Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może potwierdzić działanie TVP 4K na niebieskim module CAM CI+ ze znaczkiem nc+? 

 

Proszę o info jak w temacie, gdyż na stronach SatKuriera były informacje że ma działać, tymczasem infolinia Canal Plus na kartę 22 430 77 77 twierdzi, że nie będzie działać. Jak jest naprawdę? 

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego działu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tracer10 napisał:

Witam. Ma ktoś pojęcie czemu na moim Vu+ nie dekoduje ten moduł wybranych kanałów?

Wybranych czyli których? Może to kwestia uprawnień. Jeżeli byłby problem z działaniem samego modułu, to raczej nie dekodowałby wszystkich chociaż różne "cuda" już widziałem. Pisałeś że ubiłeś też oscama, dla pewności sprawdziłbym czy w tle nie ma jeszcze czegoś co może blokować działanie niektórych kanałów np. cccama albo czegoś innego z czego korzystasz.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybranych przeze mnie czyli paczki C+ z pakietu Entry+. Najpierw chcąc sprawdzić czy wogóle działa w zadania modułu wrzuciłem C+ Premium i C+4K, nie ruszyło, wrzuciłem moduł do TV - nie ruszyło odkodowywanie. Z powrotem do Vu+ po czym odnowienie uprawnień w Strefie i na przepisowe 2 godz TVP1 [ akurat na mecz ]

Ciemność do dziś. W związku z tym, że na LG tez nie świeci to chyba nie wina oscamów czy innych cudów w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj łapać uprawnienia jak zestaw ( karta + moduł ) jest włożony do TV.

Jak masz włożony do TV to jest podgląd na uprawnień na karcie.

Na transponderze na którym jest TVP 1 HD jest także Canal+ Dokument HD więc na jednym albo drugim kanale możesz łapać uprawnienia.

 

Edytowane przez tweed77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tracer10 napisał:

W pakiecie Entry+Sport mam 21 kanałów i nie ma w nich ani TVP1, ani TVP2, ani Polsatu itp.

Czego ty nie rozumiesz?

Jak nie ma, jak na stronie są wymienione:

 

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/entry-sport?dllist=p

 

Oprócz ikonek tych kanałów masz tam także napisane:

Transmisje meczów obejrzysz na kanałach TVP 1 oraz TVP 2, które są dostępne we wszystkich pakietach CANAL+.

 

 

Jaki masz komunikat błędu na TV?

 

Edytowane przez Dr.STech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, tweed77 napisał:

Umowa na Entry Sport+ jest na Ciebie ? to zaloguj się ICOK NC+ / PC+ i ponów uprawnienia.

Ponawiałem dzis przed włożeniem modułu do tv.

U mnie w strefie w tabelce dostępnych kanałów jest ich podświetlone 21 i nic nie pisze o TVP1 co mnie generalnie nie martwi gdyż tych kanałów nie oglądam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki komunikat masz na TV?

 

Kiedy go kupiłeś i kiedy aktywowałeś, bo to ma znaczenie i odpowiedź na pierwsze pytanie pozwoli stwierdzić, czy brak ci uprawnień, czy parowania. Jeśli parowania to tylko na infolinię mogą je wysłać! Możesz zatem sobie klikać w strefie c+ i tak ci nie pomoże na brak parowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paweł nie wiem, podczas zakupu modułu dostęp do ogólnodostępnych kanałów mnie zupełnie nie interesował.

W Strefie wchodzisz w tabelę dostępnych dla ciebie kanałów i nie ma tam TVP1.

Tym się sugerowałem, a jak jest TVP1 to niczego dla mnie nie zmienia.

 

3 godz i nie załapało na TV. Chyba trzeba jutro dzwonić.

 

Moduł nim przyszedł do mnie minęło 3 tyg od zakupu w sklepie PC+.

Jakie to ma znaczenie skoro karta z modułem jest sparowana od początku?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...