Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie wszystkie mecze jakie były do pokazania - pokazano.

 

Mimo to, ze sam znam kilka osób, które płaci za C+ tylko dlatego, by oglądać tam naszą lokalną drużynę w Ekstraklasie - to trudno mi uwierzyć, że C+ obniży im abonament. Jeżeli już się zdecydują na jakąś "rekompensatę" to wydaje mi się, że może to być, np. Eleven dodatkowo na jakiś czas lub Polsaty Sport Premium - tak jak w przypadku przejścia LM z C+ do Polsatu. W obniżkę samego pakietu C+ jednak nie wierzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym do mnie piszesz, tym bardziej że nie jestem abonentem Canal+, więc tym bardziej przyglądam się temu wszystkiemu z boku.

 

Natomiast obecna sytuacja pokazuje plusy wykupywania pakietów kanałów sportowych (nie tylko C+, ale też np. Eleven czy PSP) na z miesiąca na miesiąc a nie podpisywania lojalki na np. 2 lata.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po nowym roku będą musieli się pakować jeśli nie przekonają abonentów czymś extra.A napewno sporo nie przedłuży umowy min.ja i wielu znajomych.Za nic mają klientów którzy sumiennie płacą a na napisane reklamację odpowiedzi są ironiczne i olewcze np.jak nie pasuje to idź do sądu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, czerstwy napisał:

Tylko kto nie pobiera opłat? Eleven zrezygnował czy Polsat za PSP? Takie u nas standardy i pojeście do abonenta.

Szczerze ?? Co mnie obchodzi Eleven, PSP??

Oczekuje od mojego operatora, ze coś pomyśli. Zadba o mnie.

PSP, Eleven to zewnętrzne podmioty.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, czerstwy napisał:

Nie marudz tylko nadrabiaj zaległości bo powtórek pod dostatkiem??A i nie zapomnij zapłacić rachunek ?

To jest marudzenie? Zapłacę , nie martw sie o to.

Takie podejście jak twoje , to skarb dla PC+ :mrgreen:  ;)

Edit:

Nie mam czasu na powtórki , w pracy jestem.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje podejście do tej sprawy każdy kto uważnie czyta moje posty zna.Widzę pierwszye zgrzyty z PC+?A zawsze przed wszystkimi ich tak tłumaczyłeś.?Edit pogratulować pracy u mnie w pracy się pracuje a nie siedzi na forach.A i nie tylko ty pracujesz jak to juz kilka razy podkreślałeś.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, czerstwy napisał:

Widzę pierwszye zgrzyty z PC+?A zawsze przed wszystkimi ich tak tłumaczyłeś.?

Jakie zgrzyty? Co mam tłumaczyć? Ze place i dostaje w ramach rekompensaty "ochłapy" kanały, ktore mam w swoim abonamencie?

Wystarczy obniżyć abo o 10 PLN na ten czas gdzie nie ma nic ze sportu na żywo. Będzie wilk syty i owca cala ;)

Tyle , ze PC+ na taki gest się nie zdecyduje.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

Jak się pracuje to nie ma czasu na "fora" w obecnym czasie ;)...skoro nie chcą płacić za prawa mimo że tego nie oglądam to racja że obniżka powinna być, bo niektórzy tylko za sport płacą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...