Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat coraz bardziej przychylam sie ku opiniom ludzi, ktorzy sa za usunieciem spalonych z przepisow pilki noznej - nie bylo by juz pretensji, gra bylaby bardziej dynamiczna, jak w pilce noznej halowej i nikt by nie plakal, ze stracil bramke z metrowego spalonego - wszystko byloby w porzadku i nie bylo potrzebnych tylu sedziow. Wystarczylby tylko glowny do oceny czy byl faul czy nie. To juz codziennosc jest:

07461834763174534499_thumb.jpg

 

Nie wypowiadaj się nigdy na temat piłki nożnej i jej przepisów , sam się teraz spaliłeś.Szkoda mi takich ludzi jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinny byc powtórki wideo, Blater nie chce się na to zgodzić bo ma w tym swój interes.

Jaki jest sens wielomiesięcznych przygotowań do sezonu, kiedy w najważniejszym meczu np Ligi Mistrzów sędzia popełnia fatalny błąd. I proszę nie mówić że teraz z sędziami za bramkowymi jest tych błędów mniej. Nie pamiętam żadnego spotkania kiedy Ci za bramkowi by coś wyłapali...

 

 

Bo to jest sport! Kontrowersje to jego część

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ogladam pilke nozna od ok. 14 lat.

W dalszym ciagu jak widac, nie rozumiecie, ze ten przepis od jakiegos czasu jest traktowany jak komu sie podoba (0,5 metra przed przedostatnim zawodnikiem - jest czasami spalony, czasami nawet 2 metry za przedostatnim zawodnikiem - nie ma spalonego!) - nie rozumiem co ma wnosic ten przepis w obecnych czasach, gdzie nawet 5 sedziow nie jest w stanie ocenic w wiekszosci przypadkow czy byl spalony czy nie (kiedys tych osob bylo duzo mniej, a problemow z ocena nie bylo tak wielkich) ... Od kilku lat mam wrazenie, ze ten przepis jest w uzyciu tylko ze wzgledu na tradycje i utrudnia gre.

 

Skoro wprowadza chipy, to dlaczego mieliby nie usunac spalonych? Przeciez wtedy juz beda zbedne ... Tylu bylo przeciwnikow technologii "goal line" - FIFA i tak zrobila jak chciala (na szczescie). Nie rozumiem ludzi, ktorzy sa przeciw postepowi - rozumiem tradycje, ale nie kosztem rozwoju ...

 

Do wszystkich ktorzy placza z powodu, ze nie byloby wiadomo jak ustawic druzyne - przeciez pilkarze i tak zmieniaja swoje pozycje w trakcie meczu, wiec jaki to problem? Napastnicy wiedza co maja robic, wiec byliby z przodu, reszta druzyny bylaby cofnieta, tak jak ma to miejsce teraz.

 

Przypuscmy, ze nawet 2 zawodnikow pewnej druzyny stoi w pozycji "na sepa" - i co z tego? Wtedy druga druzyna powinna pomyslec i ich pokryc, a nie zostawic samych sobie przeciez ... to nie jest takie trudne. Z reszta - kto im samym broni cos takiego zrobic i wyslac 1-2 zawodnikow pod bramke rywala.

 

===

 

Zeby nie bylo OFFtopu - slabe mecze dzisiaj sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły kolego piszesz mądrze, więc nie będę używał słów ostrych:) Moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu zrezygnowanie ze spalonych i oprócz tego co pisałem wyżej odniosę się do tego co napisałeś. Drużyny nie byłyby cofnięte tak jak teraz, tylko stałyby prawie że w swojej bramce, bo przecież trzeba by było pokryć rywali, którzy pod naszą bramką by stali. Gra toczyłaby się głównie w polach karnych, bo każdy by chciał być bliżej bramki. A wiadomo że nie zostawia się obrońcy 1-1 z napastnikiem, więc jeden napastnik pod bramką to już 2 obrońców razem z nim, przy dwóch napastnikach obrońców już mamy czterech. I jak wtedy zorganizować grę? Kto ma za kim biegać i jak przechodzić z obrony do ataku. No i rozgrywanie piłki się skończy.

 

To że pojawiają się błędy sędziowskie to nie znaczy, że mamy rezygnować ze spalonych. Idąc tym tokiem rozumowania zrezygnujmy z fauli skoro zawodnicy i tak faulują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za komplement - staram sie pisac madrze, jednak kiedys musiala sie zdazyc taka sytuacja, ze nie bede sie zgadzac z reszta uzytkownikow, wiec rozumiem wasze pretensje. Nie ciagniemy dluzej tej dyskusji - zobaczymy za jakis czas, Ja tylko uwazam, ze rozwoj to sluszna droga - z reszta zasady pilki noznej ewoluuja caly czas, nie sa idealnie takie same od poczatku.

 

W temacie - Canal+ Sport - powie mi ktos, dlaczego mecz PSG vs Nice jest w ramowce kanalu 36, a Ja mam na nim brak sygnalu - jakby kanaly 36 i 37 usuneli po LM/LE (wczesniej gdy byly usuniete, mialem to samo). Na szczescie jest retransmisja na zwyklym nSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna juz sa te najlepsze (chociaz nie zawsze) mecze czasami transmitowane na Canal+ Premium (czyli zwyklym Canal+). Skad posiadasz informacje, ze go przebranduja na kanal w 100% filmowy? Tak czy siak nC+ z 2-oma kanalami sportowymi (Canal+ Sport i nSport) to jakas paranoja :crazy: Praktycznie nic sie nie da obejrzec z powtorki - maja tyle praw, ale co z tego, skoro mecze leca o tych samych porach i obejrze moze 30% ich oferty, bo niektorych wydarzen po prostu nie powtarzaja:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...