Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie jeżeli te ligi można byłoby kupić w jakimś małym pakiecie - pewnie nie byłby to zły pomysł.

Wtedy byłoby sporo piłki - polska, angielska, hiszpańska, francuska, niemiecka i portugalska.

 

Tylko z drugiej strony - nie o to chodzi by kupić byle było, żeby było jak najwięcej praw. Polski żużel się idealnie sprawdził, a jednak polska ręczna już nie do końca. Taki chociażby przykład.

 

Poza tym na weekend to tych praw jest naprawdę sporo.

 

Wydaje mi ale, że śmiało mogliby próbować z 1.ligą piłki nożnej czy 1.ligą żużla. Oczywiście nie do Canal+, ale do nSport+ pasowałyby te prawa idealnie. Myślę, że taki lokalny sport, popularne dyscypliny - przyciągałby więcej widzów niż francuska czy portugalska. Tym bardziej jeśli zobaczy się na wyniki Polsat Sport.

 

Mam nadzieję, że zdecydują się na powrót czegoś w stylu "Sport+Extra". Albo stworzą coś na wzór z francuskiego Canal+, czyli "Canal Football Club". Taki codzienny magazyn o piłce nożnej byłby świetny - tym bardziej, że brakuje publicystyki sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę byśmy doczekali takiego porozumienia ;)

 

Bardziej brakuje mi jeszcze meczów eliminacyjnych do ME czy MŚ, bo gdy jest przerwa na reprezentację i ligi nie grają to CP ma wtedy niestety przewagę, gdyż u nas na panuje mocna posucha w tym temacie :P

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać pomysłów jest sporo. :)

Ale na tym się zapewne zakończy - przynajmniej do momentu rozstrzygnięcia przetargu na Ekstraklasę. Bo to jednak dla nich najważniejsze.

 

Poza tym na weekend i tak mają już sporo praw sportowych - polska, angielska, hiszpańska, niemiecka, Liga Mistrzów EHF, polska piłka ręczna, PGE Ekstraliga, golf, rugby, rajdy wrc, no i więcej NBA.

Raczej wątpię by przy takiej liczbie praw i zbliżającym się przetargu na Ekstraklasę chcieli kupować jakieś inne prawa typu francuska czy portugalska. Chociaż jeśli się pomylę to będzie to miła niespodzianka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra wiadomość że NBA zostaje -brawo NC+ :jupi:  :jupi:  :jupi:  :brawo: 

Mam nadzieje że dalej oprócz  przedłużenia  praw na kolejne lata Premier League(na wyłączność) i Ekstraklasy ( na wyłączność )wróci Ligue1 i Puchar Króla.

Jeśli chcą wykorzystać zróżnicowanie oferty zostaje  kupić NFL za które trzymam kciuki :mrgreen: 

Do pozyskania na rynku jest jeszcze chyba Liga Portugalska rozgrywki,Copa Libertadores( które mogli by też dobrze wypromować),Puchar Francji coś jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jak wszystko pomyślnie się uda dopiąć, Ligue1 wróci do nc+.

Wreszcie jakieś wiarygodne źródło. Gdyby to nastąpiło, to już absolutną koniecznością byłby magazyn Sport+ Extra, w którym byłyby omawiane ligi angielska, hiszpańska, niemiecka i francuska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...