Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.01.2023 o 13:01, Arkon napisał(a):

To ciekawe dlaczego Viaplay podnosi cenę o ponad 20 zł? Jakie jest tego uzasadnienie jak nadal jakość jest mierna? Nic nie broni tego tworu, a i tak są osoby tłumaczące ten pseudo serwis. Ja na szczęście bez jednego meczu Premier League wytrzymam, tylko szkoda mi spotkania Barcy z MU. Gdyby cena była 34 zł, to pewnie na ten mecz włączyłbym na 2 miesiące, ale 55 to już przegięcie. Dobrze, że Legia i Barca są na długi czas zabezpieczone w innych, dużo bardziej solidnych kanałach.

Niech pomyślmy kupili F1 a wcześniej Premier League na 6 lat? Prawa Sportowe kosztują a w 2024 chcą osiągnąć próg rentowności, możliwe że pamiętasz jak NC+ sprzedawało C+ za pół darmo bo ludzie nie chcieli płacić pełnej ceny i jak po czasie na tym wyszli? 

16 godzin temu, czerstwy napisał(a):

A który to taki bo o PL w 4K tez pisali😂 Ale chyba nie pisali kiedy.Może kiedyś będzie jak i F1😂 Choć nie oglądam to niech tam bedzie przynajmniej może udowodnia że naprawdę potrafia pokazać odpowiednio sport.

Jak nie oglądasz to po co się wypowiadasz? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam taki kaprys. A ty dalej ich usprawiedliwiaj że muszą podnosić ceny bo prawa kosztują. Przepłacają za prawa by mieć za wszelką cene i podobno z komentatorami jest to samo. A póżniej płacza że mają koszta duże? A kto je tak wyśrubował? I co ty porównujesz NC+ gdzie praw mieli na wypasie tu w porównaniu do tamtych praw jest ochłap i to w nędznej jakości.

Edytowane przez czerstwy
  • Popieram 4
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oglądam na horizonie w UPC Canal+Sport HD i naprawdę nie widzę różnicy między Viaplay..Nie chce nikogo prowokować czy denerwowac ale naprawdę różnica jesli jest to naprawdę minimalna ....może jak ktoś ma c+4k to jest jakaś przepaść ale w UPC wygląda to słabiutko....tak wiem że viaplay zaraz 55 a w UPC c+prestige mam za 30..tez chciałbym lepszej jakości viaplay ale jest jak jest IMG-20230201-214003-162-01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2023 o 14:58, czerstwy napisał(a):

Bo mam taki kaprys. A ty dalej ich usprawiedliwiaj że muszą podnosić ceny bo prawa kosztują. Przepłacają za prawa by mieć za wszelką cene i podobno z komentatorami jest to samo. A póżniej płacza że mają koszta duże? A kto je tak wyśrubował? I co ty porównujesz NC+ gdzie praw mieli na wypasie tu w porównaniu do tamtych praw jest ochłap i to w nędznej jakości.

I jak NC+ skończyło gdy rozpoczęli sprzedaż paczki C+ za pół ceny? Praw ubyło i wielkie pretensje. A Viaplay bronie bo sam nie napotykam żadnych problemów, jakość do poprawy tu się zgadzam, ale przynajmniej nie wciskają nam kitu ze wszystkich spotkań Premier League nie da się pokazać bo federacja zabrania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kornerek napisał(a):

tak oglądam na horizonie w UPC Canal+Sport HD i naprawdę nie widzę różnicy między Viaplay..Nie chce nikogo prowokować czy denerwowac ale naprawdę różnica jesli jest to naprawdę minimalna ....może jak ktoś ma c+4k to jest jakaś przepaść ale w UPC wygląda to słabiutko....tak wiem że viaplay zaraz 55 a w UPC c+prestige mam za 30..tez chciałbym lepszej jakości viaplay ale jest jak jest IMG-20230201-214003-162-01.jpg

Też posiadam usługi UPC i odbieram przez moduł CI+ testowo miałem na próbę (6 mieś) pakiet Canal+ i równolegle posiadam usługę Canal+ z anteny satelitarnej. I powiem tak jest duża różnica w jakości obrazu na korzyść usług odbieranych drogą satelitarną. Praktycznie na każdym kanale jest zauważalna różnica, jedyne kanały w UPC które dawały radę to był pakiet HBO i Eleven Sport.

Dlatego od lat korzystam z tzw. podstawy w UPC a kanały typu C+ mam drogą satelitarną. Taniej + dostęp on-line, lepsza jakość + C+4K. 

Porównując jakość obrazu Canal+ vs Viaplay z usług UPC faktycznie różnicy można nie zauważyć.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Globus903 napisał(a):

I jak NC+ skończyło gdy rozpoczęli sprzedaż paczki C+ za pół ceny? Praw ubyło i wielkie pretensje. A Viaplay bronie bo sam nie napotykam żadnych problemów, jakość do poprawy tu się zgadzam, ale przynajmniej nie wciskają nam kitu ze wszystkich spotkań Premier League nie da się pokazać bo federacja zabrania. 

Sam jesteś kitem w tamtych czasach nikt nie pokazywał wszystkich meczów😂 Przynajmniej z pozycji dostępnych w UK. Ja za takie prawa co posiadaja to jakość powinna być na wypasie nie twierdze że wszystko 4K ale konkretne Full HD. Bo obecna oferta nie jest warta ceny jaka będzie od marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Ja za takie prawa co posiadaja to jakość powinna być na wypasie nie twierdze że wszystko 4K ale konkretne Full HD. Bo obecna oferta nie jest warta ceny jaka będzie od marca.

