Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I do tego zmierzam. Oni piłkę mają głęboko skoro oglądalność jej w Polsce leży i kwiczy.A teraz nagle dokupią sobie dwa kanały za 20-30 zł na których będą powtórki nonstop.

Kolejek nie widać?Przecież o tym cały czas piszę...nagle jednak pojawią się żeby wykupić kanały w CP:).

 I nie, nie patrzę poprzez swój pryzmat a zwyczajnie realnie.Po co mi CP skoro nie mam tam tego co chcę obejrzeć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nic nie zyskuje tymi kanałami i  to samo będzie na głównych Canal+ Sport 1 i 2 i Nsport  , no chyba że zrobią psikusa i zaczną więcej dawać tych głównych meczy do tych dwóch nowych kanałów. Czas pokaże jak to będzie i jak już będą ramówki na nowe kanały :) 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, umek napisał:

Może inaczej

Gdybyś wreszcie zobaczył real...byłoby łatwiej.

Oto baza widzów najpopularniejszych sportów  tych prawdziwych wg Ciebie to ca.10% abonentów płatnej tv.  I w tym obszarze można się poruszać. Oni pójdą za ulubioną dyscypliną, oni nawet przepłacą...

Kolejne 20% to niedzielni kibice. Ci mogą kupić ale nie za duże pieniądze.

Reszta na w d,.... sport i dlatego CP ma 4,5 mln użytkowników a nc+ 2. 

A tak z życia.

zwrócił sie o radę osobnik , który oddał CP bo drogo chcieli....

No, cóż chciałby Eleven i Mistrzowską..   i co  zastanawia się. I pewnie na zastanawianiu się skończy. I to zasadnicza grupa abonentów. Chcieliby ale w przystępnej cenie. Jak wiemy mało to realne.

Nie ma wielu chętnych, którzy z własnej woli dopłacą za kolejny ułamek sportu w tv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenotja cały czas odnoszę się do Twojego stwierdzenia,  że nie powinni przedłużać, bo wyniki oglądalności są kiepskie.  Tylko, że inne rozgrywki się jeszcze gorzej oglądają.  Poza tym nie przedłużyli LM, więc ESA musiała być przedłużona.  Wysoka oglądalność żużla w nSport+ nie ma tu nic do rzeczy - bo to nSport+, a nie Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 oczywiście, że NC+ będzie zachęcała do wykupienia całego pakietu Canal+ (promo na stronie za 30 zł) zamiast dwóch kanałów (tez za 30 zł w standardowej cenie). Chociaż zawsze może przygotować specjalne pakiety dla tych co chcą tylko Ekstraklasę (np. z pakietem Start+). Poczekajmy aż wszystko się ułoży, jesień-zima to czas nowych ofert. Zresztą, wiele wskazuje na to, ze to nie jedyne nowości pod marką CANAL+. A start kanałów musiał się zbiec ze startem nowego sezonu - 19 lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505 To, że będziesz powtarzał coś 10 razy nie sprawi, że to stanie się prawdą ;). Wczorajsza wypowiedź prezes NC+ o potrzebie "monetyzowania" poprzez klientów innych platform, tylko potwierdza to, że przestrzelili z ekstraklasą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, _Artek_ napisał:

Jako abonent CP powtarzam nie ma takiego powodu dla którego abonent cp miałby wykupywać canal+ sport 3 i 4 pob pierwsze dlatego że nie ma takiej możliwości po 2 dlatego że mecze "ekstra" klasy w coraz większym wymiarze są w TVP . 

 

Tak! Abonenci CP nie rzucą się na Ekstraklasę (chociaż będą tacy co ich zainteresuje). Bo fajnie jest mieć szerszy wybór w JEDNYM dekoderze.

 

Ale Cyfrowy Polsat to biznes.

Więc może klient X nie rzuci się jutro na nowe kanały. Ale z pół roku, gdy przyjdzie przedłużyć umowę, ucieszy się, że  gdy operator "w cenie" np. dotychczasowych 100 zł dorzuci mu Ekstraklasę. I ciach. Złowiony na dwa lata. Może obejrzy jeden mecz na miesiąc, ale ma!

 

Zresztą Eleven Sports w CP ma się dobrze. A tyle było lamentu, że abonentów CP nie interesują ligi, które były w NC+. A tu nawet sam Polsat wykupił te kanały, bo zwietrzył biznes "sportu premium" u siebie (i nie tylko).

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bugmenot napisał:

@kamil2505 To, że będziesz powtarzał coś 10 razy nie sprawi, że to stanie się prawdą ;). Wczorajsza wypowiedź prezes NC+ o potrzebie "monetyzowania" poprzez klientów innych platform, tylko potwierdza to, że przestrzelili z ekstraklasą...

Dokładnie ta się stało.

To nie jest koń pociągowy platformy więc muszą szukać zysku gdzieś indziej...tak jak LM nie jest koniem pociągowym dla CP.

