Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... teraz przeklinać jak szewc, to jest cool w towarzystwie.

 

Świadczy to jedynie o poziomie "elyt warszafki", "celebrytów", "gfiasd" itp ścierwa.

Niestety zasługa to naszych stacji komerycyjnych. No cóż takie indywidua są tanie więc rentownośc duża, a jak produktywnośc spada to wystarczy wyreżyserować skandalik a przy okazji to szmatłąwe brukowce jeszcze zarobią.

Im niższe IQ tym więsze takie pyrymitywy mają wzięcie.

Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... teraz przeklinać jak szewc, to jest cool w towarzystwie.

Świadczy to jedynie o poziomie "elyt warszafki", "celebrytów", "gfiasd" itp ścierwa.

Niestety zasługa to naszych stacji komerycyjnych. No cóż takie indywidua są tanie więc rentownośc duża, a jak produktywnośc spada to wystarczy wyreżyserować skandalik a przy okazji to szmatłąwe brukowce jeszcze zarobią.

Im niższe IQ tym więsze takie pyrymitywy mają wzięcie.

Niestety.

Ciepło, ciepło, ciepło...

Mój wpis nie był wcale wydumany, to autentyczny fakt. Jesteś pierwszy, który sobie coś przypomina.

Aż dziw bierze, że to w ogóle ma miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podziwiam i ciesz się z tego. Jak już się zacznie to coraz więcej i więcej, aż potem często się wyrywa niekontrolowanie.

 

Przypominam 17 grudnia dzień bez przekleństw. Niestety moja ostatnia reakcja rok temu na ten dzień była taka: "O kur.. to już dziś?" :D

dobrze, że nie 19 bo po urodzinach jakby bolała mnie głowa to chyba bym się nie powstrzymal :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, że post pod postem.

Zastanawiające, że są odgórne polecenia grania kolęd dla klientów na ich przywołanie do szału ogłupiającego kupowanie. Do czego jeszcze się komercja posunie? Do gołych mikołajek?

Nie wiem, jak wam ? Ale mnie wystarczająco obrzydzają nadchodzące święta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo zbliżających się świąt, to w moim mieście - Rzeszowie ozdoby zdobiące miasto zaczęto rozwieszać już po Wszystkich Świętych czyli 4-5 listopada, po co tak wcześnie nie wiem, nie wiem po co miasto płaci dodatkowo za wynajem aż za tyle dni, w galeriach handlowych podobnie choinki i inne ozdoby zawieszone op świecie Zmarłych, dla Mnie to paranoja i przegięcie, dziś będąc w kilku sklepach już słyszałem, że były grane piosenki świąteczne, niedługo handlowcy to przygotowania do świąt to będą rozpoczynać w październiku albo wcześniej. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...