Viaplay ma klientów dopóki sprzedają sublicencje innym takim jak c+, play, kablówki itp... bo tu jest cena np 19zl c+, 15zl play, kablówki 10zl. Jak taki c+ zacznie brać 30 lub więcej to taki viaplay pójdzie z torbami jak kiedyś JSC Arabski lub francuski chyba canalsat( nie pamiętam nazwy) .

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, blaugrana18 napisał(a):

Viaplay ma klientów dopóki sprzedają sublicencje innym takim jak c+, play, kablówki itp... bo tu jest cena np 19zl c+, 15zl play, kablówki 10zl.

Na tym to się wszystko kręci i opiera. Sam z tego korzystam (10zł). Dodatkowo umowa w UPC skąd mam usługę (Viaplay) jest tak skonstruowana że po zobowiązaniu cena się nie zmienia :)

Patrząc na jakość obrazu transmisji sportowych Live nigdy bym tego nie kupił ale że Cena Czyni Cuda to dla oferty filmowo/serialowej produkcji skandynawskich można to mieć, sport traktuje jako dodatek bo oglądam tylko KSW i Rugby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay ma klientów dopóki sprzedają sublicencje innym takim jak c+, play, kablówki itp... bo tu jest cena np 19zl c+, 15zl play, kablówki 10zl. Jak taki c+ zacznie brać 30 lub więcej to taki viaplay pójdzie z torbami jak kiedyś JSC Arabski lub francuski chyba canalsat( nie pamiętam nazwy) .
Operatorzy mogą sobie życzyć nawet 100 PLN za Viaplay i nie będzie to miało żadnego wpływu na serwis. Oni kasę od operatorów już dostali.

Poza tym mylisz pojęcia, to nie jest sublicencja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blaugrana18 napisał(a):

Viaplay ma klientów dopóki sprzedają sublicencje innym takim jak c+, play, kablówki itp... bo tu jest cena np 19zl c+, 15zl play, kablówki 10zl. Jak taki c+ zacznie brać 30 lub więcej to taki viaplay pójdzie z torbami jak kiedyś JSC Arabski lub francuski chyba canalsat( nie pamiętam nazwy) .

Dokładnie gdy zaczęły sie współprace z innymi operatorami liczba sybskrypcji skoczyła na łep na szyje do góry.

 

1 godzinę temu, Woocash napisał(a):

Na tym to się wszystko kręci i opiera. Sam z tego korzystam (10zł). Dodatkowo umowa w UPC skąd mam usługę (Viaplay) jest tak skonstruowana że po zobowiązaniu cena się nie zmienia :)

Patrząc na jakość obrazu transmisji sportowych Live nigdy bym tego nie kupił ale że Cena Czyni Cuda to dla oferty filmowo/serialowej produkcji skandynawskich można to mieć, sport traktuje jako dodatek bo oglądam tylko KSW i Rugby.

Nie od dziś procje robią cuda nie tylko w usługach tv-sat. @Pawop nie ośmieszaj się człowieku bo promocje za ten serwis u innych zrobiły robotę i dzieki temu mogło im przybyć i 50% subskrypcji. Gdy operator jeden czy drugi krzyknie 50-100zł to pies z kulawą nową tego nie kupi przy usługach wiązanych i z zobowiazaniem. Wtedy skończy się współpraca i kasa od innych operatorów. A @blaugrana18 dobrze prawi bo chyba pisze tym operatorze (JSC)który kiedyś świadczył usługi na 13E i miał praktycznie wszystkie ciekawe ligi u siebie. Ale chyba to PL wymogło przenosiny na jakieś egzotyczne pozycje i skończył sie interes. A u nas też sporo osob to abonowało bo były prawie wszyskie mecze z danych lig i dodatkowo była fonia angielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Simi90 napisał(a):

Centrum obsługi klienta też od wczoraj leży

Zauważyłem. Ja to w ogóle nie mogę się dodzwonić od czasu info o trzech pakietach.

5 godzin temu, dvbx napisał(a):

Taki komunikat na stronie:

 

vp.jpg

SUPER. Ciekawe jakby zareagowali jakby to subskrybenci mieli "problemy z płatnościami"? Pytanie retoryczne. Ta platforma powinna zmienić nazwę na TroublePlay.

Edytowane przez matinen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2023 o 18:04, czerstwy napisał(a):

Dokładnie gdy zaczęły sie współprace z innymi operatorami liczba sybskrypcji skoczyła na łep na szyje do góry.

Nic dodać, nic ująć. Niech się lepiej zamiast liczbą subskrypcji - pochwalą ARPU na abonenta. 

 

Swoją drogą - od jakiegoś czasu niemal co tydzień dostaje e-maile od CANAL+, abym dołączył Viaplay do swojej oferty. No ileż można? 😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, mam ten viaplay w "promocyjnej" cenie i korzystam z niego częściej niż myślałem...... Lubie Premiere Legue i właśnie dla tych rozgrywek kilka lat temu zmieniłem wtedy jeszcze cyfrowy polsat na nc+ stabilność transmisji co prawda się poprawiła ale od "jakości" niestety nadal przy 65 cali i więcej bolą oczy....... potem włączam dekoder i mecz Widzewa jest w 4k......smutne to........ 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Powiem tak, mam ten viaplay w "promocyjnej" cenie i korzystam z niego częściej niż myślałem...... Lubie Premiere Legue i właśnie dla tych rozgrywek kilka lat temu zmieniłem wtedy jeszcze cyfrowy polsat na nc+ stabilność transmisji co prawda się poprawiła ale od "jakości" niestety nadal przy 65 cali i więcej bolą oczy....... potem włączam dekoder i mecz Widzewa jest w 4k......smutne to........ 

Każdy o tym wie, wałkujemy ten temat od startu Viaplay, może w 2025 doczekamy się Full HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...