Skocz do zawartości

Zmiany na orbicie


mk22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem, że od niedzieli, czyli dziś, ale zwykle zmiany wrzucam późno w nocy :P Jeśli nic i nikt mi nie będzie dziś przeszkadzać, to jakoś na 2-3 w nocy powinny być (podsumowanie od 9 do 15 października)

 

EDIT: No i nie wypaliło - brak internetu, może dziś się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"może ja, nie powinienem się śmiać"-bogdan425- a dlaczego np. Ty nie powinieneś się śmiać :?: a cóż nam innego pozostało od dwóch tygodni ( z hakiem) robią nas w balona i pewnie szybko to się nie skończy, i co mamy zalać się łzami?, wyć z rozpaczy :shock: a takiego WAŁA :!::!: choć sprubójmy trochę poironizować na ich temat :lol::lol::lol::lol:

Edycja: bogdan425 - "może ja, nie powinienem się śmiać :wink: " to też żart, bo nie ma(?) .

Temat jest zmiany na orbicie - więc muszę uważać, aby Mr. Orbita nie wymienił mnie?

Tu wracamy do tematu - dobrze, że mamy Hyde Park.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile mam jeszcze czekać na zmiany na orbicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

I dlatego jestem za wprowadzeniem dostępu płatnego - będziesz płacić - będziesz wymagać, a tak cierpliwie czekaj - zmiany wrócą, pracuję nad tym codziennie, aby dogonić. Jeżeli nie pasuje - jest zawsze King of Sat - tam dają zmiany codziennie. EOT

 

Co do zastępcy - nierealne - po prostu inna osoba wprowadzi zamieszanie, nie będzie wiedzieć co już opisywałem, będzie dublować itp. Prędzej przydałby się ktoś na futbol - to by mnie odciążyło - przygotowaniu Futbolu w telewizji nie jest bardzo trudne, ale bardzo czasochłonne :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę myślisz że ktoś by zapłacił za takie info? Są pewne informacje które:

1. nie są aż tak ciekawe żeby za nie płacić

2. są ogólnie dostępne za darmo np. po polsku w dziale Nowości, temat Satelitarni Szperacze na pewnym forum mającym w nazwie d,v,h i k.

 

Nie moja brocha czy satkurier chce wprowadzać płatności za to czy za tamto, ale osobiście nie wróżę takim pomysłom najmniejszego sukcesu. No chyba że e-wydanie "Satkuriera", trochę tańsze i identyczne z papierowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, ale może przestaliby mnie prześladować ludzie :lol:

 

Naprawdę robię co mogę, aby to wrzucić, ale dzień ma 24h - uczelnia (dojazd i powrót 50 km - nie zawsze jest czym, czasami same dojazdy 3 godziny), sen, a resztę i tak już spędzam przy komputerze - nieco wyrozumiałości nie zaszkodzi :? Zmiany na orbicie na pewno powrócą, więc nie ma strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie łączę uczelnię i sen - na wykładach śpi się najlepiej :lol: Możnaby też w PKS-ach, ale mamy takie stare autosany, że podczas podróży za bardzo obawiam się o swoje zdrowie i życie, żeby spać :lol:

 

Tak na poważnie - wierzcie mi, że naprawdę czasami, żeby ze wszystkim się wyrobić czasowo trzeba naprawdę dużo z siebie dać - już raz miałem sytuację, że bez snu musiałem wytrzymać 72 godziny - równo trzy doby. I tak bywa - czasami nie da się inaczej.

 

Tak więc apeluję o nieco wyrozumiałości. Zmiany na orbicie powrócą na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan 425 wyluzuj -Mr. Orbitachyba dobrze zrozumiał dowcip bo nie odpisał a ja jestem zdziwiony że akurat Ty mający jak do tej pory przeogromne (w/g mnie) poczucie humoru nie załapałeś "blusa" :lol::lol: , cóż może to zmęczenie, zły dzień - zdarza się :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...