Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To co się stanie jak Sagemcom DSI87, który posiadam na własność po starej Cyfrze+, mi padnie? Nikt mi przecież nie wymieni go w nc+.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem dziś ultraboxa i 5800s - multiroom działa. Widocznie była jakaś aktualizacja. W każdym razie informacje że ultrabox nie łączy się z 5800s są nieprawdziwe.

Teraz pytanie czy tego 5800s da się obecnie wymienić na 2851s? Najlepiej za darmo. Ktoś słyszał o takich wymianach? Za MR nie płacę ani za 5800s też nie.
Wymiana na wifiboxa wiem że jest możliwa, ale po pierwsze z dopłatą, a po drugie czytałem że wifibox jest niezbyt udany.

Edytowane przez madridista_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi powiedziano, jak pytałem o wymianę DSI83 na ten 2851s, że jest błąd HDCP. Źródło: infolinia, dział techniczny, rozmowa z lipca ubiegłego roku. :)  

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, madridista_PL napisał:

@roberttosat 2851s jest normalnie dostępny w ofercie dla nowych klientów, a obecny go dostać nie może?

Nie możesz ponieważ to jest wymiana serwisowa tak jak pace za pace, wifibox za wifiboxa a mediabox za mediabox. Z racji tego że 5800 już nie ma w ofercie to wymiana jest tylko na DSI83. Ktoś tak ustalił i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Jak wygląda dobranie dekodera multiroom podczas trwania umowy? Jaki byłby koszt i czy można to załatwić od ręki w dowolnym punkcie nc+? Obecnie mam Extra + C+.

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krisss3114 napisał:

Witam, mam pytanie. Jak wygląda dobranie dekodera multiroom podczas trwania umowy? Jaki byłby koszt i czy można to załatwić od ręki w dowolnym punkcie nc+? Obecnie mam Extra + C+.

1.Przychodzisz to salonu, lub punktu nc+ (małe stoiska w sklepach RTV typu MediaMarkt lepiej omijaj, bo tam nie wszystko można załatwić) mówisz, że chcesz MR.

 2. Sprzedawca zapyta się czy chcesz mieć połączony  dekoder dodatkowy po WIFI czy po kablu ( jeśli chcesz po WIFI to dostaniesz WIFIBOX+, jeśli chcesz po kablu Ethernet możesz wziąć jakiś starszy model lub WB+) Koszt aktywacji WIFIBOX'a 99zł , starszy  dekoder bez wifi 49zł.

3. Podpisujesz aneks do umowy (do końca jej obowiązywania) Opłata miesięczna  to +10zł do rachunku (możesz dostać ofertę  promocyjną, że nie będziesz przez pewien okres nic płacić )(zależy indywidualnie od długości trwania umowy i oferty)

4. Kupujesz konwenter TWIN (dwa wyjścia na kabel sat.) koszt +/- 30-60zł (sprzedają sprzęt  także na miesjcu)

5. Łączysz dwa dekodery do tej samej sieci INTERNET i anteny.

 

Ja jak podpisywałem aneks to miało być teoretycznie +10zł msc, ale miałem jakieś dodatki dokupione typu HBO czy C+ i w sumie do dziś mam za darmo MULTIROOM, nie wiem czemu.

7 minut temu, rzw napisał:

Mam podobne pytanie jak kriss3114  z tym, że ja mam pace, a pakiet też extra+c+.  Dzierżawa dekodera za 0zl. Interesowałyby mnie wifipremiumbox + wifibox. Jakie byłyby koszty?

Główny dekoder możesz zawsze wymienić na mocniejszy, możesz dostać propozycję wymiany głównego na UltraBOX+ z opłata tylko za niego, a bez opłaty za MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać jeszcze, że najpierw trzeba wymienić dekoder główny na dekoder z dyskiem. Może to być mediabox 9,90 akt + 5 zł mies, wifipremium 49 + 5 i ultrabox 4k 99 + 15.

 

Jeżeli jesteście po "świeżym" przedłużeniu to powinny być jeszcze w ofercie multiroomy bez aktywacji wifiboxa ale z tym różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...