Skocz do zawartości

Black Friday w Polsce


BiL
 Udostępnij

Black Friday  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy masz rozsądek co do zakupów w ramach Black Friday?

  2. 2. Czy kupujesz wszystko co leci w ramach promocji "Black Friday"?

  3. 3. Czy jesteś za nadmiernym bombardowaniem ludzi reklamami "Black Friday"?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 11/30/21 o 22:59

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do udziału w tej cenowej ankiecie. Mam zdrowy rozsądek przy zakupach z Black Friday. Nie kupuję wszystkiego co leci w ramach promocji "Black Friday". Jestem przeciwny bombardowaniu ludzi reklamami sklepów z "Black Friday" w Polsce. Dlaczego? Bo w USA można kupić produkty za 50-70% sugerowanej ceny przez producenta produktu. W Polsce są zawyżane ceny oraz przecenione na niższą tylko po to, żeby przyciągnąć klientów danego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prośba - na przyszłość, jak będziesz zakładać jakieś ankiety, to zadawaj pytania mniej tendencyjne i stronnicze, ok? Bo tutaj niejako sam narzucasz już odpowiedź w treści pytania.

 

Natomiast co do samej idei promocji w listopadzie... nie korzystam z tego przy sklepach z elektroniką, bo wiem, że to jest naciągane (zresztą w USA też się tak robi, to nie jest tak, że tam są wszędzie nie wiadomo jak wielkie przeceny), natomiast wczoraj trafiłem na fajne obniżki w księgarni internetowej firmy Znak, tam naprawdę się opłacało wczoraj szukać, kupiłem najnowszą książkę o marszałku Piłsudskim za 9 złotych (cena okładkowa 40).

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BiL napisał:

Zapraszam do udziału w tej cenowej ankiecie. Mam zdrowy rozsądek przy zakupach z Black Friday. Nie kupuję wszystkiego co leci w ramach promocji "Black Friday". 

Ciekawe, bo zaznaczyłeś we własnej ankiecie, że kupujesz wszystko " jak leci" w Black Friday.

🤔

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BiL napisał:

@lakiman NIE ZAZNACZYŁEM. Ile razy mam powtarzać? :facepalm:

Zaznaczyłeś, wyniki są publiczne i można to sprawdzić. Nie to żeby tu był jakiś zarzut, tylko jeśli coś takiego da się sprawdzać, to nie ma sensu nas tu okłamywać i się upierać, że się nie zaznaczyło.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Kirk napisał:

Zaznaczyłeś, wyniki są publiczne i można to sprawdzić. Nie to żeby tu był jakiś zarzut, tylko jeśli coś takiego da się sprawdzać, to nie ma sensu nas tu okłamywać i się upierać, że się nie zaznaczyło.

To była moja pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co kupiłem na BF to prezent świąteczny dla żony. :P Żadnej elektroniki, ubrań, etc. nie kupuje na te wszystkie Black Friday, Black Week czy Cyber Monday. Generalnie uważam, że jak człowiek na coś poluje to powinien śledzić cenę przez dłuższy okres, a nie ślepo liczyć w przecenę na BF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast przez okres trwania Black Friday jeszcze nie skorzystałem z żadnej promocji.

Na celowniku mam obecnie przystawkę Apple TV 4K.

Nie pali się, ale gdy nadarzy się okazja cenowa jestem nią zainteresowany.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 28.11.2021 o 08:23, lakiman napisał:

Ciekawe, bo zaznaczyłeś we własnej ankiecie, że kupujesz wszystko " jak leci" w Black Friday.

🤔

 

W dniu 28.11.2021 o 12:12, Kirk napisał:

Zaznaczyłeś, wyniki są publiczne i można to sprawdzić. Nie to żeby tu był jakiś zarzut, tylko jeśli coś takiego da się sprawdzać, to nie ma sensu nas tu okłamywać i się upierać, że się nie zaznaczyło.

Faktycznie, zaznaczyłem opcję "Tak" przy drugim pytaniu. Przepraszam za pomyłkę i już się nie pomylę.

 

W dniu 28.11.2021 o 12:20, lakiman napisał:

Zatem  kolego @BiL zastanów się czy jesteś  faktycznie niesprawiedliwie traktowany przez innych userów gdy zwraca ktoś Tobie uwagę. 🙂

Niestety tak, traktują mnie jak nie wiem kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...