Skocz do zawartości

Moduł CAM CI+ / CAM CI+ ECP platformy CANAL+ - pytania, problemy, komentarze


kaspian0007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż nie zawsze. Abonenci dawnej Cyfry+ mają multiroom za 0,- zł.

Ja przy wymianie karty cameleon na moduł CI z kartą cayman podpisałem wyłącznie dokument zdania karty/pobrania modułu.

Później konsultant wciskał mi, że zgodziłem się na ofertę z modułem CAM za 10,- zł./mies. Kiedy poprosiłem o przedstawienie jakiegokolwiek dokumentu, w którym wyrażam na to zgodę to kazał składać reklamację. Reklamacja uznana i moduł jest w usłudze multiroom za 0,- zł.

Edytowane przez meckbar
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz mam styczność z modułem i nie mogę sobie poradzić w pewnej kwestii. Telewizor znalazł ponad 1500 kanałów, których nie posortował wg standardowej listy canal +. Jest straszny balagan. Nie widze opcji wyszukania kanałów wg operatora. Tv dosyć słaby ale jeszcze przez jakis czas muszę się z nim pomęczyć (toshiba 55T6863DG). Czy jest na to jakis sposob?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, meckbar napisał:

Otóż nie zawsze. Abonenci dawnej Cyfry+ mają multiroom za 0,- zł.

Ja przy wymianie karty cameleon na moduł CI z kartą cayman podpisałem wyłącznie dokument zdania karty/pobrania modułu.

Później konsultant wciskał mi, że zgodziłem się na ofertę z modułem CAM za 10,- zł./mies. Kiedy poprosiłem o przedstawienie jakiegokolwiek dokumentu, w którym wyrażam na to zgodę to kazał składać reklamację. Reklamacja uznana i moduł jest w usłudze multiroom za 0,- zł.

Dlatego dają link do aktywacji oferty, masz wszystko na tacy,

maja wejść zmiany w nowych ofertach to może być niemożliwe, nowy sprzęt nowy multroom na nowych zasadach.

nie mylić z opłatą za dzierżawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, prawns napisał:

Pierwszy raz mam styczność z modułem i nie mogę sobie poradzić w pewnej kwestii. Telewizor znalazł ponad 1500 kanałów, których nie posortował wg standardowej listy canal +. Jest straszny balagan. Nie widze opcji wyszukania kanałów wg operatora. Tv dosyć słaby ale jeszcze przez jakis czas muszę się z nim pomęczyć (toshiba 55T6863DG). Czy jest na to jakis sposob?

Przeszukaj TP tylko z kanałami z oferty operatora.  Nie będziesz miał śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, escapers napisał:

Wybierasz operatora C+ i tylko z c+ będziesz miał kanały

Właśnie Tv nie posiada takiej opcji. Skanuje cały hotbird 13e

13 godzin temu, meckbar napisał:

Pobierz program „ToshibaEdit” i spróbuj posortować na komputerze. Moduł służy do deszyfrowania sygnału i nijak się ma do listy programów. 

Program toshibaedit nie widzi pliku sdx ani zip. Dziś sprawdzę jeszcze chansort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to nie jest temat o telewizorach i listach kanałów. 
Na kingofsat lub lyngsat macie listę transponderów i skanujcie ręcznie wyłącznie transpondery operatora. Jak? Instrukcja obsługi się kłania. 

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, markopolo1975 napisał:

Mam THOMSON 43UD6306 i podobnie nie mam możliwości wyboru operatora przy wyborze regionu Polska. Może by była możliwość stworzenia listy TV która wspiera polskich operatorów.

Chłopie...czy to rozumiesz co ja piszę? Bo widzę, że nie masz pojecia. 

A wiec żaden wybór operatora.

Wpisujesz np 10719 Mhz pol.V ,27500 ks/s, 3/4 i przeszukujesz. Wyskakują tylko kanały z tych parametrów. I tak każdą częstotliwość.  10 min i cała oferta świeci. 

Wykaz TP https://www.sat-charts.eu/wykaz_kanalow,ncplus,pakiet.html

Tyle offtop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ircios napisał:

Chłopie...czy to rozumiesz co ja piszę? Bo widzę, że nie masz pojecia. 

A wiec żaden wybór operatora.

Wpisujesz np 10719 Mhz pol.V ,27500 ks/s, 3/4 i przeszukujesz. Wyskakują tylko kanały z tych parametrów. I tak każdą częstotliwość.  10 min i cała oferta świeci. 

Wykaz TP https://www.sat-charts.eu/wykaz_kanalow,ncplus,pakiet.html

Tyle offtop

To zrobiłem na samym początku już dawno i mam całą ofertę ale sugeruję tylko to by stworzyć listę TV w których była możliwość skanowania listy gotowej od operatora. Pojęcie mam bo zajmuje się tym latami

Edytowane przez markopolo1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niebieskich modułach "zadziałało" ECP przy którym niektórzy z was się upierali, w taki sposób że skończyło się na tym że nie wiedzieli co zrobić to usunęli tier dla C+4k z kart dla niebieskich modułów. :D

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, PawelTSW napisał:

I nie chodzi o ECP, nie wprowadzaj w błąd innych. 

Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Gdzie napisałem że chodzi o ECP? Napisałem że usunęli tiera. Jaki Ci to mam wytłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...