Jump to content
mk22

Zmiany na orbicie

Recommended Posts

Zmiany na orbicie wracają od niedzieli - po prostu co dwa miesiące mamy deadline wersji drukowanej i się nie rozerwę, więc jest przymusowa przerwa kilka dni :wink:

Pisałem, że od niedzieli, czyli dziś, ale zwykle zmiany wrzucam późno w nocy :P Jeśli nic i nikt mi nie będzie dziś przeszkadzać, to jakoś na 2-3 w nocy powinny być (podsumowanie od 9 do 15 października)

EDIT: No i nie wypaliło - brak internetu, może dziś się uda.

Może będą dziś, może jutro - brak konkretnego terminu. Zależy czy to dokończę, a jest sporo :? Do tego jeszcze futbol :?

Gdyby mi wczoraj netu nie wywaliło, zmiany by się pojawiły, a tak musisz się uzbroić w cierpliwość - przykro mi.

jeszcze nie ma zmian na orbicie
ale jesteś u p i e r d l i w y :evil: , jak Ci ktoś tłumaczy że ma problemy to należy Go zrozumieć*

*- niedotyczy Cyfrowego Polsatu :lol::lol::lol::lol:

......z Cyfrowym Polsatem jeeesteśśśś doskonały :D:lol::D:lol: , może ja, nie powinienem się śmiać :wink:.

-poważne pozdrowienia :D:lol::wink:

"może ja, nie powinienem się śmiać"-bogdan425- a dlaczego np. Ty nie powinieneś się śmiać :?: a cóż nam innego pozostało od dwóch tygodni ( z hakiem) robią nas w balona i pewnie szybko to się nie skończy, i co mamy zalać się łzami?, wyć z rozpaczy :shock: a takiego WAŁA :!::!: choć sprubójmy trochę poironizować na ich temat :lol::lol::lol::lol:

Edycja: bogdan425 - "może ja, nie powinienem się śmiać :wink: " to też żart, bo nie ma(?) .

Temat jest zmiany na orbicie - więc muszę uważać, aby Mr. Orbita nie wymienił mnie?

Tu wracamy do tematu - dobrze, że mamy Hyde Park.

ile mam jeszcze czekać na zmiany na orbicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak mi sie wydaje ze serwer!

Wcześniejszy adres to

forum.satkueir.pl

a teraz jest

forum.satkurier.pl

Albo Domena jakoś przestała działać

Teraz forum ma własny serwer. I powinno lepiej działać przez to i serwis też.

Jeśli chodzi o adres, to w Ulubionych miejscie forum.satkurier.pl, ten jest tymczasowy ;)

ile mam jeszcze czekać na zmiany na orbicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I dlatego jestem za wprowadzeniem dostępu płatnego - będziesz płacić - będziesz wymagać, a tak cierpliwie czekaj - zmiany wrócą, pracuję nad tym codziennie, aby dogonić. Jeżeli nie pasuje - jest zawsze King of Sat - tam dają zmiany codziennie. EOT

Co do zastępcy - nierealne - po prostu inna osoba wprowadzi zamieszanie, nie będzie wiedzieć co już opisywałem, będzie dublować itp. Prędzej przydałby się ktoś na futbol - to by mnie odciążyło - przygotowaniu Futbolu w telewizji nie jest bardzo trudne, ale bardzo czasochłonne :?

Naprawdę myślisz że ktoś by zapłacił za takie info? Są pewne informacje które:

1. nie są aż tak ciekawe żeby za nie płacić

2. są ogólnie dostępne za darmo np. po polsku w dziale Nowości, temat Satelitarni Szperacze na pewnym forum mającym w nazwie d,v,h i k.

Nie moja brocha czy satkurier chce wprowadzać płatności za to czy za tamto, ale osobiście nie wróżę takim pomysłom najmniejszego sukcesu. No chyba że e-wydanie "Satkuriera", trochę tańsze i identyczne z papierowym.

Wątpię, ale może przestaliby mnie prześladować ludzie :lol:

Naprawdę robię co mogę, aby to wrzucić, ale dzień ma 24h - uczelnia (dojazd i powrót 50 km - nie zawsze jest czym, czasami same dojazdy 3 godziny), sen, a resztę i tak już spędzam przy komputerze - nieco wyrozumiałości nie zaszkodzi :? Zmiany na orbicie na pewno powrócą, więc nie ma strachu.

Z tego co napisałeś to proponuję zrezygnować z uczelni bo sen jest najważniejszy :)

Aktualnie łączę uczelnię i sen - na wykładach śpi się najlepiej :lol: Możnaby też w PKS-ach, ale mamy takie stare autosany, że podczas podróży za bardzo obawiam się o swoje zdrowie i życie, żeby spać :lol:

Tak na poważnie - wierzcie mi, że naprawdę czasami, żeby ze wszystkim się wyrobić czasowo trzeba naprawdę dużo z siebie dać - już raz miałem sytuację, że bez snu musiałem wytrzymać 72 godziny - równo trzy doby. I tak bywa - czasami nie da się inaczej.

Tak więc apeluję o nieco wyrozumiałości. Zmiany na orbicie powrócą na 100%

Mr. Orbita - jak wytrzymałeś trzy doby bez snu to trza było jeszcze spróbować choć jedną! może byś się oduczył spania Ty leniu jeden :!::lol::lol::lol::lol::lol: i zaczoł byś obserwować (przez lornetkę) co się tam na orbicie zmienia :shock::lol::lol::lol::lol::lol:

To przestaje być śmieszne, wręcz dokuczliwe i obraźliwe. Pisząc pod postem, w którym w sposób grzeczny wyjaśniono i poproszono o nieco wyrozumiałości. Szanujmy się nawzajem. Szanujmy, i oto proszę.

bogdan 425 wyluzuj -Mr. Orbitachyba dobrze zrozumiał dowcip bo nie odpisał a ja jestem zdziwiony że akurat Ty mający jak do tej pory przeogromne (w/g mnie) poczucie humoru nie załapałeś "blusa" :lol::lol: , cóż może to zmęczenie, zły dzień - zdarza się :wink::wink::wink:

Popieram działania Bogdana. [beep]twa tu nie znosimy.

A Ty @fezuj nie stosuj koloru czerwonego, który przeznaczony jest tylko dla Moderatorów i Administratora.