Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Arkon napisał:

Trudno te mecze określić hitami...

 

To jest zgodne wszystko z tym co już pisałem wcześniej (poniżej przypomnienie). W pierwszych 4 kolejkach w ramach meczów 2. i 3. wyboru żadnego hitu nie zobaczysz. Do tego - jak inni zauważyli - takich kolejek bez hitu będzie w sumie 31 (inaczej mówiąc, w ramach meczów 2. i 3. wyboru przez cały sezon będzie można zobaczyć 7 hitów).

 

W dniu 19.07.2022 o 13:52, grreg2084 napisał:

Hipotetycznie, biorąc pod uwagę pierwsze 4. kolejki Premier League:

 

1. Kolejka

 

Wielkiego hitu "jako tako" nie ma. Powiedzmy, że meczem nr 1 będzie West [beep] - Manchester City. Wówczas mecze nr 2 i 3 to ??? Trudno powiedzieć, może Everton - Chelsea i Fulham - Liverpool.

 

2. Kolejka

 

Wielki hit to zapewne spotkanie Chelsea - Tottenham. Wówczas mecze nr 2 i 3 to ??? Trudno o jakiś hit. Do wyboru np. Arsenal - Leicester, Manchester City - Bournemouth, Liverpool - Crystal Palace czy Brentford - Manchester United.

 

3. Kolejka

 

Wielki hit to zapewne spotkanie Manchester United - Liverpool. Wówczas mecze nr 2 i 3 to ??? Również trudno o jakiś hit. Do wyboru np. Leeds - Chelsea, Newcastle - Manchester City czy Tottenham - Wolves.

 

4. Kolejka

 

Tutaj ponownie wielkiego hitu "jako tako" nie ma. Powiedzmy, że meczem nr 1 będzie Chelsea - Leicester. Wówczas mecze nr 2 i 3 to ??? Może Southampton - Manchester United czy Manchester City - Crystal Palace.

 

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kunkore napisał:

@ArkonNapisali "topowe", a nie "najlepsze", to zasadnicza różnica. 

Fulham- Liverpool to topowe starcie?

@Pawop To znowu tylko Twoje zdanie, dla mnie nawet bez Roberta w składzie każdy mecz Barcy był topowy. Zapomniałeś o Bundeslidze, tam hitów jak kot napłakał. :)

Edytowane przez Arkon
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, żo to moje zdanie, ja wybierałem mecze typu Stoke-Chelsea koszte meczu Real-Barcelona, którego nigdy nie obejrzalem w całości
W Bundeslidze dla mnie nigdy nie było hitów, tam jest jeden zespół, który dominuje i reszta nie ma do niego startu, podobnie we Francji.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Arkon napisał:

Fulham- Liverpool to topowe starcie?

@Pawop To znowu tylko Twoje zdanie, dla mnie nawet bez Roberta w składzie każdy mecz Barcy był topowy. Zapomniałeś o Bundeslidze, tam hitów jak kot napłakał. :)

Tak, w 1 kolejce to jest mecz 2 wyboru według BT Sport, bo nie ma w tej kolejce hitów, tak trudno zrozumieć? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale topowym nadal trudno go określić. Odnoszę wrażenie, że nie tylko ja się nabrałem na komunikat Canal+. Stąd potem negatywne komentarze pod adresem tej stacji. Niestety w marketing nie umieją. Nawet jak mieli niemal całą piłkę, byli krytykowani.

@Pawop To jesteś prawdziwym fanem Premier League, super. W życiu nie oglądałem meczu Stoke- Chelsea. :) Ja nie mam jednej ligi, której wszystkie mecze oglądam, skupiam się na ulubionych zespołach i hitach w Premier League czy Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jednej ligi, której wszystkie mecze oglądam, skupiam się na ulubionych zespołach i hitach w Premier League czy Serie A.
Teraz kilka meczów Barcy z Lewym zapewne obejrze
Ok, ale topowym nadal trudno go określić. Odnoszę wrażenie, że nie tylko ja się nabrałem na komunikat Canal+.

W tej kolejce jest to topowy mecz. Lepszych nie wyczarują


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...