Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczymy czy pokażą to w kontrowersjach w L+extra

Pokazali i wszystko jest w porzadku :D

Canal+ opakowuje pieknie ta slaba lige - swietni komentatorzy i eksperci (w wiekszosci), piekne studia, bardzo dobre magazyny podsumowujace, relacje na zywo ze stadionow - widac, ze sie staraja :lol2:

Juz od jakiegos czasu przestalem w ogole ogladac ta lige - wystarczy, ze sie spojrzy na jakich oni stadionach graja (poza oczywiscie tymi przygotowanymi na zeszloroczne EURO) i juz sie odechciewa dalej ogladac, wiedzac, ze poziom mizerny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy, ze sie spojrzy na jakich oni stadionach graja (poza oczywiscie tymi przygotowanymi na zeszloroczne EURO)

Co Ci przeszkadza w stadionach? Z takich bardzo zaniedbanych to chyba tylko zostały Widzewa, Ruchu i Pogoni Szczecin. Stadiony Górnika Zabrze, Jagiellonii i Podbeskidzia są w budowie. Reszta jest co najmniej schludna. Bo chyba nie spodziewasz się molochów znanych z Bundesligi czy Premier League?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok

Pisz o polsku, bo nie można zrozumieć kompletnie twojego postu.

@mikion i @Jose

Przestańcie trollować.

@Grabar

Nie chodzi o to, żeby każdy stadion był piękny i wielki na kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Chodzi o to, żeby się on wypełniał w 90-100% podczas meczu. Obiekt może być za 10.000 ludzi, ale jak przychodzi na niego komplet ludzi i jest doping, to od razu się inaczej ogląda. Niestety w Polsce budują stadiony na ponad 40.000 ludzi i później mamy takie przypadki jak Lechia czy Śląsk, gdzie podczas meczu zapełnione jest tylko 20-30% miejsc. Druga sprawa, że mamy w ekstraklasie takie kluby jak Podbeskidzie czy kiedyś Bełchatów i Odra, gdzie są stadiony na 5.000-6.0000 ludzi, a i tak przychodzi garstka osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Podbeskidzie to akurat więcej nie może chodzić, bo mają tylko dwie trybuny (jedna nowa za bramką oraz stara trybuna główna). Co do wypełnienia obiektów to fakt, nie wygląda to najlepiej. Jednak np. na PGE Arenie w Gdańsku czy INEA Stadionie w Poznaniu robią taki "myk", że nie udostępniają kibicom wyższych sektorów stadionu, tak by z relacji telewizyjnej dać wrażenie bardziej wypełnionego stadionu. Szkoda, że nie ma czegoś takiego na Arenie Kielc, gdzie dolne trybuny za bramkami są puste.

 

Ale z kolei tekst o stadionach, które zniechęcają do oglądania w telewizji jest trochę dziwny, bo właśnie pod względem jest lepiej niż dawniej i nadal się to zmienia. Grabar z resztą wymienił te powstające. Poziom, wiadomo nie można owijać w bawełnę. Ten poziom też w jakimś stopniu powoduje gorszą frekwencję (która mimo wszystko się poprawia, bo w tamtym sezonie było to ok. 8 tysięcy, natomiast w tym jest już ponad 9 tysięcy; gdyby nie opóźnienia na stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu to już spokojnie można byłoby liczyć na średnią widzów na poziomie 10 tysięcy widzów, co byłoby dobrym wynikiem). Ale mimo wszystko to w T-Mobile Ekstraklasie są kluby z naszych miast/regionów/województw, z którymi można się utożsamiać. To jak z reprezentacją Polski, która mimo "wyników" nadal moim wzbudza duże zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zle sie wyrazilem - nie chodzilo mi nawet o to, ze stadiony sa male, a raczej o to, ze sa kompletnie puste. Np. jak sie patrzy na mecze na stadionie Gornika czy Ruchu to wyglada jak ludzie przyszliby na piknik. Siedza jakies stare dziadki i zero dopinguja, tylko sobie cos przegryzaja ...

