Jump to content

Recommended Posts

Pisałem, że od niedzieli, czyli dziś, ale zwykle zmiany wrzucam późno w nocy :P Jeśli nic i nikt mi nie będzie dziś przeszkadzać, to jakoś na 2-3 w nocy powinny być (podsumowanie od 9 do 15 października)

 

EDIT: No i nie wypaliło - brak internetu, może dziś się uda.

Link to post
Share on other sites

Może będą dziś, może jutro - brak konkretnego terminu. Zależy czy to dokończę, a jest sporo :? Do tego jeszcze futbol :?

 

Gdyby mi wczoraj netu nie wywaliło, zmiany by się pojawiły, a tak musisz się uzbroić w cierpliwość - przykro mi.

Link to post
Share on other sites

"może ja, nie powinienem się śmiać"-bogdan425- a dlaczego np. Ty nie powinieneś się śmiać :?: a cóż nam innego pozostało od dwóch tygodni ( z hakiem) robią nas w balona i pewnie szybko to się nie skończy, i co mamy zalać się łzami?, wyć z rozpaczy :shock: a takiego WAŁA :!::!: choć sprubójmy trochę poironizować na ich temat :lol::lol::lol::lol:

Edycja: bogdan425 - "może ja, nie powinienem się śmiać :wink: " to też żart, bo nie ma(?) .

Temat jest zmiany na orbicie - więc muszę uważać, aby Mr. Orbita nie wymienił mnie?

Tu wracamy do tematu - dobrze, że mamy Hyde Park.

Link to post
Share on other sites
ile mam jeszcze czekać na zmiany na orbicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

I dlatego jestem za wprowadzeniem dostępu płatnego - będziesz płacić - będziesz wymagać, a tak cierpliwie czekaj - zmiany wrócą, pracuję nad tym codziennie, aby dogonić. Jeżeli nie pasuje - jest zawsze King of Sat - tam dają zmiany codziennie. EOT

 

Co do zastępcy - nierealne - po prostu inna osoba wprowadzi zamieszanie, nie będzie wiedzieć co już opisywałem, będzie dublować itp. Prędzej przydałby się ktoś na futbol - to by mnie odciążyło - przygotowaniu Futbolu w telewizji nie jest bardzo trudne, ale bardzo czasochłonne :?

Link to post
Share on other sites

Naprawdę myślisz że ktoś by zapłacił za takie info? Są pewne informacje które:

1. nie są aż tak ciekawe żeby za nie płacić

2. są ogólnie dostępne za darmo np. po polsku w dziale Nowości, temat Satelitarni Szperacze na pewnym forum mającym w nazwie d,v,h i k.

 

Nie moja brocha czy satkurier chce wprowadzać płatności za to czy za tamto, ale osobiście nie wróżę takim pomysłom najmniejszego sukcesu. No chyba że e-wydanie "Satkuriera", trochę tańsze i identyczne z papierowym.

Link to post
Share on other sites

Wątpię, ale może przestaliby mnie prześladować ludzie :lol:

 

Naprawdę robię co mogę, aby to wrzucić, ale dzień ma 24h - uczelnia (dojazd i powrót 50 km - nie zawsze jest czym, czasami same dojazdy 3 godziny), sen, a resztę i tak już spędzam przy komputerze - nieco wyrozumiałości nie zaszkodzi :? Zmiany na orbicie na pewno powrócą, więc nie ma strachu.

Link to post
Share on other sites

Aktualnie łączę uczelnię i sen - na wykładach śpi się najlepiej :lol: Możnaby też w PKS-ach, ale mamy takie stare autosany, że podczas podróży za bardzo obawiam się o swoje zdrowie i życie, żeby spać :lol:

 

Tak na poważnie - wierzcie mi, że naprawdę czasami, żeby ze wszystkim się wyrobić czasowo trzeba naprawdę dużo z siebie dać - już raz miałem sytuację, że bez snu musiałem wytrzymać 72 godziny - równo trzy doby. I tak bywa - czasami nie da się inaczej.

 

Tak więc apeluję o nieco wyrozumiałości. Zmiany na orbicie powrócą na 100%

Link to post
Share on other sites

Mr. Orbita - jak wytrzymałeś trzy doby bez snu to trza było jeszcze spróbować choć jedną! może byś się oduczył spania Ty leniu jeden :!::lol::lol::lol::lol::lol: i zaczoł byś obserwować (przez lornetkę) co się tam na orbicie zmienia :shock::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to post
Share on other sites

To przestaje być śmieszne, wręcz dokuczliwe i obraźliwe. Pisząc pod postem, w którym w sposób grzeczny wyjaśniono i poproszono o nieco wyrozumiałości. Szanujmy się nawzajem. Szanujmy, i oto proszę.

Link to post
Share on other sites

bogdan 425 wyluzuj -Mr. Orbitachyba dobrze zrozumiał dowcip bo nie odpisał a ja jestem zdziwiony że akurat Ty mający jak do tej pory przeogromne (w/g mnie) poczucie humoru nie załapałeś "blusa" :lol::lol: , cóż może to zmęczenie, zły dzień - zdarza się :wink::wink::wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...