Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś jak to wygląda z siedzibami nc+. Redakcja sportowa jest tam gdzie TVN czy jak to funkcjonuje?
Redakcja sportowa nc+ mieści się w gmachu siedziby nc+ w al. Sikorskiego, ale część tych osób w zależności od dyżuru pracuje również w redakcji sportowej TVN na Wiertniczej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał kiedyś relację live w Sporcie po Faktach. Osobę tak wyjątkowo się nazywającą trudno zapomnieć ;) A np. Paulina Czarnota-Bojarska często jest we Wstajesz i Wiesz w TVN24 tak jak i inni dziennikarze z Canal+ w szczególności po meczach LM. Robert Sitnicki również jest prezenterem sportu (ale tylko w Dniu po Dniu w TVN24 jak i prezenterem nSport).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak nazywa się piosenka, która leci w aktualnym Złap Sport podczas filmiku, w którym pokazywani są kibice podczas LM i Gleń oraz Jagoda przed wejściem w Chorzowie? Ze słów, które zapamiętałem: "all day, all night i thinking", a potem takie "pamparampampampam".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo rozsądny człowiek z Kaspra ;) Widać że rozwinięty umyslowo

Zgadza się a Panu Sławkowi już dziękujemy, nie mogę doczekać się dnia kiedy go już w tym programie nie będzie.

 

http://www.weszlo.com/news/17679-Sympat ... zi_idiotow

Co chcesz od niego? Radzę uważnie oglądać bo wcalenie popiera wszytkich decyzji sędziów.

Mnie bardziej wkurza w tym momencie Twaro, jak na siłę próbuje żartować gdy sytuacja jest ewidentna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chcesz od niego? Radzę uważnie oglądać bo wcalenie popiera wszytkich decyzji sędziów.

Mnie bardziej wkurza w tym momencie Twaro, jak na siłę próbuje żartować gdy sytuacja jest ewidentna.

 

 

Jak się nie zna na zartach to tak potem jest, że najlepszy gośc wkurza...

Twaro zawsze jest spoko, wczoraj widzialem powtórke z Kasprem Hamalainanem i fenomenalny odcinek był, dużo śmiechu i dystansu do siebie, tak powinny wyglądac programy sportowe. A Pan Sławek faktycznie momentami bardzo wkurza swoimi osądami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twaro zawsze jest spoko

Tia, bo to Twaro i co by nie zrobił jest najlepszy. Bardzo go lubię ale bez przesady. Jak jest dyskusja z studiu na poważnie to czasem żart nie pasuje i ileż można.

Pan Sławek nie powiem, czasem dość dziwnie interpretuje, ale się zna na tym i nie można mówić, że tak ocenia tylko dlatego, że jest skorumpowany. Siedzi w tym więcej niż my tu wszyscy razem wzięci więc ja to akceptuje, choć nie muszę się zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...