Przeciez polska liga jest tak wyrownana (moze poza Legia od jakiegos czasu, ktora wymiata w Polsce), ze kazdy moze grac w pucharach - no i pozniej mamy takie cos jak Ruch, Jagiellonia itd. gdzie nie dosc, ze stadion maly, to jeszcze nie jest zapelniony nawet w polowie (nie wiem nawet dlaczego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzywanie to zwykle okazywanie slabosci - trzeba miec cojones i umiec przegrac z honorem, przyznajac, ze rywale byli lepsi.

Ja po prostu pisze o tym, wiekszosc polskich druzyn "odstrasza" stadionami - zapomnialem jeszcze dodac zachowanie "kibicow" - podczas meczow pierwszej ligi na Orange Sport przez 3/4 meczu slychac tylko wulgaryzmy, ktore zagluszaja nawet komentatora - dalej nawet nie chce wnikac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego nie rozumie TimesSquare w mojej wypowiedzi. Nieważne.

Nie jestem abonentem NC+ i oglądam mecze generalnie,ale wczoraj skusiłem się na skróty LM. Po prostu to jest rewelacja. Mało rekklam,tabela przed meczami,składy, analiza pomeczowa. No i ten humor kiedy własne błędy potrafią tak świetnie sprzedać jak z tym meczem CSKA,kiedy na grafice pokazało się,że oni już grają- wiem,wiem to już mieli przygotowaną ją na jutro do studia i tak wyszło. Luz, bez tego nadęcia i tego sztywniactwa TVP.. W ogóle NC+ pokazuje bardzo dużo spotkań,wszystko jest opakowane ekspertami przy meczach , do meczów Legiii robią studio na wyjazdach,reporterów, do tego obszerne magazyny. Po prostu abonent NC+ wie za co płaci- widać profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w tym co się robi. Nie wiem po co wielu życzy utraty praw NC+- żeby było drożej i gorzej?? Naprawdę jeśli chodzi o futbol to jest najwyższy poziom w Polsce. Komentatorzy,eksperci(oczywiście są lepsi i gorsi,ale to naturalne) . Po prostu miód-malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, w sobotę czeka nas ciekawe wydarzenie w Canal+ Sport. Trzy komentarze jednego meczu do wyboru. "W rolę zwolennika Katalończyków na 90 minut wcieli się Sergiusz Ryczel, a sympatyka "Królewskich" Piotr Laboga. Natomiast "neutralny" komentarz do meczu zapewni Rafał Wolski.". Kogo wybieracie?

http://media2.pl/media/107332-El-Clasic ... wideo.html

 

Nie wchodząc w dyskusję, kto jest złym lub dobrym komentatorem, to myślę, że pomysł fajny. Może doczekamy się, że w Ekstraklasie wprowadzą trzy komentarze. Może niech komentują kibice :D Swoją drogą ciekawe czy zadziała w kablówkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ta cała szopka? :crazy: kanalarze jak już coś wymyślą to nie wiem czy śmiać się czy płakać.

 

Należy tylko współczuć komentatorom, którzy w dniu dzisiejszym zostali zaszufladkowani raz na dobre.

 

Przyjadły mi się te dwa kluby...

[beep]m już tymi pseudo derbami. Znowu będzie pompowanie balonika, a skończy się jak prawie zawsze, czyli widowisko wszystkich rozczaruje. Zamiast pięknych goli, pięknych akcji będzie mnóstwo nurkowania, szarpanin, małych bitewek a'la madryckie dziewczynki biją katalońskie aktorki... żenada.

 

Chociaż tyle, że Real gra dzisiaj z Juventusem i nie ma tej jedno-tygodniowej podniety "Dębami Ełropy"...

 

Tęsknie za czasami kiedy ten mecz nie miał takiego obciachowego fejmu... piękne czasy to były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...