Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że Kurski nie zgodzi się na grę na kilku frontach Borka. Jak ma podpisane jakieś papiery na prowadzenie studia 22 czy komentowanie 3 września to może to zrobi i bye, bye. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest szersze info: https://www.press.pl/tresc/62896,mateusz-borek-i-michal-Zewlakow-w-zespole-canal-
Żewłakow "na wyłączność" Borek nie.

W sumie ciekawe, bo tydzień temu pisali, że Michał Żewłakow został ekspertem TVP, a dzisiaj już został na wyłączność ekspertem Canal+.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Falcon napisał:

A dlaczego Kurski ma decydować co ma robić Borek? Piszesz jakby był jego podwładnym. A może Kanał Sportowy się nie zgodzi na grę na kilku frontach, co?

A gdzie ja coś takiego napisałem. Napisałem, że Borek swoją decyzją zamknął sobie prawdopodobnie możliwość współpracy z TVP jako dziennikarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Ci wyjaśniłem co miałem na myśli, jeśli mój post nie był dla Ciebie jasny. Skoro ma prowadzić studio 22 sierpnia, komentować mecz 3 września to można stwierdzić, że rozpoczął współpracę jako dziennikarz z TVP. Jednak wydaje się, że że względu na dzisiejsze wiadomości nie będzie ona rozwijana. 

@kunkore nie twierdziłem, że Borek będzie miał z tym problem. Wybrał. Widać komentowanie BVB to dla niego lepsza perspektywa, TVP ma mało piłki, dziennikarzy od groma, też sobie poradzi bez Borka. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być elastycznym, może, ale nie musi. Barbara Kurdej-Szatan, Sławomir Zapala czy Paweł Orleański to przykłady osób, z którymi TVP zakonczyla współprace bo chcieli sobie dorabiać u konkurencji. Borek zdecydował, a nie Kurski. Musi mieć świadomość co ta decyzja oznacza. TVP sobie poradzi i to nie jest tak, że musi się zgadzać na wszystko, to TVP wyciągnęła rękę do Borka zgadzając się emitować jego gale bokserskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kunkore napisał:

Masz rację @fillion, Mateusz Borek może w TVP czasem coś skomentować, ale dopóki jest Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski to nie opłaca mu się być stalym pracownikiem, proste chyba @wislok?

No właśnie piszę, że Mateusz Borek najprawdopodobniej nie będzie mógł sobie czasem pokomentować czegoś w TVP bo Kurski nie zgodzi się by Borek jednocześnie był twarzą innej stacji telewizyjnej. Nie wiem co tu jest trudnego do zrozumienia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco śmieszna sprawa, bo Borek nie jest niezbędny Canal+. Przecież to tylko jeden mecz Bundesligi, możliwe że stanie się komentatorem Dortmundu. Tylko, że w Canal+ są osoby, które w miarę regularnie komentowały Bundesligę. Jeśli nic więcej nie będzie robił w C+, to po co on tam? Nagle nie przybędzie fanów Dortmundu kosztem Monachium - bo Borek. Ogólnie oglądalność Dortmundu nie była ciekawa.

Chyba, że kupili jakąś ligę typu austriacka, albo coś większego. Tylko na ten czas, ten ''transfer'' bardziej dla fejmu, niż faktycznej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...