Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, ircios napisał:

Nie ma możliwości. To jest ich śmieszne zabezpieczenie.

 

Zabezpieczenie śmieszne, ale chodzi głównie o PUB-y w UK. Był to wymóg umowy z C+ na prawa do Premier League.

Jak wiadomo abonament na C+ w PL jest dużo tańszy niż umowa ze Sky dla PUB-ów w UK na transmisję meczów Premier League. W tym przypadku są kontrole PUB-ów  w UK i jeżeli brany jest sygnał inny niż SKY UK to wyświetlany jest numer karty. Wtedy kontroler zgłasza do C+ numer karty i po chwili karta traci uprawnienia.

Ciekawe jak będzie zabezpieczona transmisja w Viaplay od przyszłego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Zabezpieczenie śmieszne, ale chodzi głównie o PUB-y w UK. Był to wymóg umowy z C+ na prawa do Premier League.

Jak wiadomo abonament na C+ w PL jest dużo tańszy niż umowa ze Sky dla PUB-ów w UK na transmisję meczów Premier League. W tym przypadku są kontrole PUB-ów  w UK i jeżeli brany jest sygnał inny niż SKY UK to wyświetlany jest numer karty. Wtedy kontroler zgłasza do C+ numer karty i po chwili karta traci uprawnienia.

Ciekawe jak będzie zabezpieczona transmisja w Viaplay od przyszłego sezonu.

Ale ja numerki karty spotkałem już na paru pozycjach innych niż Premier League. Chyba tego to w pubach nie puszczają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie ogarną i nadal będą tracić prawa sportowe, to wkrótce nie będą mieć co zabezpieczać. Jeśli nie będą mieć praw sportowych, to dla samych filmów nikt im nie będzie płacił abonamentu z uwagi na wysyp platform streamingowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby jeszcze było coś konkretnego w 4K. Canal+4k tego w zasadzie nie da się oglądać ze względu na jakość. Mam Ultraboxa ponad rok, myślałem że będą dodawane jakieś kanały 4K a tu figa z makiem niestety.

 

@pvr hdDo odbioru FTA moduł jest niepotrzebny.

Edytowane przez Jaś Fasola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaś Fasola napisał:

No żeby jeszcze było coś konkretnego w 4K. Canal+4k tego w zasadzie nie da się oglądać ze względu na jakość. Mam Ultraboxa ponad rok, myślałem że będą dodawane jakieś kanały 4K a tu figa z makiem niestety.

 

@pvr hdDo odbioru FTA moduł jest niepotrzebny.

Dziwna ta twoja figa z makiem, bo ja przez ostatni rok dostałem eleven4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2022 o 20:38, ircios napisał:

To zależy od twojego tv.

Zapisałem satelitę, wyszukałem kanały i odbieram kanały z Astry ale oglądając pakiet C+ i przełączę na jakiś FTA z Astry też jest odbiór ale powracając na C+ pojawia się brak sygnału. Wyłączę i włączę telewizor i wraca C+. Coś trzeba ustawić jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...