Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Viaplay  też jest wybór oglądać lub nie🤣 w C+online oglądam czasami C+4K i ja nie mam problemów. Ze zwykłych jakości to ofertę filmowa i tez jest ok. PB GO to nie oglądam wiec się nie wypowiadam bo to co chce mam przez satelitę.Telewizji satelitarnej nie ma w dużych miastach🤣 Pewnie sygnał do dużych miast nie dochodzi tylko po wioskach lata😂

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą widzę że już studio w pucharach tylko i wyłącznie o Lechu, reszta meczów odpalana krótko przed. Może i dobrze, bo wcześniej mydlili oczy że studio tyczy się kilku meczów a potem się okazywało że to jedno to samo studio i ciągle gadali o polskim klubie.

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu nawiązujący do treści innego, usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba mecze będą w 4K wiec o czym w ogóle mowa? 
kogos kogo interesuje hiszpanska ma oba pakiety i wybierze co mu wygodne i ładniejsze, a jak ktoś nie ma obu to obejrzy to co ma. 
To chyba nie jest zbyt trudne do zrozumienia?
Jeden ekspert mi pisał, że 4K w Elevenie jest gorsze i że to nie jest 4K, jak porównywałem ilość transmisji na Eleven 4K i C+ 4K Ultra HD.

@czerstwy

Taa, paczka CANAL+ ze sportem tańsza niż Viaplay na umowie, szczególnie, jak ktoś ma kablówki. Wolne żarty.

Wszyscy czepiają się ceny Viaplay dla subskrybenta który chce abononowac ten serwis tylko przez miesiąc, nie widząc, że na umowie jest sporo tańszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kisiel95 napisał(a):


@czerstwy

Taa, paczka CANAL+ ze sportem tańsza niż Viaplay na umowie, szczególnie, jak ktoś ma kablówki. Wolne żarty.

Wszyscy czepiają się ceny Viaplay dla subskrybenta który chce abononowac ten serwis tylko przez miesiąc, nie widząc, że na umowie jest sporo tańszy.

A kto Cie zmusza do brania kablówki? Można wziąć Entry+ za 10zł i do tego dobrać Canal+ za 19,90zł. Jak się chce to można. 

 

Mówisz, że czepiają się ceny Viaplay dla subskrybenta wiedząc, że na umowie jest sporo tańszy. Ty robisz to samo z C+. Czepiasz się oferta kablowych wiedząc, że w inny sposób można go abonować taniej. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19,90 zł to nadal nie 15 zł za Viaplay na umowach, a inni mają dużo taniej. Nie robię tego samego, tylko nie zakłamujmy rzeczywistości, że Viaplay jest droższy niż CANAL+. Dużo ludzi pisze, że Viaplay jest drogi w subskrypcji miesięcznej. I porównują to do C+, jak mają na umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli według Ciebie 19,90 zł jest mniejsze niż 15 zł? Poza tym w CANAL+ są inne zasady, dla stałych klientów oferty są różne. Fakt faktem C+ w subskrypcji przez internet na parę miesięcy z góry w porównaniu do subskrypcji Viaplay jest tańszy. Ale nie warto siać defetyzmu, że Viaplay jest drogi.

 

Może małe porównanie:

bez umowy na jeden miesiąc

C+ - 49 zł (ew. 5 zł więcej jak nie wyrazimy zgód marketingowych), Viaplay - 54 zł miesięcznie
Podsumowanie, cena ciut tańsza w C+.

 

z zobowiązaniem krótkim (do roku)

C+ - 39 zł miesięcznie (na pół roku, ew. 5 zł więcej jak nie wyrazimy zgód marketingowych), Viaplay - 44 zł miesięcznie (na rok)

Cena podobna, nadal ciut tańsza w C+.

 

z umową na dwa lata

C+ - różnie można mieć jak napisałeś za 19,90 zł, najtańsza oferta; Viaplay - nawet z niskimi pakietami można mieć za max. 15 zł u partnerów, zdarzają się oferty tańsze typu 10 zł/5 zł.

Tutaj już wygrywa Viaplay.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Odnosiłem się do Twojego postu, gdzie porównałeś ofertę C+ w kablówkach, jednocześnie zarzucając innym, że porównują oferty Viaplay tylko w subskrypcji, gdzie jest drożej. 

22 minuty temu, kisiel95 napisał(a):

Czyli według Ciebie 19,90 zł jest mniejsze niż 15 zł?

Cieszę się, że już nie porównujesz cen do kablówek.  Chociaż tyle. Chociaz narracja byłaby bardziej "dramatyczna". 🤣😂

A 19,90zł do 15zł to faktycznie "kolosalna" różnica na korzyść Viaplay. Jeszcze dodajmy może Eleven. Tu też 11,90zł, czyli znów "kolosalna" różnica na korzyść tych ostatnich. 😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, k05 napisał(a):

A 19,90zł do 15zł to faktycznie "kolosalna" różnica na korzyść Viaplay. Jeszcze dodajmy może Eleven. Tu też 11,90zł, czyli znów "kolosalna" różnica na korzyść tych ostatnich. 😂🤣

Czytałeś poprzedni post? Niektórzy mają za 10/5 zł Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, k05 napisał(a):

A kto Cie zmusza do brania kablówki? Można wziąć Entry+ za 10zł i do tego dobrać Canal+ za 19,90zł. Jak się chce to można. 

