Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem dzisiaj 2 mecze Ekstraklasy na C+ Sport i już mam parę uwag:

- realizacja to BADZIEWIE! Wcześniej jak C+ robił (a dokładnie firma Multi Production) to bardzo ładnie to wyglądało, a teraz to taki kicz, że hej. C+ umiała marny produkt opakować w strawny produkt, a teraz to realizacja na poziomie TVP.

- nowi eksperci w C+ na minus: Murawski z tymi słynnymi "szczałami", wtrącał się dzisiaj Smokowskiemu w komentarz, że po prostu sobie nawzajem przeszkadzali. Jeszcze te podniety średnimi akcjami albo komenty w stylu "źle, ładnie, świetnie, słabo, wspaniale, fenonemalnie" etc. W Eurosporcie też tak komentował, może go wyszkolą w C+ ;)

- nie wiem czy tak było też w tamtym roku, ale fajny pomysł z tym "reporterem przy linii bocznej". Dzisiaj Żyżyński w meczu Lecha prawie nic nie mówił (chyba raz miał wstawkę), lepiej się prezentował Dziewicki, ale to co mówił to tragedia. Pełno błędów językowych, pomyłki, jąkanie, brak pomysłu do tego co ma powiedzieć, jak zastąpić inaczej słowo etc. Też może się wyrobi, trema spora była i może dlatego ;)

- komentatorzy wiadomo, chociaż uważam, że dzisiaj lepiej komentował duet Dębiński - Mielcarski, bo komentowali na luzie, można się było czasami pośmiać, duet Smokowski - Murawskim trochę już sztywniejszy, ale Smokowski nie miał z kim pożartować, bo Murawski to sztywniak ;)

- skoro C+ zainwestował w Ekstraklasę, to chyba mógłby łaskawie robić transmisje z każdego meczu tak, jak dzisiaj z meczu Polonia - Lechia? Skoro nie chcą robić studia przed i pomeczowego, to mogliby chociaż zainwestować w kamerę dla komentatorów, bo to inaczej się jednak odbiera ;)

 

Reasumując, realizacja fatalna, komentatorzy fenonemalni, eksperci średnio, a reporterzy jak zwykle, trzymają klasę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Żyżyński w meczu Lecha prawie nic nie mówił (chyba raz miał wstawkę),

Przeważnie przy linii jest Szymkowiak ale tylko podczas super piątku czy ważniejszych spotkań. Grafika fatalna i słabo widoczna. Co do Smokowskiego to jemu nic nie można zarzucić dla mnie jest w pierwszej trójce najlepszych w tym fachu w Polsce a że akurat mu się taki ekspert trafił to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiada się pierwszy weekend z Premiership :brawo:

 

Sobota

15.55 Liverpool - Sunderland (C+Gol)

18.25 Newcastle - Arsenal (C+Gol)

 

Niedziela

14.25 Stoke - Chelsea (C+)

16.55 West Brom - Man United (C+Gol)

 

Poniedziałek

20.55 Man City - Swansea (C+Sport)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to Jezierski jest najlepszym nowym ekspertem w C+. Całkiem fajnie dzisiaj komentował wraz ze Skrzyńskim. Dziewicki też już się dzisiaj trochę poprawił, duet Laskowski - Szymkowiak i jeszcze on jako reporter całkiem fajnie się słucha ;) Nawet komentarz Durdy to jak dla mnie solidne zaskoczenie: w Eurosporcie 2 przynudzał strasznie, a dzisiaj nawet dało się go słuchać, może dlatego, że z Węgrzynem komentował no i chyba lepiej do Ekstraklasy pasuje.

Widzę też, że jednak chyba C+ podziałał trochę na Live Park, bo już dają wreszcie linię spalonego - co prawda chyba tylko w meczu ekskluzywnym dla C+ (Widzew - Wisła), ale dobre i to.

 

EDIT: Ooo, nawet jest odległość z której wolny jest bity. Widać, że C+ jednak działa ;) Poza tym, super mecz jest :] Heh, nawet herby i wynik na boisku są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały problem ze Sportem w C+. Bo kupiłem swego czasu pakiet Canal+Sport, a teraz w tej samej cenie jest całe Canal+. I tak jak kiedyś nie miałem z tym problemu, bo na Canal+ leciało tylko od czasu do czasu NBA i Gran Derbi, tak teraz jeden sobotni mecz Ekstraklasy i z tego co widzę to nie koniec, bo sobotni mecz PREMIER LEAGUE również będzie na antenie Canal+ (gdzie mają 3 kanały sportowe i do tego wcale nie pełną ramówkę), a może być jeszcze więcej. Tak więc jak mówię - płacę za Canal+Sport tyle, co teraz kosztuje cały pakiet Canal+, ale co najgorsze - wykupiłem pakiet cały pakiet Sport, a jak się okazuje nie mogę oglądać niektórych wydarzeń sportowych, bo lecą na kanale filmowym. Jest na to jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...