kolejne-problemy-wojtka-z-zanzibaru-pili-pili-ma-zakaz-dzialalnosci.html

Tylko czekać jak zaczną płakać że zostali oszukani i będą prosić o pieniążki by wrócić do Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze jak w Sieradzu grają po 5 utworów disco polo w ciągu godziny w soboty i stare utwory Eleni i innych.

No to będzie niezła "Gorączka Sobotniej Nocy" na Nasze Radio.

Ciekaw jestem czy Plus będzie wałkował Disco Polo w dzień i noc w większej ilości jak ustawa by weszła.

Jak by co jest za naszym polo i muzyką krajową.

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.01.2022 o 16:03, G2000 napisał:

Jeśli dobrze pamiętam to jakiś czas temu kilkoro dziennikarzy czy celebrytów porzuciło wszystko w Polsce i pojechało zaczynać nowe życie i biznesy na Zanzibarze.

No i jeden już wraca.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/zelislaw-zylinski-dziennikarz-zanzibar-pilipili-wraca-do-polski

Cytat

To była fantastyczne afrykańskie doświadczenie dla mnie i mojej rodziny.

Ciekawe czy żona i dzieci też uważają to za fantastyczne doświadczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marrak napisał:

W godz. 5-24 to ma być 80 proc. :crazy:

Takich dyrdymałów to nawet w Rosji czy Turcji nie potrafią wymyślić.

Za to w Turkmenistanie owszem. A ludzie zobojętnieli,bo ważniejsza ciepła woda w kranie oraz co mnie to obchodzi ,skoro radio/tv/prasa jest przestarzałe a i tak jest internet. No chyba jednak nie zawsze skoro Lukaszenka wyłączył. Gotowanie żaby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry.

 

Na wstępie bardzo proszę Administrację o nie usuwanie wiadomości ( jeśli błędne miejsce).

 

Na forum mam konto od dawna, ale nie zaglądałem, jednak zawsze pamiętam, że tu są Eksperci Najwięksi!

 

Proszę uprzejmie o pomoc w moich pytaniach, nie jestem zorientowany, będę bardzo wdzięczny.

Pozwolę sobie napisać w punktach, mam nadzieję, że nie jest to przesada.

 

1.Czy najtańszą opcją aby oglądać wszystkie kanały sportowe ( on-line) będzie: pakiet Canal Plus+ Eleven i Polsaty Premium? Jeśli nie, to jaka jest taka?

 

2 w jaki sposób najtaniej oglądać kanały Polsat Sport, Extra, News?

Czy wykupić z Ipla? ( Mam już Eurosport Player i dlatego pytam, czy da się sam Polsat i jego kanały sportowe).

 

3. Widziałem na Facebooku, reklamę Go TV z opcją telewizji czeskiej ( tam mecze hokeja ), czy jest to dobra platforma, poziom sygnału jest fajny? ( Zastanawiam się czy tego nie kupić poza okresem próbnym, dla ligi NHL- zamiast Viaplay, a mam tutaj więcej - nie sprawdzałem dokładnie oferty-)

 

4. Czy i gdzie, a może Państwo mogą napisać, porównać ceny platform z innych krajów, które można oglądać na terytorium Polski. Ja tylko wiem, że są stacje grupy SKY  w Niemczech z Włoszech, Anglii ( chyba). Tylko nie wiem gdzie to wszystko na jakich pewnych źródłach sprawdzić i zakupić.

 

5. Interesuje mnie Sport, to o czym pisałem w kanałach sportowych nadawanych po polsku, ale chciałbym porównać i może opłaca się kupić Go TV ( lub GoNet) czy inna platformę. Tutaj szukam pomocy.

 

Bardzo dziękuję z góry za wiadomość.

 

Zależy mi.

 

Pozdrawiam serdecznie

Kamil

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
5 godzin temu, Falcon napisał:

 

Mniejszość rosyjska 🤔ukraińska..

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...