Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Pawop napisał:

To, że teraz nie będzie limitów w pokazywaniu Premier League, nie znaczy, że ich nie było.

Oj oj oj już nie przesadzaj bo chyba Ty byłeś największym pupilkiem Canal?+. 

Gdy Canal+ stracił inne ligi na rzecz Eleven nagle grunt się im zaczął palić i zaczęli pokazywać więcej meczy a podobno mówili że to niemożliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TimesSquare napisał:

A mnie to smiesza typki, ktore jeszcze meczu nie widzieli na NENT, a juz pieja z zachwytu i wieszcza upadek Canal+, Polsatu i w ogole calego swiata.

Nie twierdzę upadku c+, Polsatu itp. 

Twierdzę, że pupilki nadal będą pupilkami Canal+ nawet gdy w c+ zostaną tylko bierki i krykiet oraz liga indyjska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, blend napisał:

Mnie to śmieszą teraz pupilki Canal+. 

Najwięcej krzyczeli, że C+ nigdy tych praw nie stracą, nigdy nie stracą ligi angielskiej to teraz mają. 

 

Ale najbardziej mnie śmieszy fakt bronienia, że Canal+ nie mógł pokazać wszystkich meczów bo jakieś limity były. Teraz cyk i wszystkie mecze można spokojnie obejrzeć. 

Zakładam, że Canal+ w ostatnim roku zrobi z siebie idiotow i zaczną pokazywać wiele meczy w kolejce ligi angielskiej a na koniec sezonu będą płakać, jak to oni ładnie i dużo jej pokazywali :)

A mnie śmieszy taki pseudo znafca który próbuje tu błysnąć a wiedzy nie ma żadnej😂Każdy kto śledzi sprawę odnoście satelit które mają pokrycie w Angli wiedzą ile moga pokazywać i ile pokazywali. W internecie może być inaczej bo zablokuja dostępu z innych krajów.Satelity nie zalokuja jak wiazka pokrywa ich rejon a nabycie sprzętu z abonamenten z innego kraju to żaden problem.Dla mnie C+ to dał ciała że głowa mała i dopiero teraz ten serwis ma sens ale dobrze by było by jakość była odpowiednia.I oczywiście na stałe za rok chyba że będzie już teraz UFC to się zainteresuje.@Toma441 nie ośmieszaj sie bo UFC w większości krajów to kanały płatne  a nie żadne PPV.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj oj już nie przesadzaj bo chyba Ty byłeś największym pupilkiem Canal?+. 
Gdy Canal+ stracił inne ligi na rzecz Eleven nagle grunt się im zaczął palić i zaczęli pokazywać więcej meczy a podobno mówili że to niemożliwe
Po pierwsze sprawdź sobie w słowniku co oznacza słowo PUPILEK, może wtedy przestaniesz go używać w nieodpowiedni sposób. Po drugie C+ od bardzo dawna pokazywał po 4-6 meczów na kolejkę i było to uzależnione od rozkładu meczów. Embargo dotyczyło tylko sobotnich spotkan o 16.00, gdzie pokazywali tylko jeden mecz, gdyż z Hot Birda na więcej nie pozwalali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ważne jest dla mnie czy liga angielska będzie. 

Najważniejszą kwestią jest abonament bo skoro stracili coś to powinni zrekompensować cenowo paczkę za canal+. 

Polsat pozyskał LM i puścił w kodowanych premium kanałach. 

 

Canal+ stracił w ostatnich latach prawie wszystko bo nawet ekstraklasa nie jest na wyłączność tylko jest dostępna w CP itp. 

 

Na tą chwilę to w Canal+ jest ekstraklasa nie na wyłączność, liga francuska taka jak w eleven i pól ligi hiszpańskiej na spółkę z Eleven. 

PGE ekstraligi nie liczę nawet bo jest w nSport. 

 

W zasadzie to w Canal+ jest tylko pół ligi hiszpańskiej i tyle. 

Liga francuska taka jak w Eleven. Ekstraklasa dostępna w CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, blend napisał:

Mało ważne jest dla mnie czy liga angielska będzie. 

Najważniejszą kwestią jest abonament bo skoro stracili coś to powinni zrekompensować cenowo paczkę za canal+. 

Polsat pozyskał LM i puścił w kodowanych premium kanałach. 

 

Canal+ stracił w ostatnich latach prawie wszystko bo nawet ekstraklasa nie jest na wyłączność tylko jest dostępna w CP itp. 

 

Na tą chwilę to w Canal+ jest ekstraklasa nie na wyłączność, liga francuska taka jak w eleven i pól ligi hiszpańskiej na spółkę z Eleven. 

PGE ekstraligi nie liczę nawet bo jest w nSport. 

 

W zasadzie to w Canal+ jest tylko pół ligi hiszpańskiej i tyle. 

Liga francuska taka jak w Eleven. Ekstraklasa dostępna w CP...

A słuszał że ostatnio paczka C+ jest tansza czy tylko potrafi morały prawić bez żadej wiedzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie śmieszą opinie o tym, że skończą ja Showmax. A może to C+ tak skończy za kilka lat? Mówiło się co to DAZN nakupi na naszym rynku i co? Sa niszowym serwisem. Viaplay działał po cichu i zrobił to, co większości wydawało się niemożliwe - kupili Premier League. Jestem pewien, że to nie jest ich ostatnie słowo i poza sportem, z czasem namieszają też na rynku praw filmowych.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...