Skocz do zawartości

TVP GO


Bartosz10
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie trudno by aplikacja niedostępna  w przeglądarce,  na różne  systemy  operacyjne  z krótkim  stażem była popularniejsza. TVP  Go była i jest lepiej zrobiona,  łatwiej tam coś  znaleźć. Czasami mam wrażenie,  że Matyszkowicz chce zaznaczyć swoją  odrębność,  a że może jedynie  w takich obszarach.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że lepiej, tylko dziwnie się do tego zabierają. TVP GO jest świeżą aplikacją i co, już do odstrzału? Już nie mówiąc o czasie w którym się za to wzięli. Inna sprawa, to layout, który w TVP GO jest o niebo bardziej przejrzysty i intuicyjny niż w nowym tworze. Amatorszczyzna. Nie oglądam seriali, ale przy okazji testów, dostrzegłem, że odcinki są pogrupowane od najstarszego, bez możliwości szybkiego przeskoku do najnowszych. Wielbiciele Klanów czy Barw Szczęścia mają do przewinięcia kilka tysięcy odcinków. Nie sprawdzałem czy wyszukiwarka daje radę w tej kwestii, bo jeśli nie, to istny kabaret. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako aplkacja TVP Stream powinna zniknąć,z wyjątkiem przeglądarki którą jest bardziej stabilniejsza  i dostępna.TVP Stream to aplikacja na telefony.TVP Go to narazie też aplkacja na telefony lecz mogą zmienić i uruchomić w przeglądarce.Co Do TVP VOD to ta aplikacja na Telewizory nie wyszła ponieważ bywały opóźnienia co do włączeń i aplikacja wolno złapała puszczała proste błędy,co drugi materiał włączania zawsze pierwszy więc potrzeba zmienić aplikację narazie w Samsungu w Tizen-ie z roku 2017 aplkacji brak.

CO do zmian TVP Go ostatnim czasie to dodanie TVP Nauka bez cofania całych up oraz poprawienie jakości TVP ABC, oraz wprowadzenie całych up do TVP3 dla danego regionu.

Edytowane przez viva-91_91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2022 o 09:17, grreg2084 napisał:

A to, że przy okazji zmarnowano kasę od podatników to taki "drobiazg".

No nie wydaje mi się żeby były "zmarnowane" - już są zapowiedzi że:

Cytat

Kanały linearne wkrótce pojawią się w serwisie TVP VOD na wszystkich platformach - m.in. Android TV. Telewizja Polska udostępni wszystkie kanały również w ramach catch up TV.

Co do TVP Stream to oficjalnie już ta nazwą nie istnieje - aplikacja z Google Play i app store została usunięta

Jedyne miejsce gdzie można jeszcze znaleźć tę nazwę (poza archiwum) to strona TVPStream.tvp.pl która i tak przenosi na stronę stream.tvp.pl

Na samej stronie też już nie istnieje nazwą oraz logo TVP Stream bo belka została zmieniona na TVP GO

Swoją drogą co do tego, że nie scalą wszystkiego do TVP GO to wg mnie to już za dużo było by tego GO w internecie - jest Polsat (box) go, UPC GO, nc+ go itd. - niedawno było jeszcze HBO go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam 

Posiadam telefon Huawei p30 i najnowszą wersję aplikacji .Mam problem gdy przekrece telefon w poziom jest tylko głos i widzę ciemność .W pionie wszystko jest ok . Zaznacze ,że mam jeszcze tablet Lenovo i tu wszystko jest ok ...Wina telefonu czy raczej aplikacji,pisałem do supportu ale póki co brak odpowiedzi...może ktoś używa aplikacji na sprzęcie Huawei ????

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego biorąc TVP GO z naziemnej nie mamy dostępu do wiadomości lokalnych w Tvp3 no i programu policja.pl? Na te programy tylko natrafiłem bo licencja? Przecież to bez sensu. Jesteś w Polsce, system wykrywa, że teren Ip polskie to powinno być dostępne, a nie jakieś ograniczenia licencyjne. Absurdy tvp. 

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Różne kanały TVP migrują z SD do HD w naziemnej, w satelitarnej.

Natomiast w serwisach TVP GO i TVP VOD cały czas kanały: TVP ABC, TVP Rozrywka i TVP Historia nadają w SD.

Przy takim podejściu boję się że nie będzie też migracji streamów ośrodków regionalnych kiedy przejdą naziemnie na HD.

Dodajmy że pozostałe kanały są w HD (w tym TVP3 Warszawa).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ogólnie to zastój w rozwijaniu usługi TVP GO. jakby panowała zasada. jak działa to nie ruszać bo inaczej cos padnie.

Wszystkie kanały w ofercie TVP GO powinny mieć opcje wyboru wersji 1080p.

Mogli by włączyć także inne stacje zrzeszone w EBU które maja swoje odpowiedniki międzynarodowe np. RAI, TVE, RTP, ARD, ZDF czy inne które mogą bez przeszkód licencyjnych nadawane być w innych krajach członkowskich EBU. Była by to ciekawa alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zadanie dla EBU, aby stworzyć wspólną platformę wszystkich nadawców narodowych. Obawiam się, że ze względów licencyjnych byłyby tylko serwisy informacyjne i programy promujące walory turystyczne danego kraju. Ze względów licencyjnych raczej nie pojawią się tam seriale i filmy od nadawców publicznych, a tym bardziej transmisje sportowe z atrakcyjnych wydarzeń. 

Swoją drogą, czy będziemy mogli obejrzeć legalnie serial "Der Palast" z ZDF, który był kręcony w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że częściowo było by to możliwe, część nadawców ma swoje odpowiedniki jak w Polsce: TVP Polonia czy TVP Info. To zawsze przyciągnęło by wielu nowych użytkowników, zarówno rozbudowując ofertę o takie stacje w aplikacji TVP Go jak i TVP VOD w zakładce kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej w pierwszej kolejności poprawią rozdzielczość na HD kanałów: TVP ABC, TVP Rozrywka, TVP Historia i dodadzą rozdzielczość HD dla oddziałów TVP3 innych niż warszawski za kilka dni, kiedy zaczną one tak nadawać w naziemnej. Dodatkowo, powinni dać TVP3 rozszycie na Elbląg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...