Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, marcin c napisał:

Nie akurat oglądam tenis i puchar ligi angielskiej i obraz nie jest tragiczny ale na streamie z jakiegoś IPTV wygląda lepiej niestety. Ale jest lepiej niż było płynność lepsza i stabilniej.

Każdy jakoś to inaczej widzi do piłki się przyzwyczaiłem ale tenis jest pierwszy raz wiem że do pokazywania to jest dyscyplina statyczna praktycznie kamera nie wykonuje ruchów .Ale obraz jest bardzo dobry pewnie też dobry dostają przekaz .Bałem się szczególnie latającej piłki ale plynnosc i obraz w ciągu całej transmisji bardzo dobre .Między WTA na Canale+ żadnej różnicy.Pozytywne zaskoczenie jak widać do tenisa 720p 5mb są wystarczające....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marcin c napisał:

ale na streamie z jakiegoś IPTV wygląda lepiej niestety

Wiadomo, że będzie lepiej wyglądać. Ale tam nie masz polskiego komentarza i nie znajdziesz odpowiedniego, aby był zgrany ze streamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do osób, które używają viaplay. Mam Internet z limitem danych i chciałbym się dowiedzieć ile pakiet zjada 2 h meczu w jakości automatycznej czyli 720p. Np. jak używam canal+online to w aplikacji cały mecz w rozdzielczości 720 transmisja zabiera do 2 GB, oglądając przez przeglądarkę internetową cały mecz zabiera do 3 GB. Orientuje się ktoś jak to jest w przypadku viaplay? Z góry dziękuję informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mrozio11 napisał:

Z taką kartą to raczej bym się nie obawiał przeciążenia ;)

Dzisiaj w ogóle czy to multiliga czy teraz Chelsea wyglada słabiej niż zawsze, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie. 

Dokładnie karta walk słaba to i zainteresowanie nie będzie bardzo duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
5 minut temu, robson111111 napisał:

Posiadam chromecasta 4 4K router TP link WR841N. 

Podczas transmisji via play, HBO max, Canal+ online itd. Zacina mi się internet. Co może być przyczyną. Z góry dzięki. 

Jaka prędkość internetu na Chromecast? Możesz to sprawdzić w Netflix lub w aplikacji do tego stworzonej.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
16 godzin temu, robson111111 napisał(a):

 a jaka to jest apka aby sprawdzić prędkość. 

Jest ich dużo, np. Internet Speed Test, Network Speed Test, Net Speed…itd.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...