Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, levybydg napisał:

Odpalcie teraz nSport+, mecz Gdańsk-Bydgoszcz. Jeszcze tak dramatycznej realizacji telewizyjnej to ja nie widziałem. Ktoś tam jest naćpany chyba.

 

Jeżeli chodzi o mecze Polonii to w poprzednim sezonie niektóre reprezentowały podobny poziom. Pamiętam pierwszą transmisję. W przerwach widok na trybuny lub na polewaczkę, a w tle komentarz osamotnionego E. Durdy, który całymi długimi minutami szył o Polonii. Chyba powiedział wszystko, co zapamiętał ze swojego życia o tym klubie i o Gollobie.

 

No, ale wczorajsza transmisja była wyjątkowa. Kamerzysta wolał filmować pustą linię mety niż rywalizujących zawodników na ostatnim łuku, zaś realizator włączał i wyłączał na parę sekund podkład dźwiękowy z replayów przy widoku na żywo. No i rzecz jasna nie było publiczności na trybunach, więc w przerwach pozostał na długie minuty widok na polewaczkę lub na reflektory. Przestałem oglądać jak zaczął się mecz Bayernu...

Edytowane przez WebMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2021 o 13:33, bgmnt napisał:

No to się zdecyduj czy jednak oglądalność to zasięg, czy "prawdziwi" kibice czy co tam jeszcze.

Fakty są takie, że kilka lat temu mecze ekstraklasy w C+ notowały po 340-350 tysięcy widzów.

Teraz przy zamkniętych stadionach 220 tysięcy to nagle wielki powód do dumy.

O tym, że C+ nie jest zadowolony z wyników biznesowych ekstraklasy to wiemy już od 2 lat z oficjalnej wypowiedzi prezes stacji bo dlatego wystartowały C+ Sport 3 i 4 dla CP.

Ale przez to, że są rozbite wyniki oglądalności, też nie są do końca wiarygodne. Kiedyś Kołodziejczyk wspominał, że wyniki na C+ Sport 3 są dla firmy satysfakcjonujące. A tych kanałów nikt nie dodaje do oglądalności. Do tego dochodzą wszelkie kanały online.

Edytowane przez Barti
Nazwiska w języku polskim piszemy wielką literą. Podobnie nazwy własne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Sport 3 i 4 są normalnie mierzone Nielsenem.

Jeśli chodzi o online to przecież C+ przez player.pl dostępne jest od kilku lat, natomiast serwis Canal+ OTT to głównie jest zamiennik dla NC+ GO co widać po Gemiusie.

Jak jest się czym chwalić (ostatnie El Classico, które oglądało online bodajże 120 tysięcy osób) to o tym piszą, a jak nie (Ekstraklasa) to nie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, STARS.TV napisał:

3 i 4 nie są mierzone normalnie, to jakaś proteza. Możesz sprawdzić dobowy wynik stacji ale nie możesz wejść w szczegóły danej transmisji :)

Podobno już od jakiegoś czasu zaczęli w ten sam sposób mierzyć bodajże C+ Film i pozostałe kanały z tej paczki.

Bodajże z rodziny C+ to w standardowy sposób są chyba mierzone już tylko C+Premium, Sport i Sport2. 

Przynajmniej tak słyszałem - jeżeli się mylę to wyprowadź mnie z błędu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że - tak jak w przypadku El Clasico - dostępne będą też wersje komentarza pro-Liverpool i pro-United. Tę pierwszą, jak podano dzisiaj w Misji Futbol, zapewni Tomasz Smokowski, zaś tę drugą - Edward Durda.

Edytowane przez live1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

O komentarz neutralny zadbają Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny, komentarz z punktu widzenia fanów Manchesteru United zapewnią Edward Durda i Bartłomiej Bolczyk – redaktor portalu DevilPage.pl, natomiast mecz z perspektywy kibiców „The Reds” komentować będą Tomasz Smokowski i Adrian Kijewski – redaktor naczelny portalu LFC.pl. Wersja neutralna komentarza dostępna będzie w CANAL+ PREMIUM oraz w CANAL+ online.
Komentarze sprzyjające każdej z drużyn dostępne będą wyłącznie za pośrednictwem serwisu CANAL+ online. Mecz w wersji pro-United transmitowany będzie na antenie dodatkowego kanału Event Channel 2, a pro-Liverpool na Event Channel 4.

https://media.pl.canalplus.com/137817-bitwa-o-anglie-z-trzema-wersjami-komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dołączę do dyskusji kto dla jakich rozgrywek wykupił pakiet Canal+.

 

Ja to zrobiłem dla tenisa WTA i na razie jest ok, chociaż spodziewałem się większego "rozmachu", skoro Canal+ to kanały premium, tzn. studiów z udziałem ekspertów, podsumowujących dany dzień turniejowy, albo jakiegoś cyklicznego magazynu, z podsumowaniem turnieju, albo turniejów pokazywanych w danym tygodniu, ciekawostkami itp., a tu nic takiego nie ma...

 

Praktycznie nie ma różnicy między transmisjami w Canal+, a tym co było w TVP Sport (nawet przerwy reklamowe między gemami), z tą różnicą, że w Canal+ nie są tak wredni, żeby przerywać transmisję, bo jakaś inna dyscyplina jest ważniejsza.

 

Zobaczymy, może z czasem (np. kiedy pandemia się skończy), to się zmieni i tenis zyska lepszą oprawę.

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...