Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.12.2022 o 21:42, czerstwy napisał(a):

Ponad 500 tys. to Fame sprzedawało PPV

To nie oznacza, że tyle obejrzało akurat wieczorem galę. Sam np. w przypadku Viaplay nie dotrwałem do walki Pudziana i oglądałem na drugi dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Epic Drama PL był jeszcze wczoraj, bawiłam się EPG przy nim. Dziś chcę dokończyć zabawę, to klops, nie ma nic, pusto, null. Po cichu zlikwidowali wszystkie kanały.

W Pluto TV nadają Viafree Movies, a w Samsung TV Plus sportowy kanał Viaplay Xtra, za darmo. A w płatnej usłudze dedykowanej na nasz rynek obecnie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć co stoi za tym, że w zakładce kanały TV jest pusto: może koniec umowy (choć takie rzeczy powinno się załatwiać z wyprzedzeniem)

może jakieś zmiany od 2023(nowy rok zwykle przynosi jakieś przetasowania w ofertach. Sam nadawca zdaje się deklaruje, że Viasat (jako marka) zostaje w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, czerstwy napisał(a):

Czyli ten wynik to łączna oglądalność z tymi co oglądali powtórki?😂Jak tak to też mi osiagnięcie🤣

To co było w artykule to szacunki. Każdy wynik z PPV Polsatu itp. to nie jest oglądalność na dany moment, tylko liczba wykupień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osob ,ktore ogladaja Viaplay przez Kodi...Mam oto takie zjawisko przy transmisjach na zywo ...Przekaz na zywo w czasie rzeczywistym idzie ok bez zaciec ,płynnie .Natomiast jak cos cofne lub chce ogladac od poczatku kiedy transmisja jeszcze trwa to obraz szarpie prawie za kazdym razem .Na filmach serialach czy sporcie ,kiedy juz transmisja na zywo jest zakonczona wszystko jest ok ...Telewizor Sony xh9005 wszystko co mozliwe przez wifi zaktualizowane do najnowszej wersji

 

no i swieza sprawa moze ktos jest juz po testach jak dzialaja transmisje na zywo na boxie od UPC i ich aplikacji ??? Transmisje na zywo a takze przewijanie ...glownie chodzi o plynnosc obrazu bo wiadomo , ze jakosc chyba nie bedzie lepsza jak wszedzie , a moze upc ma jakies lepsze polaczenie z serwerami Viaplay i warto korzystac z ich aplikacji ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie poprawiło się w kwestii przycinania transmisji sportowych na Android tv / google tv , przycięć właściwie nie ma a jeśli są jakieś to bardzo rzadko , być może poszła jakaś aktualizacja aplikacji Viaplay  która aktywowała funkcje dostosowania klatek do transmisji która wreszcie pojawiła się w Android 12 

Po wejściu na transmisję live przez jakieś 20 sekund wyraźnie tnie by później już było ok tak jakby funkcja musiała się aktywować 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu Man City - Liverpool postanowiłem sprawdzić jak będzie to wygladało na apce na tv LG i na mi boxie od xiaomi. Na tv lg od około 10 minuty przycinanie dźwieku, w drugiej połowie pojawiło się także kręcące się kóleczko buforowania, ale sama transmisja się nie przycinała. Na mi boxie dźwiek bez zarzutu i przycięć samej transmisji też nie było. Wychodzi na to że jednak coś z aplikacją na tv LG jest nie tak. Pewnie chodzi albo o konkretną wersję WebOS albo nawet konkretne modele tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...