Skocz do zawartości

Gry - wątek ogólny


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

To czas pochwalić się moją kolekcją.

 

PC:

Medal of Honor Allied Assault do Medal of Honor (2010)

GTA 3 do 4

Call of Duty do Call of Duty Modern Warfare 2 

Battlefield Bad Company 2

Championship Manager 00/01 (pierwsza moja gra), 01/02 i 03/04

Football Manager 2005, 2008, 2010, 2011, 2014 i 2016 

FIFY od 06 do 09 

Hearts of Iron II, III, IV

Darkest Hour. A Hearts of Iron game

Euro Truck Simulator 2

Far Cry 2

 

PS3:

Call of Duty od Black Ops do Black Ops 2

Battlefield 3 i 4

FIFY od 11 do 15

PES 2014

Far Cry 3

GTA 4 i 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nawet nie spodziewałem się nowego Crasha. Kolejny powód do zakupu PS4. Mam nadzieję, że wznowią też Jak i Daxter od Naughty Dog.

 

To teraz czas na moją kolekcję gier:

PS3:

The Last of Us

Batman: Arkham Asylum

Battlefield 4

FIFA 15

Far Cry 3

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Ghosts

Call of Duty: Modern Warfare

Medal of Honor (2010)

Blacksite

Fight Night:Round 4

UFC Untisputed 2010

UFC Untisputed 3

Need for Speed: The Run

Motorstorm

 

PSP

FIFA 13

GTA: Vice City Stories

Gangs of London

Tekken: Dark Resurection

Daxter

Jak and Daxter: Zaginiona granica

Crash Bandicoot

Little Big Planet

Gran Turismo

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie spodziewałem się nowego Crasha. Kolejny powód do zakupu PS4. Mam nadzieję, że wznowią też Jak i Daxter od Naughty Dog.

To nie jest nowy Crash. To jest remaster pierwszych trzech części, a za jego developing odpowiada studio należące do Activision, które posiada pełne prawa do marki od kilku lat. Także do całego kodu! Czyli obecność Crasha Bandicoota w Uncharted 4: A Thief's End to zwykły efekt bliższej współpracy Sony z Activision, którą zawrzeli z ponad rok temu.

 

Na Jak and Daxter nie masz co liczyć. Tak do przynajmniej 2020 r. NIGDY. Dlaczego? Dwa duże powody. Prace nad Uncharted: The Lost Legacy oraz The Last of Us Part II. W przypadku samodzielnego dodatku do Uncharted, to nie wiadomo na jakim etapie jest produkcja, oraz kiedy zostanie wydana. Co do The Last of Us Part II, to gra jest we wczesnej fazie produkcji, a sam zwiastun został nagrany PÓŁTORA ROKU TEMU! Także samą grę ujrzymy zapewne w przynajmniej 2019 r. A że to jest Sony, to po drodze pewnie zaliczy z przynajmniej dwa opóźnienia. I to są dla nich priorytety. Zwłaszcza, że kilka miesięcy temu Arne Meyer z Naughty Dog zaprzeczył jakoby studio miało pracować nad rzekomym Jak and Daxter 4 (https://www.finder.com.au/naughty-dog-shoots-down-jak-and-daxter-4-after-concept-art-leaks).

 

Zapewne kolejne informacje poznamy dopiero na E3 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kingofsouth

U mnie PS4 PRO i taki zestaw gierek :P
Wiedźmin Dziki Gon, GTA 5, Killzone, Star Wars Battlefront

 

Czekam na Horizon Zero Down zapowiada się pysznie :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Skromny bo konsola zakupiona niedawno(przed świętami)jak się ma rodzinę i mieszka w Polsce to budżet się ma ograniczony,nie sądzisz? :P;)

Ty nadal mieszkasz w UK więc spokojnie kolego :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Grał ktoś z was w RE VII? Podobno gra naprawdę "daje radę" na PS VR. Oglądałem gameplay u pewnego youtubera, początkowy klimat jest nie do opisania, rodzinka porąbana, a ich posiadłość bardzo mroczna. Grę mogę porównać do serii filmów Evil Dead, oraz do gry Outlast.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, to jedna z lepszych odsłon RE. I doskonały powód zakupu gogli VR. Potęgują znakomity klimat, ale trzeba się przyzwyczaić do ciągłego obracania głową. Dla osób przywykłych do nieruchomego grania, z początku to może być spory problem. Poza tym, liczący piksele będą kręcili nosem. Jakość tekstur w goglach wyraźnie gorsza. Jednak dla mnie to nie wady, gra mnie wciągnęła. Jedynie narzekam na małą ilość trybów rozgrywki, bo przez to szybciej się znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Akurat "Liga Polska Manager" też jakimś kompletnym szajsem nie była, ta gra miała swój urok. Owszem, Championship Manager 4 to to nie było, ale nawet przyjemnie się grało. Zresztą wtedy za 5 złotych w kiosku to się już totalne dziadostwa trafiały (jedna firma się w tym specjalizowała) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dziś kupiłem Red Dead Redemption na PS3 od Rockstara. Wcześniej słyszałem mnóstwo dobrych opinii o RDR, że to jedna z najlepszych gier past genów. Wczesnym wieczorem uruchomiłem grę. Pierwsza moja reakcja to: "Rany, grafika jak z gier Telltale...". Jednak po pierwszych 30 minutach, gdy poraz pierwszy wyruszyłem swoim rumakiem w teren, klimat gry kompletnie mnie wciągnął, i przez dobre 3 godziny nie mogłem przestać grać. Przeszedłem może ze 3 misje fabularne, które łącznie trwały z 20 minut, resztę czasu spędziłem na bezcelowym galopowaniu po mapie, eksplorowaniu terenu, walkach z bandytami, wizytą w kinie, oraz wypiciu kilku drinków w Saloonie. Jednak najbardziej się podekscytowałem, gdy tajemniczy jegomość, który stał w nocy pod latarnią, wyzwał mnie na pojedynek.
Jak na razie, jestem pozytywnie zaskoczony. Western nigdy nie był moim ulubionym gatunkiem filmowym, ale zapewne po ukończeniu gry obejrzę klasyki gatunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...