Skocz do zawartości

Smartfon do 1300-1500zł


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.06.2022 o 17:53, czerstwy napisał:

Też chętnie by łykną telefonn z tak niewielkim ekranem

Są malutkie smartfony marki Cubot. Tydzień na baterii nierealne raczej w każdym smartfonie, zależy od korzystania i jasności ekranu, wytrzymały (Cubot KingKong Mini 2 - ma niestety tylko 3000 mAh, dlatego też poszedł w odstawkę, były też pewne problemy z baterią, może wina konkretnego modelu), kiedyś mi poleciał przeszurany po płytkach, do tego zdeptałem go, efekt, parę rys na folii ochronnej, reszta nic.

 

W dniu 9.06.2022 o 22:29, czerstwy napisał:

Przeglądałem ten telefon ale chyba nie ma 5G. Nie wiem czy to istotne czy nie ale to mi zapadło w pamięci.

Zależy jak się korzysta z neta mobilnego. U mnie na osiedlu w budynku jest problem z 4G, przeważnie jadę z WiFi w światłowodzie.

 

1 godzinę temu, szyzag123 napisał:

Ale ogólnie Motorole teraz spoko są czy warto mimo wszystko na nie uważać?

Mam Motorolę (prezent z urodzin), nie podoba mi się oprogramowanie, po aktualizacji zostało okrojone. Poza tym akurat taką, co mam to aparat nie ma odpowiedniej przepływności. Wieszanie leciutkie.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pierwszą Motorole.U mnie nie zawsze dobrze działał odcisk palca czy odblokowanie na twarz. I po jednej aktualizacji był brak szybkiego ładowania jak na początku. @kisiel95 jak nie realne jak realne😂Pisałem że nie siedzę na telefonie na internecie i mało dość rozmawiam. Ładowałem go tydzień temu i obecnie mam jeszcze 41%

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcisk palca trzeba dobrze odbić, dziesięcioma palcami. Te aktualizacje to katorga (chyba okazało się, że smartfon z Allegro, a tam jakaś dziwna dystrybucja, że poznikał np. Wifi-Calling).

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@czerstwy, na telefonie z Androidem nie wyciśniesz więcej, aniżeli 1 intensywny dzień, lub 1,5 dnia kiedy mniej go używasz. Dużo też zależy, co robisz na telefonie i czy często się przemieszczasz, bo jeżeli tak, to samo przełączanie pomiędzy BTS-ami też mocno obciąża akumulator smartfona. Jeżeli chcesz długiego działania na jedynym cyklu ładowania, to trzeba było sięgnąć po iPhone'a 13 Pro lub 13 Pro Max, które są rekordzistami pod tym względem. Poza tym, nie rozumiem dlaczego tak smęcisz nad tą baterią, jak dzisiaj większość smartfonów obsługuje szybkie ładowanie, gdzie telefon jesteś w stanie do pełna naładować poniżej godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co kupiłem wytrzymał mi 5 dni więc nie ma tragedii choć poprzedni spokojnie ponad tydzień. Nie mam czasu sie zastanawiać czy bateria wytrzyma mi cały dzień czy nie bo w ciągu dnia nie mam czasu na ładowanie. Coś nie chce mi się za bardzo wierzyć że te telefony co wspomiałeś mają dobrą baterię.W rodzinie było bardzo dużo modeli tych telefonów i wszystko lipa. Obecnie to sa chyba 12 lub 13 i jakiś starsze modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 dni?. To chyba masz transmisję danych wyłączoną, smartfon przełączony do 2G/3G i z korzystasz z niego okazjonalnie. Moja siostra ma Oppo Reno 5 5G, który ma bodajże baterię o pojemności 4300 mAh i jest w stanie wycisnąć z tego telefonu 1 dzień. Oppo Reno 7 ma baterię 4500 mAh, czyli niewiele więcej, także nie wierzę, abyś był w stanie na nim 5 dni działać na jednym cyklu ładowania. Chyba, ze w sposób opisany wyżej, tj. wyłączone odświeżanie ekranu 90 hz, przełączenie telefonu do 2G/3G, wyłączona transmisja danych, włączone oszczędzanie baterii, które ubija większość funkcji smartfona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Mam pytanie. W październiku skończę 18 lat, z tej okazji chcę sobie kupić nowy smartfon. Mój obecny Huawei Mate 10 Lite (2018) jest jeszcze w dobrym stanie, więc po zakupie nowego telefonu dam go mojemu tacie, który obecnie ma już archaiczny telefon (LG K10 z 2016) i nadaje się tylko na śmietnik - bateria coraz gorzej w nim działa, zwłaszcza przy korzystaniu z internetu. Jaki smartfon byłby najlepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje na Realme GT 2 w kolorze zielonym bywają bardzo atrakcyjnie. Niedawno było w Biedronce, nie wiem czy jeszcze jest

https://www.gsmmaniak.pl/1431066/realme-gt-2-5g-12-256-gb-promocja-cena-rtv-euro-agd/

 

Miałem okazję testować, bardzo przyjemny model :)

Ps. Osobiście mam Poco F5, jestem zadowolony z niego.

Edytowane przez Zeusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...