Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jak koledzy wcześniej już ci doradzali, paczkę wyślij kurierem. Dojdzie następnego dnia, jeśli dniem wysyłki nie będzie piątek albo jakiś inny dzień, po którym jest dzień wolny od pracy, np. jakieś święto.

Fakt, że kurierem jest drożej, ale za to szybciej i pewniej. :) Też polecam DHL. Jest to chyba największa i najbardziej znana firma kurierska w Polsce. :roll:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam to wysłać w środę. Jaka jest szansa że do piątku dojdzie? Bo jak nie dojdzie do piątku to wtedy dopiero w poniedziałek, choć to i tak nie będzie zbytnio źle. I najważniejsze: ile sobie Poczta Polska każe płacić?

Zależy od wagi, tu masz cennik : ttp://cennik.poczta-polska.pl/usluga,krajowy_pocztex.html

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał sprawy z przesłaniem paczki. Okazało się, że to co miałem do wysłania, nie jest zbyt duże i zmieściło się do dużej koperty (tej z zabezpieczeniem bąbelkowym), więc ostatecznie postanowiłem wysłać to priorytetem. Za wysłanie przesyłki ważącej 266 gramów zapłaciłem 6 złotych, więc myślę że to rozsądna cena. Mam nadzieję że moja dziewczyna będzie zadowolona ;) Dzięki wszystkim za pomoc, plusiki już dałem każdemu kto zechciał w tej sprawie się wypowiedzieć :)

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał sprawy z przesłaniem paczki. Okazało się, że to co miałem do wysłania, nie jest zbyt duże i zmieściło się do dużej koperty (tej z zabezpieczeniem bąbelkowym), więc ostatecznie postanowiłem wysłać to priorytetem. Za wysłanie przesyłki ważącej 266 gramów zapłaciłem 6 złotych, więc myślę że to rozsądna cena. Mam nadzieję że moja dziewczyna będzie zadowolona ;) Dzięki wszystkim za pomoc, plusiki już dałem każdemu kto zechciał w tej sprawie się wypowiedzieć :)

 

Skoro udało ci się zmieścić zawartość przesyłki do koperty bąbelkowej to jasne, że w takim przypadku najlepszym wyjściem było wysłać to Pocztą Polską priorytetem. Wówczas jest to kwalifikowane jako zwykły list albo tzw. pakiecik. ;) I opłata za taką przesyłkę jest wówczas niska.

 

Dzięki za plusika. ;) Cieszę się, że też mogłem ci coś doradzić. :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epilog sprawy z prezentem. Przesyłka dotarła dziś po południu cała i nieuszkodzona. Wszyscy są zadowoleni: moja dziewczyna, bo jest szczęśliwa. Ja, bo zrobiłem jej przyjemność. Poczta Polska, bo zarobiła za przesłanie, i Empik, bo również zarobił, w końcu gdzieś ten prezent trzeba było kupić. A z tego co widzę plusiki też ucieszyły, No i fajnie, teraz wiem że tutaj warto pytać :)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/jak-sprytny-gracz-mechanizmy-telewizyjnej-loterii-pokonal/

Chyba można go podziwiać za samozaparcie w oglądaniu. Dziwne że producenci nie zatrudnili go jako eksperta. Teraz to powszechne. Jak ktoś łamie jakieś zabezpieczenie to później doradza w usuwaniu błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tu pisane o uchodźcach i o grzybach. To ja mam informację połączoną. W Niemczech uchodźcy m. in. z Syrii poszli na grzybobranie i pozbierali trujące grzyby, które przypominały nie trujące w ich kraju. Już kilka osób od tego zmarło.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polak jeżeli wybrałeś opcję odbioru osobistego a nie odebrałeś towaru to transakcja nie sfinalizowana bo tak jak na pisałeś we wcześniejszym poście za późno zgłosiłeś sprzedawcy o fakcie, że nie chcesz odebrać towaru, czyli do transakcji nie doszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem wcześniej, że to zaćmienie księżyca ma być ok. godz. 2:00 w nocy.

A tymczasem minęła już godz. 3:00 i księżyc świeci jasno i mocno. Żadnego zaćmienia, póki co, nie widać.

Ja jednak dłużej już nie czekam. Za bardzo zmęczony już jestem. Idę już spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...