Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minutes ago, konrads said:

Czesc, moglby ktos doradzic jakiego VPNa uzyc zeby viaplay dzialalo w UK? uzywalem NordVPN ale ostatnio przestalo dzialac, pozdrawiam serdecznie 

Wypróbowałem wiele VPN z Viaplay w Wielkiej Brytanii. Nic nie działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Firestick 4k MAX ma wsparcie sprzętowe dla kodeka AV1.

 

Jest to też zupełnie inny chipset. Jakiś Mediatek. Pełnej nazwy nie pamiętam, ale nie jest to Amlogic. Pozostałe wersje Firesticka z 2021 (HD i oficjalnie niedostępna w Polsce wersja 4k <bez Max>) mają starszą generacje Mediateka, bez wsparcia AV1. Na Firesticku HD Viaplay zacina.

 

To by była wskazówka, że jednak ten kodek ma znaczenie, mimo iż w streamie nie jest wykorzystywany.

 

Planowałem zakup 4k Max do testów na Prime Day, ale za mało obniżyli cenę :P

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Emilio1985 napisał(a):

No właśnie Firestick 4k MAX ma wsparcie sprzętowe dla kodeka AV1.

 

Jest to też zupełnie inny chipset. Jakiś Mediatek. Pełnej nazwy nie pamiętam, ale nie jest to Amlogic. Pozostałe wersje Firesticka z 2021 (HD i oficjalnie niedostępna w Polsce wersja 4k <bez Max>) mają starszą generacje Mediateka, bez wsparcia AV1. Na Firesticku HD Viaplay zacina.

 

To by była wskazówka, że jednak ten kodek ma znaczenie, mimo iż w streamie nie jest wykorzystywany

Tutaj chyba pełna specyfikacja https://developer.amazon.com/docs/fire-tv/device-specifications-fire-tv-streaming-media-player.html 
Od czasu do czasu trafia się w dobrej cenie na polskim i niemieckim Amazonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jak cena zejdzie do około 210 zł to się zastanowie. Pod koniec 2021 roku taka była, ale przegapiłem...

 

Czyli jest jak mówiłem - 4k Max ma wsparcie dla AV1, stad brak problemów na Viaplay - zgodnie z tym co napisałeś.

 

W ogóle cena tych urządzeń na polskim rynku to jest jakiś żart...

 

Ostatnio w sklepach pojawiła się wersja amerykańska za około 280 zł, więc część polskich aplikacji nie jest dostępna w appstore i trzeba instalować ręcznie. Ale to wciąż za drogo jak na sprzet na bazie Android 9

 

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pawop napisał(a):

Z tym wycofaniem, to nie jest tak, że serwis na pewno zakończy działalność, a prawa pojawią się u innych nadawców. Może on zostań sprzedany w całości lub części innemu podmiotowi i wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że serwis zostanie.
 

Niech zostaje,Może inny właściciel zrobi tu porządek😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Pisze tylko prawdę. Zadję sobie sprawę że zaraz kisiel przypomni sobie awarię z jakiegoś programu z tradycyjnej tv. Tylko że tych kanałów jest setki a serwis bubel tylko jeden😂

Na Viaplay jest grubo ponad 1000 pozycji, które w tamtym momencie działały. Już pisałem @czerstwy jak piszesz coś o mnie to wołaj za pomocą znaczka małpa z przodu, wtedy jest pewność, że odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kisiel95 napisał(a):

Na Viaplay jest grubo ponad 1000 pozycji, które w tamtym momencie działały. 

To nie jest takie pewne, podczas hitowych transmisji bywają problemy z odtwarzaniem filmów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam kolejny magazyn Premier League i naprawdę nie rozumiem opinii, że Viaplay lepiej opakowuje tę ligę niż C+. Skróty takie sobie, analiza mierna, do tego brak Twaro jako prowadzącego oraz przede wszystkim sędziego, który mógłby rozstrzygnąć kontrowersje. Tam był znakomity Clattenburg.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arkon napisał(a):

Oglądam kolejny magazyn Premier League i naprawdę nie rozumiem opinii, że Viaplay lepiej opakowuje tę ligę niż C+. Skróty takie sobie, analiza mierna, do tego brak Twaro jako prowadzącego oraz przede wszystkim sędziego, który mógłby rozstrzygnąć kontrowersje. Tam był znakomity Clattenburg.

Ja się przyłączam do tej opinii.

Oprócz tego, że atmosfera jest senna to jeszcze jest bałagan i wrzucają skróty w tym magazynie bez logicznego sensu. A i jeszcze jak jest mecz poniedziałkowy to rozciągają magazyn do po meczu, żeby wtedy łaskawie pokazać tabelę.

Na pewno ogromne ilości ludzi są w stanie z nimi być od 19.30 do 23.30 XD

Spokojnie mogliby chociaż wrzucić wszystkie skróty na początek magazynu.

 

Mam nadzieję, że wcześniej czy później one wrócą do magazynu sport+.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Z czego większa część jest nawet nie przetłumaczona🤣 Ale 1000 jest i jest co oglądać a że nic sie z tego nie zrozumie to inny temat😂 Nie zależy mi na twoich odpowiedziach bo i tak nic mądrego nie napiszesz.

To nie wywołuj mnie do tablicy pisząc, że napisałbym coś tak, a nie inaczej. Można podszlifować angielski @czerstwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Można podszlifować angielski

A wiesz, że są filmy skandynawskie bez żadnych napisów, nawet angielskich? Pomijając już fakt, że na VP mamy setki pozycji bez polskiego tłumaczenia i przybywa nowych, co jest po prostu skandalem. Dokumenty sportowe też tak dodają, ostatnio 18 odcinków "Bundesliga Clubs". 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...