Jump to content
mk22

Zmiany na orbicie

Recommended Posts

Jeśli, to ma być, tylko takie przesłanie, to rzeczywiście byłem przemęczony.

Dobrze, że się odezwałeś - dowcip doskonały. :D:lol:

-pozdrawiam :wink:

PS.

Niemniej jednak, najlepiej byłoby, aby sam zainteresowany się wypowiedział.

Popieram działania Bogdana. [beep]twa tu nie znosimy.

A Ty @fezuj nie stosuj koloru czerwonego, który przeznaczony jest tylko dla Moderatorów i Administratora.

1. Jest możliwość zablokowania koloru czerwonego dla "zwykłych" użytkowników :?:

2. Czekam na nowe zmiany na orbicie. Lyngsat planuje urlop.

Ale macie jazdy z tym czerwonym. CO to szkoła podstawowa że kolor czerwony zarezerwowany jest dla nauczycieli.:evil:

Zachowujcie sie trochę poważniej a nie robicie taką dziecinadę...

W tych zmianach na orbicie jest błąd - TVP nadaje obecnie z Astry 1KR, a nie z Astry 2C.

Edycja Mr. Orbita: Słuszna uwaga - poprawione - dzięki :)

Od jutra (najpierw podsumowanie za zaległy okres) i dalej codziennie (o ile nie będzie niespodzianek)

Rzadko tak jest, żeby u mnie nie było niespodzianek :P

Tak czy siak zmiany wrócą - tym razem żeby nie zapeszyć mówię przyszły tydzień bez konkretnej daty. W każdym razie don't worry - zmiany na orbicie póki ja jestem będą zawsza. Czasami drobne przestoje się zdarzają, ale nie ma takiej możliwości, żebym przestał je przygotowywać 8)

Post pod postem :? No dobra, niech będzie :wink:

Zestaw zaległych zmian na orbicie wrzucony. Tekst dla prawdziwych wymiataczy - jest tak długi, że mi się nie zmieścił w Panelu Administracyjnym i musiałem podzielić go na dwie części. Jak ktoś to przeczyta w całości to jest mistrzem :lol::wink:

Samo zatwierdzanie całości zajęło mi dwie godziny, ile zajęło napisanie... :wink:

Prawdopodobnie we wtorek.

Edycja:

Mam dwie wiadomości: dobrą i złą ;)

Dobra: Za kilka tygodni do zmian na orbicie powrócą ZAP-y.

Zła: Zmiany od 11.04 pojawią się jednak najwcześniej w czwartek.

Niestety - za dużo pracy przy wydaniu bieżącego numeru, ale nie ma strachu - zawsze wcześniej czy później doganiałem to i tym razem będzie podobnie ;) Teraz deadline przeskakuje na niedzielę (bo jutro instalacje na terenie Krakowa - będę w trasie ;) )

Zanim ktoś zapyta się kiedy będą zmiany i tym samym zepsuje mi dzień :P to informuję, że będą jutro (do godziny 15 powinienem wrzucić, a jak nie - to wieczorkiem ;) ) - są niemal gotowe, ale jeszcze muszę nieco poskanować do południa :wink:

Czekam na nowe zmiany na orbicie :wink:

Może by tak zrobić newsletter, w którym będą one wysyłane chętnym na e-mail :?::wink:

Zmiany będą dopiero w weekend. Co do newslettera - pomyśli się, ale o ile wymyślimy skuteczne zabezpieczanie przed jego ew. kopiowaniem.

Pewnie mnie zabijecie, ale brakło czasu na skończenie - postaram się wysłać zaległe zmiany we wtorek wieczorem, ale w zamian za zwłokę mam dobrą wiadomość - cierpliwość się opłaci, bo od tego wydania wrócą ZAP-y już na stałe i będę starał się prezentować bardziej egzotyczne kanały, bo Hot Bird-a i Astrę 1 to ma wielu z nas, więc sporo soób może sobie wyszukać kanały samemu i je podglądnąć.

Mam nadzieję, że się nie gniewacie - zawsze wcześniej czy później po "urlopie" doganiam wszystko na bieżąco, i tak będzie też tym razem ;)

Najbardziej na ZAPY czekałem, jak się cieszę. Wreszczie wrócą. :!::!::!::wink::wink::wink:8)8)8)

Bzyku, większego obrazka to nie mogłeś wstawić?

Edycja Mr. Orbita: Usunąłem go - @bzyk1992 - proszę wstawiać małe obrazki. Nie każdy ma Neo 2Mbit/s i rozdzielczość 1024x768

Chcę, żeby ZAPY miały aktualny wygląd. Pamiętam ostatnie zapy kanału EuroNews - kanał zmienił wygląd jakiś czas temu, a ciągle był pokazywany stary. :wink:

ZAP-y będą teraz zawsze odświeżane - będę miał nieco większe możliwości.

PS: Podziękujcie TP SA za kolejne przesunięcie - do niedzieli. Może w międzyczasie wreszcie usuną usterkę...