Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Lukop napisał:

Nie ma żadnej niekonsekwencji. Rynek psują ludzie, których decyzją jest nadstawienie tyłka, zamiast postawienia się wyzyskowi.

To jest chyba forum dotyczące kwestii medialnych, a nie polityczno - ideologicznych. Nie ma powodu obrażać się na rzeczywistość. Tak jak technologia wymusiła płatności kartami i de facto wyparła gotówkę, tak internet i to jakie daje możliwości techniczne zmieni sposób oglądania i korzystania z pewnych treści. Na zachodzie ten proces już trwa. U nas na razie przezywamy szok poznawczy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kingofsouth napisał:

To co ma zrobić osoba zainteresowana PL , Bundesliga,  F1 ? 

Przypomnę, że nadal mówimy o sytuacji, gdy koszt wyniesie więcej niż 34zł. Osoba zainteresowana powinna w takim wypadku nie wykupować dodatkowo tych treści. Tylko tyle i aż tyle. Myślisz, że ile by zajęła ratunkowa reakcja platformy na widok wtopienia setek milionów za prawa? Ile potrzebował Eleven, by zacząć zawierać deale z Canal+ i obniżać cenę pakietów?

Teraz, Toma441 napisał:

Na zachodzie ten proces już trwa.

Co z tego? Co to za wyznacznik? Widzę wiele szajsu z zachodu, którego w życiu nie chciałbym w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lukop napisał:

Przypomnę, że nadal mówimy o sytuacji, gdy koszt wyniesie więcej niż 34zł. Osoba zainteresowana powinna w takim wypadku nie wykupować dodatkowo tych treści. 

Dlaczego? Jak chce oglądać, to mam nie kupić? Dla mnie to bezsensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby w przyszłym roku Viaplay miałby kosztować jakieś 43 zł, to i tak by wciąż by to była korzystniejsza oferta, bo jeszcze nie tak dawno C+ w swojej usludze sprzedawał ofertę sportową po 50 zł. A tak to w tej cenie mamy jeszcze jakieś filmy, seriale i animacje dla dzieci i produkcje oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nie przesadzaj @dynecik, dobra, przyznaję się, gdy miałem dość kiepski internet, to twierdziłem podobnie, ale po zakupie solidnej oferty z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że nawet na moim samsungu z 4K kanały na C+ przez internet solidnie się odtwarzają.

C+ teraz ofertę Viaplaya może tylko przykryć właśnie modernizacją usługi i wprowadzeniu dla wszystkich abonentów kanału C+ 4K UHD :D.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Osoba zainteresowana powinna w takim wypadku nie wykupować dodatkowo tych treści.

Czyli na złość mamie odmrożę sobie uszy.
Chce coś oglądać to wykupuje usługę, jednocześnie rezygnując (albo i nie) z dotychczasowej. Prawa rynku.


  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw czy, mając telewizor Sony Bravia zakupiony w drugiej połowie 2019 roku, zyskam możliwość korzystania z usługi Viaplay. Póki co, oczywiście jej nie ma, ale ciekaw jestem czy zostanie ona dodana tak jak np. Netflix czy YouTube. Dodam, że jest to smart tv, a nie telewizor na Androidzie, więc nie mam możliwości samodzielnego ingerowania w dostępność aplikacji - tę kwestię może zmienić jedynie aktualizacja producenta. Jak myślicie, Viaplay pojawi się w telewizorach Sony Bravia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kibice mający internet z limitem z prędkością 2-3 mb w porywach do 5 lub 10 na pewno bardzo się ucieszyli :)

NIE dla sportu w streamingu. Teraz nie wszyscy mają internet w domach (starsze osoby) i chcąc oglądać PL zmusza się ich do dodatkowych wydatków (np. zakup internetu) i zakupu licencji sportowych w VIAPLAY, gdzie ktoś chciał mieć to  płacąc np. za C+ w kablówce lub satelicie.

  • Popieram 4
  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...