Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ktoś ostatnio na forum w innym portalu rzucił, że prawa do Ligi Mistrzów przejmie na conajmniej jeden sezon Amazon. Pogrzebałem trochę w sieci i okazuje się, że wcale te informacje nie muszą być wyssane z palca i należy je traktować jako wysoce prawdopodobne. Nie wyobrażam sobie LM w usłudze Prime Video, myślę że to była by porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego ten świat zmierza?

Mężczyzna z najdłuższym penisem, bohaterem bajki dla dzieci.

?

https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-dania-mezczyzna-z-dlugim-penisem-bohaterem-bajki-dla-dzieci,nId,4970109

W dniu 31.12.2020 o 20:46, ronnie84 napisał:

Dla fanów Jean Michael Jaree. Dziś o 23:35 koncert ,, z katedry Notre Damme". Transmisja na Youtube.

Świetna muzyka, gra obrazu i dźwięku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Albański kanał ukradł logo TVN24 (już wieeele lat temu). Dopiero teraz ktoś to zauważył. Ten kanał nawet nie jest newsowy.pobrane_2.jpgvlcsnap-2020-08-21-10h19m07s562.pngunknown.png

Podobnie było z Toons TV którego logo i nazwe ukradziono w Iranie. Co ciekawe, puszczają spongeboba. Ten kanał nadal istnieje na Al Yah 1unknown.png

Edytowane przez niewybaczalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję  filmu z 2008 " Sauna" , podpowie ktoś ,  czy na jakimś serwisie VOD to znajdę?

Lub jakieś  tytuły filmów o podobnej tematyce  w klimacie filmu " Czarownica: bajka ludowa z Nowej Anglii", " Suspirii", lub " Antichrist" Larsa von Triera ?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Co robiliście 10 lutego 2021 roku (w dniu kiedy był protest mediów "#Media Bez Wyboru")?

Jak zawsze wstałem rano, tata włącza radio a tu leciał komunikat "Drodzy słuchacze RMF FM, dziś nie usłyszycie swoich ulubionych audycji...." i zapętlona muzyczka, a później włącza TV i czarna plansza z napisem "Tu miał być twój ulubiony program". Dowiedziałem się wtedy, że to jest protest mediów i nie działały komercyjne kanały, radia oraz serwisy internetowe. TVP i Polskie Radio oraz serwis https://www.tvp.info działały wtedy normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...