Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Barti90 napisał:

Wie ktoś kiedy będzie powtórka meczu West Brom - Liverpool z wczoraj? Przejrzałem całe EPG na tydzień i ani jednej powtórki meczu. Pozostaje tylko nagrywać nieznany mecz pod nazwą "Premier League" w różnych okienkach. 

 

Była dzisiaj o 9:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucius szczerze mówiąc to nie mam pojęcia. Może dlatego, że wszystkie mecze hiszpańskiej i francuskiej były w niedzielę wieczorem o jednej godzinie (Hiszpania 18:30, Francja 20:55), do tego Multiliga? 

Tylko czy nie można było Sport+ pokazać np. wyjątkowo w poniedziałek - skoro były trudności logistyczne (chociaż trudno mi w to uwierzyć)? 

 

Najlepsze było to, że komentujący mecz PSG - Tomasz Smokowski - zapraszał widzów na bramki do "Sport+", którego ostatecznie nie było...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał:

Co się dzieje z Michałowiczem?

Również mnie to interesuje. I powiem szczerze że wole komentarz pana wojtka niż to co obecnie się dzieje przy transmisjach NBA. Obawiam się że wszechwładny kolodziejczyk mógł go wywalić tak jak Wolskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj finały ligi angielskiej i francuskiej, a "Wysoki pressing" dzisiaj miał ostatnie wydanie (pierwotnie 30 maja też miał być), czyli żadnego publicystycznego podsumowania nie będzie.

Szkoda. Dzisiaj też praktycznie nic nie było o finale Ekstraklasy.

 

"Wysoki pressing" ma wrócić 18 lipca na antenę CANAL+Sport. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 czerwca o 10:00 w CANAL+Sport i nSport+ specjalne wydanie "Wysokiego pressingu" w związku z meczem Polski na Euro 2020. 

 

Od 10 czerwca magazyn "News+" zostanie wydłużony do niemal godziny. Emisja bez zmian - codziennie o 23:00 w nSport+ I CANAL+Sport. 

 

Szczerze mówiąc myślałem, że w związku z Euro przygotują coś na wzór "Na mundialu" z 2014 roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. CANAL+Family. Piszę z telefonu i słownik sam podpowiedział. 

 

Niestety,  nie poprawię póki co, bo na telefonie edycja jest dość ograniczona. 

 

W CANAL+Sport w czerwcu o tej porze będzie królować hiszpańska koszykówka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podczas niedawnego meczu żużlowego Fogo Unii Leszno z Eltrox Włókniarzem Częstochowa doszło do niecodziennej sytuacji. Działacze mistrzów Polski oddelegowali specjalnego pracownika do tego, aby przeszkadzał w pracy ekipie telewizyjnej nSport+ realizującej tzw. „kuchnię meczu" 🙄

https://www.przegladsportowy.pl/zuzel/pge-ekstraliga/zuzel-fogo-unia-leszno-dostanie-kare-pge-ekstraliga-bada-sprawe/yd1tjmc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niszowy? Gdzie ? Bo chyba nie u nas😂Stadiony gdyby była możliwość były by ciagle pełne nie tak jak w piłce. Na narodowym bilety na GP sprzedane w ciagu kilku minut.Jaki mecz piłkarski może się pochwalić takim wynikiem? Przyjedz do Lublina na Motor na piłke i żużel i  zobacz jaki to niszowy sport.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...