Czasy się zmieniają ale nasza piłka to nadal totalne dno i met mułu.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
27 minut temu, muza_tv napisał:

 Polakowi wystarczy, by obejrzał mecz, a niekoniecznie żylaki na nogach piłkarzy :)

Mam nadzieję,  że wystarczy sam mecz , bo gdyby tak hipotetycznie jakość Canal +3, 4 spadła,  gdyż to może zależeć od upscalingu z 4K do HD , to mam nadzieję że taki abo CP będzie z uśmiechem na twarzy oglądał :)

Oczywiście mowa o równoległych transmisjach 4K I HD.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

29 minut temu, XMAREKK30 napisał:

Tak jak myślałem dla pakietu Canal+ 6live zakodowane :) Jak znam życie pewnie będą zachęcać do zakupu 2 brakujących kanałów paczki Canal+ , bo obecnie na ICA można dokupić  za 10zł   Canal+ Seriale i Canal+ Dokument :)

Spokojnie jak masz 6 C+ to zbędne są Ci te kanały.

 

9 minut temu, muza_tv napisał:

@Emil.1603 oczywiście, że NC+ będzie zachęcała do wykupienia całego pakietu Canal+ (promo na stronie za 30 zł) zamiast dwóch kanałów (tez za 30 zł w standardowej cenie). Chociaż zawsze może przygotować specjalne pakiety dla tych co chcą tylko Ekstraklasę (np. z pakietem Start+). Poczekajmy aż wszystko się ułoży, jesień-zima to czas nowych ofert. Zresztą, wiele wskazuje na to, ze to nie jedyne nowości pod marką CANAL+. A start kanałów musiał się zbiec ze startem nowego sezonu - 19 lipca.

 

Ooo ten post warto wyróżnić, przynajmniej jeden w całej tej dyskusji.

 

Te kanały powstały z myślą o sprzedaniu ich do CP co wg mnie może szybko nie nastąpić bo tak naprawdę do tej pory abonenci CP obeszli się bez tych kanałów. NC+ musiało wykupić PSP, CP c+3 i c+4 nie musi. Chyba, że CP wyczuje możliwość zarobienia $ to pewnie coś podziałają w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot A czy ja gdzieś napisałem, że nie przestrzelili? Sam pisałem,  że prawa są zbyt drogie jak na poziom rozgrywek i teraz szukają dodatkowych dróg,  by dodatkowo zarobić. Podobnie z resztą myślę,  że Polsat zrobił z Ligą Mistrzów. 

 

Po prostu brak Ekstraklasy mógłby się mocno odbić na samym Canal+. Więc cały czas lepiej ją mieć niż nie. Szczególnie,  gdy się spojrzy na to jakie wyniki osiągają inne rozgrywki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ten temat nowych Canal+ Sport wygląda na robiony w dużym pośpeichu.

Na stronie nc+ o kanałach cisza, wczoraj coś tam grzebali w pakietach, ale dziś dodatkowe logotypy zniknęły i wszędzie mowa tylko o 8x C+, na Playerze też nic, w NC+Go brak uprawnień, Polsat na razie też się nie przyznaje... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, _Artek_ napisał:

Jako abonent CP powtarzam nie ma takiego powodu dla którego abonent cp miałby wykupywać canal+ sport 3 i 4 pob pierwsze dlatego że nie ma takiej możliwości po 2 dlatego że mecze "ekstra" klasy w coraz większym wymiarze są w TVP . 

TVP to tylko jeden mecz z kolejki w dodatku nie zawsze ten najciekawiej się zapowiadający. Dobre dla kogoś kogo polska piłka specjalnie nie interesuje a czasem w kapciach z browarem w ręku jakiś meczyk za free by sobie obejrzał.

 

Natomiast jak ktoś sympatyzuje z jakimś klubem, albo wolałby zapłacić i mieć dostęp do pełnej Ekstraklasy to by się na taki pakiet skusił. Nie każdy dla samej ekstraklasy jest w stanie zmienić platformę, a już dokupić kanały z ekstraklasą bez zmiany platformy jak najbardziej może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, _Artek_ napisał:

ja na miejscu nc+ najpierw próbowałbym "sprzedać"abonentom Cp Nsport 

 

Ale nie o to w tym chodzi :)

Tak jak CP na razie nie sprzedaż Polsatu Sport NC+, tak NC+ nie sprzeda własnych kanałów tematycznych CP.

Maszą się czymś rożnić

 

Wymiana Ekstraklasa/LM to zupełnie inna sprawa

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/canal-sport-3-i-canal-sport-4-nowe-kanaly-pko-ekstraklasa-cena-jak-odbierac

 

 

"Niebawem obie stacje mogą pojawić się w ofercie Cyfrowego Polsatu - dowiedział się portal wirtualnemedia_pl." - czyli to już wiemy.
Ale tego nie: "W przyszłości oferta programowa Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4 może być uzupełniona o inne wydarzenia - zdradza nam Piotr Kaniowski, kierownik ds. PR korporacyjnego, technologii i ofert w nc+." ;-).
Czyli jednak nie tylko ekstraklasa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają jeszcze jeden sezon siatkarskiej LM CEV, który raczej im nie "zażarł" w głównych kanałach, choć się starali, a w CP pewnie to się sprzeda, bo w końcu cała reszta siatkówki jest Polsacie Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...