Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Liga + Extra jak zawsze fajna i ciekawa. Najlepsze co może być z polskiej ligi to L+Extra :) Pomysł na turbokozaka dobry, ciekawa zmiana. A ten kto pisał, że Dębiński mógłby na stałe zamienić Twarowskiego niech nie siedzi tyle na słońcu bo mu szkodzi ewidentnie.

Nie mam nic do Dębińskiego i Marciniaka bo obaj są również świetni, ale bez Twaro to nie to samo jednak.

A to, że Hapala tłumaczyli mi wcale nie przeszkadzało. Mnie tylko ciekawi po raz kolejny po co Bugajski w tym studiu ? Powie coś dwa razy w ogólnikach i tyle jego roli hehe... Kazek daje rade na szczęście i jest atmosfera :)

Szkoda, że tylko raz w tygodniu na C+ jest taki magazyn. Bo niestety Sport + Extra zlikwidowali ehh , nie moge tego przeboleć ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ten pomysł w parach jest głupi, bo trafi się jedna kaleka to drugi nadrobi za niego i wszyscy będą zadowoleni. Poza tym, ciekawe ile tych par będzie, bo skoro po 2 z każdej drużyny to zostało jeszcze 15 turbokozaków ;) Na pewno na plus Szamotulski, który swoimi tekstami rozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi ile regularnie poświecacie w weekend na oglądanie piłki skoro tak wszystko szczegółowo analizujecie i tak dokładnie piszecie co wam się podoba lub nie (czego większosć nie zauważy) w ogóle? Oczywiście mam na myśli czas gdy wszystkie ligi na C+ startują, pisze dlatego, że ja potrafię około 9 - 10 meczy w weekend obejrzeć i śmieją się ze mnie wszyscy ze jestem nienormalny :D

 

Jak to wygląda u was? Bo nawet jak tak się nie wgłębiam w jakieś [beep]erele typu jakie konkurencje ma turbokozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wiekszosc ktora ma C+ oglada w weekendy po ponad hmm 5-7 meczy a czesto wiecej bo trzeba doliczyc jeszcze Bundeslige na Eurosportach. oczywiscie to wszystko jak sie ma wolny czas i jest sie z wyrozumiala kobieta.:).ps. sa tacy co jeszcze dodaja do tego inne rzeczy typu siatkowka,boks czy kosz.ale to juz zatraca o wariactwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam wszystkie mecze z Premier League, także najciekawsze mecze z pozostałych lig. W weekend oglądam też około 8 spotkań i oczywiście na tygodniu wieczory z LM i LE. Jeszcze liznę po kilka czy kilkanaście minut większości spotkań, które transmituje Canal + czy Eurosport jeśli chodzi o Bundesligę. Czasami oglądam powtórkę spotkania gdy mecz był bardzo ciekawy, mimo iż grały słabsze drużyny. Polskiej ligi właściwie nie oglądam, jedynie epizodycznie po kilka minut a najczęściej przełączam by sprawdzić wynik czy na końcu zobaczyć bramki w podsumowaniu.

Piłka Nożna jest moja pasja, wiec u mnie nikt się nie dziwi, że codziennie u mnie lecą mecze. I na całe szczęście mam wyrozumiałą kobietę, która rozumie moja miłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...