Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie co najwyżej ponarzekać, powzdychać do zaistnienia kanału satelitarnego, czy powspominać lepsze czasy. Co to zmieni?

Od awarii do awarii i tak już trwa to ponad 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale nie wmowisz nikomu, że awarie na kanałach satelitarnych zdarzają się porównywalnie często jak w streamingu. Streaming wykrzacza się o wiele, wiele częściej. 
Wykrzacza się przede wszystkim streaming sportowy, cała reszta spisuje się lepiej niż TV.
Streaming to przyszłość, czy się to komuś podoba czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Jest tanio - jest tanio, a że niekoniecznie dobrze, milion opłacających Polaków nie może się mylić.

Czy tanio? Za taka jakość to cena jest chba nawet aż za duża. Pisze o cenie standardowej a ma być duża podwyżka po nowym roku. 

 

16 minut temu, Pawop napisał(a):

Wykrzacza się przede wszystkim streaming sportowy, cała reszta spisuje się lepiej niż TV.
Streaming to przyszłość, czy się to komuś podoba czy nie.

Przyszlość z notorycznymi problemami przy transmisjach na żywo. Choć zapewne u Ciebie było ok i w dobrej  jakości😂

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszlość z notorycznymi problemami przy transmisjach na żywo. Choć zapewne u Ciebie było ok i w dobrej  jakości
Zagraniczne serwisy pokazują, że streaming sportowy może działać dobrze.
Drugiej części nie skomentuję, nie będę się zniżał do Twojego poziomu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pawop napisał(a):

Wykrzacza się przede wszystkim streaming sportowy, cała reszta spisuje się lepiej niż TV.
Streaming to przyszłość, czy się to komuś podoba czy nie.

Może i jest to przyszłość. Na ten moment jest bardziej zawodny sposób transmisji niz tradycyjna tv. 

 

Od dawna nie zastanawiałem się, czy będę w stanie bezproblemowo oglądać F1 w kolejnym sezonie. Po prostu przychodził marzec, odpalałem eleven i oglądałem. 

Teraz pierwszy raz od wielu, wielu lat (chyba od 2006, kiedy to zasięg tv naziemnej w moim domu był słaby i TV4 mocno snieżyła, przy gorszej pogodzie miałem bardzo słaby obraz) mam obawy, czy będę w stanie obejrzeć wszystkie wyścigi, bez większych problemów. Szczerze w to wątpię. 

Może jednak póki streaming(przynajmniej w wykonaniu viaplay) jeszcze nie jest w stanie zapewnić bezawaryjnych transmisji na żywo to operator powinien się wspierać kanałem linearnym? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na forum z ciekawości czy tylko ja miałem to szczęście wczoraj ale widze że viaplay skończył stary rok jaki miał cały rok ...Na tizenie wywaliło mnie też około 7 min przed końcem...uciekłem na derby Barcelony....To jest jednak kompromitacja to co wyprawiają z ligą angielską tego w Canal Plus nie było od 20 lat ..... Kompromitacja...Tego nie da się wybronić ,wejście tego badziewia do Polski to był najgorszy krok w dziejach transmisji sportowych 

  • Popieram 6
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kornerek napisał(a):

Wszedłem na forum z ciekawości czy tylko ja miałem to szczęście wczoraj ale widze że viaplay skończył stary rok jaki miał cały rok ...Na tizenie wywaliło mnie też około 7 min przed końcem...uciekłem na derby Barcelony....To jest jednak kompromitacja to co wyprawiają z ligą angielską tego w Canal Plus nie było od 20 lat ..... Kompromitacja...Tego nie da się wybronić ,wejście tego badziewia do Polski to był najgorszy krok w dziejach transmisji sportowych 

Jakby to powiedział klasyk- w punkt. Jak nazwałem toto dziadostwem, to mnie strofowano. :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArkonKilkaset tysięcy subskrypcji nie wzięło się znikąd.

Jedni mają bo operator "daje" ( od święta się logują) inni machną ręką na "jakąś" awarię i tak rozkręcili się u nas.

Jak zakręcą kiedyś kurek z promocjami a cena wzrośnie do 55 zł. To się skończy tak szybko jak się zaczęło. 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chore to jest to, że taka Bundesliga czy Premier League nie nakłada odgórnych zaleceń w jakiej jakości są mecze. Najniższą tolerowaną wartością powinno być Super HD na Polsacie, a tak naprawdę większość topowych meczów powinna być w 4K. 2023 rok, a tu jakość jak z kasety VHS. Do tego zrywane transmisje. Nikt mnie nie przekona, że podobna sytuacja jest w C+, Eleven czy PSP, bo to czysta manipulacja i kłamstwo.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dodany serial dokumentalny "Growing Up", bitrate ~3,8 Mbps. Podobnie "Nature's Greatest Secret - The Coral Triangle", "KGB: The Sword and the Shield", "Destination: Pluto Beyond the Flyby", "Myths & Monsters", "Radioactive Forest", "Faster!", "Insect Apocalypse". Ale dużo większym problemem jest brak polskich napisów i polskiej ścieżki dźwiękowej w powyższych pozycjach. Oczywiście to tylko kilka przykładów, bo lista z brakiem polskich napisów lub audio jest dłuższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wczoraj mecz MU bez żadnych problemów...
Apka na Shield.

@Pawop ci powie, że u niego na Tizen było ok.
Człowieku, Ty masz rozdwojenie jaźni? Sam pisałeś to co ja, że na meczu Man Utd było u Ciebie ok. Mialeś okazje nic nie pisać i się nie kompromitować, ale nie, korciło Cię

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...