Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minutes ago, kisiel95 said:

 

I gdzie ta Twoja opcja? 🤣 @czerstwy

+ @_Artek_

Mam medium viaplay pakiet od C+ i po zalogowaniu mogę dobrać dopełnienie do total w 2 opcjach: taniej do końca umowy lub drożej bez zobowiązania. To chyba udowadnia że można dobierać i wyłączać?
Być może jest inaczej jak ktoś wcale nie ma pakietu, ale tego już nie sprawdzę.

Edytowane przez utede
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ja piszę o Viaplay czy w odpowiednim miejscu to po pierwsze. Po drugie piszę o opcji w cenie standardowej bez zobowiązania. Wiesz co to za opcja czy to za bardzo skomplikowane dla ciebie by to zrozumieć? @utede trafiony i zatopiony😂 Ja mam zobowiązanie więc nie mam możliwości tego sprawdzenia. Maja Artki i Kiśle jeszcze coś mądrego do powiedzenia?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mara68 napisał(a):

Zauważyłem, że wszystkie sześć dzisiejszych spotkań NHL było transmitowanych w Full HD.

W poprzednich dwóch dniach tylko jeden mecz był w FHD reszta w HD ready.

Niestety dalej jest 5 Mb/s. bitrate. Aż prosi się o jeszcze ze trzy mega żeby ostrość była lepsza...

Faktycznie mamy mały progres. Teraz szwedzki hokej też w 1080p, ale niestety bitrate bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co nadal piszecie, że się zwijają?

 

Na dużej części urządzeń w streamingu C+ jest w 540p, bo ma ograniczenia związane z certyfikacją HDCP (sprawdzane kiedyś na boxie, na którym nie chodzi Netflix w ogóle i tam C+ było w 1080p ze względu na standard certyfikacji HDCP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Na dużej części urządzeń w streamingu C+ jest w 540p, bo ma ograniczenia związane z certyfikacją HDCP (sprawdzane kiedyś na boxie, na którym nie chodzi Netflix w ogóle i tam C+ było w 1080p ze względu na standard certyfikacji HDCP).

Nie na dużej części urządzeń tylko na niektórych certyfikowanych L1 (co należy im zgłaszać) i tych L3. A na reszcie z L1 kanały sportowe są w 1080p i 8 Mbps. Tymczasem w VP masz zawsze te 5 Mbps bez względu na rozdzielczość, to zasadnicza różnica. Dopiero 4K robi różnicę, ale tego u nas nie ma i nie będzie, bo VP w ogóle nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...