Skocz do zawartości

Multiroom platformy CANAL+


gregry608
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

mam problem z multiroomem  box+ od wczoraj nie działa tj. przypodłaczeniu zasilania pojawia się plansza witamy trwa uruchamianie dekodera i znika obraz.Podłączyłem pod kable od dekodera głównego i to samo(myślałem że może coś z kablem antenowym)coś na szybko poradzicie???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak posiadam multiroom jeszcze po cyfrze - czyli pace 500 GB i Philipsa oraz dwa Cameleony i chciałbym dobrać kolejne dwa dekodery. Jak to teraz wygląda ? Można dalej po kablu, czy Wi-Fi ?

 

 

Droga zabawa, musisz zdać swoje dekodery i wziąć 4 nowe. Oczywiście opłaty aktywacyjnej nie unikniesz, a to będzie jakieś 199/149zł za główny i po 99zł za każdy dodatkowy. Wszystko musi być połączone w sieci LAN/Wi-Fi.

 

Czyli gra nie warta świeczki , szkoda bo opłacam dwie umowy ( potrzebuje 4 dekodery ) i w sumie płacę miesięcznie około 160 zł , a przy obecnych propozycjach przedłużenia to już ..........:)

Najwyżej za 4 dni zostanę klientem słoneczka ( tam za Premium MAX i 4 dekodery zapłacę około 105 zł/m ) tylko kanału filmowego nc + mi szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę za dwie umowy a z jednej chciałem zrezygnować dobierając dodatkowe dekodery ( potrzebuje w sumie 4 szt.)

Czyli oddaję z jednej umowy :

1 sztukę philipsa i dwa cameleony ( jeden dekoder mam na własność ) i zostaję z pace 500 GB i Philipsem ( oraz z własnym dekiem )   dwoma kartami cameleon z umowy drugiej.

Twoja propozycja odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gra nie warta świeczki , szkoda bo opłacam dwie umowy ( potrzebuje 4 dekodery ) i w sumie płacę miesięcznie około 160 zł , a przy obecnych propozycjach przedłużenia to już .......... :)

Najwyżej za 4 dni zostanę klientem słoneczka ( tam za Premium MAX i 4 dekodery zapłacę około 105 zł/m ) tylko kanału filmowego nc + mi szkoda.

Najlepiej jest zadzwonić do nc+ i tam się wszystkiego dowiesz jakie są opcje, a w słoneczku trzeba będzie biegać z kartami i do tego brak c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

mam problem z multiroomem  box+ od wczoraj nie działa tj. przypodłaczeniu zasilania pojawia się plansza witamy trwa uruchamianie dekodera i znika obraz.Podłączyłem pod kable od dekodera głównego i to samo(myślałem że może coś z kablem antenowym)coś na szybko poradzicie???

pozdrawiam

Witam.

 

Krótko po podłączeniu zasilania dekoder BOX+ 2851 przekazuje obraz (ekran powitalny) na oba swoje wyjścia: HDMI oraz SCART, ale po chwili tylko na jedno wybrane. Jeśli telewizor podłączony został do innego wyjścia, obraz zniknie (jak opisałeś).  

Sposób wyboru sygnału przeznaczonego dla telewizora (i wyboru rozdzielczości) opisany jest na str.  8 instrukcji.

 

Pozdrawiam.

STB&OTT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę za dwie umowy a z jednej chciałem zrezygnować dobierając dodatkowe dekodery ( potrzebuje w sumie 4 szt.)

Czyli oddaję z jednej umowy :

1 sztukę philipsa i dwa cameleony ( jeden dekoder mam na własność ) i zostaję z pace 500 GB i Philipsem ( oraz z własnym dekiem ) dwoma kartami cameleon z umowy drugiej.

Twoja propozycja odpada.

Pace i Philips obsłuży spliter z jednej karty Cameleon.

 

Druga karta Camelen i dwie Arivy i masz multiroom

 

4 dekodery - 2 karty jedna umowa.

 

Jaki masz własny dekoder ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

posiadam pakiet Comfort z 6C+, dekoder wifiBOX z kartą Cameleon, kończy mi się umowa, a przy ewentualnym przedłużeniu chciałbym dodać multiroom. Podpowiedzcie czy muszę wymienić swój dekoder i wziąć oba nowe, czy mogę zostawić swój i tylko drugi dodać? Konsultantka dziś powiedziała, że muszę wymienić i zapłacić dwie aktywacje i dodatkowo w sumie 15zł/m-c.

Zielony jestem w temacie MR, a na forum nie znalezłem odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ozzy666

Koledzie @ircios nie chodziło o to, aby odrywać kable od ściany, tylko wyjąć wtyczkę kabla sieciowego z dekodera Multiroom i sprawdzić, czy nadal działa on normalnie. ;)

Karta Cameleon sama w sobie nie ma nic do działania usługi Multiroom. Działanie Multiroom'u zależy od posiadanych dekoderów. Karta służy jedynie do dekodowania zakodowanych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam tracić cierpliwość. Dobrałem do wi-fi premiumboxa drugi wi-fi box. Pierwszy działa bez zarzutu, ale ten nowy codziennie po uruchomieniu pokazuje , że nie ma sygnału antenowego - sprawdź instatalcję ( dodam, że połączenie między dekoderami cały czas jest). Guzik prawda. Na kanale 15 TVP Info ma siłę 75, jakość 80. Gdy ustawię na inny to pokazuje siłę od 0 do 100, a jakość 0. Wystarczy reset w postaci wyjęcia wtyczki od prądu i potem wszystko gra. No ale przecież nie po to wziąłem  nowy sprzęt, żeby codziennie się z nim tak bawić!  Na infolinii nie wiedzą o co chodzi? Macie jakieś doświadczenie w takiej sytuacji? Może od razu odnieść do punktu i wymienić na inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konwerter OK. To quad (4 wyjścia) już poprzepinałem (znaczy się zamieniłem wyjścia. Sytuacja bez zmian. Główny box chodzi na tym, na który do tej pory chodził wi-fi box działa jak ta lala. Wi-fo box dalej szaleje. Sorry. Zapomniałem o tym eksperymencie napisać we wcześniejszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...