Jump to content

Recommended Posts

Zmiany z poślizgiem i dużą ilością ZAP-ów już są, a problemy z TP SA się jeszcze nie skończyły, ale już jako tako działa - jutro nawiedzą nas panowie technicy :roll: Być może uda się to wreszcie przywrócić do 100% działania.

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ogłoszenia duszpasterskie :lol:

Zmiany na orbicie będą jeszcze jutro, a następne pojawią się w najlepszym wypadku w poniedziałek 20.08.2007.

Czy Futbol w telewizji pojawi się na sobotę i niedzielę okaże się dopiero jutro lub w sobotę...

Niestety prześladują mnie awarie komputerów

• 2 months later...

Nie będzie zniszczenia. Nasz stary poczciwy Hot Bird o ile jeszcze będzie na orbicie, to chyba przeżyje. Prawdopodobieństwo zderzenia jest oceniane na zero. :wink: Jedynie będzie fajne zjawisko do oglądania (za 22 lata :lol:):

Najmniejsze zbliżenie do Ziemi nastąpi, według obecnych danych, w piątek 13 kwietnia 2029 roku. Obiekt osiągnie jasność 3,3 magnitudo i będzie widoczny gołym okiem w Europie, Afryce i zachodniej Azji. Będzie to pierwszy taki obiekt w znanej historii, który minie Ziemię w tak małej odległości. Naukowcy uważają, że planetoida wielkości Apophis mija naszą planetę w podobnej odległości średnio raz na 1500 lat.

Ciekawe swoją drogą w ogóle czy wtedy będzie istniała telewizja cyfrowa, może wymyślą coś innego :roll: Kto wie co to będzie za 22 lata... Może znajdą taki sposób kompresji, że na jednym TP będzie można dać 200 kanałów w HD (wtedy dzisiejsze HD będzie SD) :roll:

PS. Paweł - dzięki za podpis :wink:

• 1 month later...

Wiadomo, że chodzi mu o te, które są na stronie. Admin się pojawił, więc zapewne za jakiś czas (nie wiem za ile) pojawią się "Zmiany na orbicie". Poza tym te na forum to nawet ciężko jest odczytać, mi aż się nie chce.

Może czas kupić okulary, skoro ciężko się czyta...

Mr. Orbita bardzo często i tak pisze znacznie więcej w serwisie niż ja na forum w sprawie zmian... Poza tym ja wybieram często najważniejsze zmiany, a Mr. Orbita pisze o wszystkim co się wydarzyło praktycznie natychmiast...

@chomik44

Urlop się należy autorowi :P Przy dobrych wiatrach Zmiany na orbicie wrócą w poniedziałek (ale jak ktoś przeczytał cały temat, to wie jak to bywa z zapowiedziami - jedno jest pewne - Zmiany na orbicie w serwisie SAT Kurier są jak bumerang - zawsze wracają 8) Tak będzie i tym razem za kilka dni).

EDIT: Będzie dalszy poślizg, bo zdecydowałem się najpierw zająć forum - proszę o cierpliwość - forum załatwione, więc zabieram się za Zmiany na orbicie i będą na tygodniu.

• 2 weeks later...

Heh - trochę mi się ten poniedziałek poprzesuwał :lol: Ale jak zwykle przypominam, że póki działam w ramach satkurier.pl Zmiany na orbicie będą pojawiać się zawsze - nigdy nie porzucę tego działu z własnej woli, więc nawet jak będą jakieś przerwy (wszak urlop mi się należy :P ) - Zmiany na orbicie zawsze wrócą i tak jest tym razem ;)https://satkurier.pl/?dx-er/&kat=83&id=39468 - podsumowanie za okres od 1 do 23 stycznia. Miłej lektury ;)

• 3 months later...