 

Mówisz, że czepiają się ceny Viaplay dla subskrybenta wiedząc, że na umowie jest sporo tańszy. Ty robisz to samo z C+. Czepiasz się oferta kablowych wiedząc, że w inny sposób można go abonować taniej. 

No zmuszają go jak i do pisanie na temat na ktory nie ma zielonego pojęcia.

 

4 godziny temu, kisiel95 napisał(a):

Czyli według Ciebie 19,90 zł jest mniejsze niż 15 zł? Poza tym w CANAL+ są inne zasady, dla stałych klientów oferty są różne. Fakt faktem C+ w subskrypcji przez internet na parę miesięcy z góry w porównaniu do subskrypcji Viaplay jest tańszy. Ale nie warto siać defetyzmu, że Viaplay jest drogi.

 

Może małe porównanie:

bez umowy na jeden miesiąc

C+ - 49 zł (ew. 5 zł więcej jak nie wyrazimy zgód marketingowych), Viaplay - 54 zł miesięcznie
Podsumowanie, cena ciut tańsza w C+.

 

z zobowiązaniem krótkim (do roku)

C+ - 39 zł miesięcznie (na pół roku, ew. 5 zł więcej jak nie wyrazimy zgód marketingowych), Viaplay - 44 zł miesięcznie (na rok)

Cena podobna, nadal ciut tańsza w C+.

 

z umową na dwa lata

C+ - różnie można mieć jak napisałeś za 19,90 zł, najtańsza oferta; Viaplay - nawet z niskimi pakietami można mieć za max. 15 zł u partnerów, zdarzają się oferty tańsze typu 10 zł/5 zł.

Tutaj już wygrywa Viaplay.

 

A niby tak C+ miałbyć znacznie droższy🤣 A jeszcze niedawno tak wyśmiewali C+ że jest za 10 zeta. A ile Viaplay dobierany w trakcie umowy? 29 zeta też drożej niż C+ tu tylko 19.90🤣Gdzie jest Viaplay z niskimi pakietami za 5-10zł?🤣

4 godziny temu, k05 napisał(a):

Masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Odnosiłem się do Twojego postu, gdzie porównałeś ofertę C+ w kablówkach, jednocześnie zarzucając innym, że porównują oferty Viaplay tylko w subskrypcji, gdzie jest drożej. 

Cieszę się, że już nie porównujesz cen do kablówek.  Chociaż tyle. Chociaz narracja byłaby bardziej "dramatyczna". 🤣😂

A 19,90zł do 15zł to faktycznie "kolosalna" różnica na korzyść Viaplay. Jeszcze dodajmy może Eleven. Tu też 11,90zł, czyli znów "kolosalna" różnica na korzyść tych ostatnich. 😂🤣

Ta kolosalna różnica  to chyba z racji 4K w C+.Ale z tego co tu pisali to gdyby w Viaplay pojawiło się 4K to cena powinna wzrosnąć 3 razy🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

W przypadku C+ online i Polsat Box Go jest jeszcze gorzej. C+ od 1,5 roku nie może sobie poradzić z przycinaniem swojej aplikacji na Apple TV 4K, a Polsat Box Go w końcu działa dobrze na Tizen, ale - uwaga - naprawienie usterki zajęło im aż 7 lat, bo zapętlone przycinanie przy uruchamianiu streamu było jeszcze w starej aplikacji Ipla :rofl:

No Viaplay blisko 2 lata ma problemy z aplikacją na Android TV, w zasadzie od samego startu. C+ Online przynajmniej działał jakis czas dobrze na Apple TV, czego o Viaplay na Android TV nie można powiedzieć.

 

Viaplay jest chyba jedyną znaną mi aplikacją, która przycina na przystawce ustawionej zarówno na 50 i 60 Hz. To jest prawdziwe osiągnięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wykupioną subskrypcję Viaplay Total przez konto na iOS (iTunes). Nie widzę możliwości zmiany pakietu na najniższy (tylko filmy i seriale) z poziomu przeglądarki (serwis Viaplay) jak również z poziomu zarządzania subskrypcjami na iOS. Jest tylko możliwość anulowania subskrypcji. 

Czy ktoś wie jak można zmienić pakiet Viaplay w takiej sytuacji na najniższy ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z oglądanie na żywo F1 na telewizorze LG C2 Oled 48 cali, poprzedni  wyścig ciągłe lagi, S-1003, S-1002  błędy. Nie wiem  czy  to sprawa Tv ?
Mam też zainstalowane viaplay   na Fire TV Stick 4K Max  oraz  na konsoli xbox one, ale nie testowałem  jeszcze on-line  wyścigu. Ktoś ma doświadczenie czy lepiej chodzi  na fire  czy xboxie ? Czy TV z LG systemem webOS   tak mają  ze się nie  da  sensownie oglądać. Net w miarę,  80-100 Mb/s. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...