Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kisiel95 napisał:

Fakt, sprawdzałem, u mnie tego nie ma, bo Viaplay Sport Weekend dołączył później. Ale u kogoś, kto podpisywał umowę z CANAL+ taki zapis powinien być, że otrzymuje się dodatkowo te kanały serwisowe tu, czy tu. Inaczej to jest firma z kartonu.

 

Ale np. jest coś takiego w PLAY NOW:

Czyli jakieś zmiany pakietów mnie nie dotyczą, może sobie Viaplay wprowadzać co chce, zmieniać nazwy, ale mam mieć wszystko.

Widziałeś Szczegółowe Warunki udostępniania tej usługi?😂No tak bardzo zła firma bo daje cos więcej niż powinna😂 Wsześniej dawali wszystkie mecze PL w C+online a teraz wybrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czerstwy napisał:

No tak bardzo zła firma bo daje cos więcej niż powinna

Za to się płaci przeważnie chyba 19 zł miesięcznie u Was, a nie jak w Play 15 zł, więc nie pisz o jakimś dawaniu. A jeżeli jest, jak piszesz to u konkurencji Viaplay jest tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co że się płaci 19 zł a nie 15 zeta?😂U każdego operatora opcje dodatkowo płatne sa w jednakowych cenach?🤣 Zadałem pytanie widziałeś regulaminy tej opcji w C+? Bo mam wrażenie że nie widziałeś tego na oczy a tłumaczysz co jest gwarantowane itp.Edit a Ci co płaca w C+ np 5 zł to maja  inne Viaplay niż ci za 19 zł?😂A może bez tych kanałów serwisowych które są niby w regulaninie opcji🤣

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Zadałem pytanie widziałeś regulaminy tej opcji w C+?

Nie widziałem, ale po co przepłacać. Kwestia tego, co się podpisuje. Myślałem, że to 19 zł to jest z jakiejś przyczyny, a nie, że C+ winduje cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kisiel95 napisał:

Fakt, sprawdzałem, u mnie tego nie ma, bo Viaplay Sport Weekend dołączył później. Ale u kogoś, kto podpisywał umowę z CANAL+ taki zapis powinien być, że otrzymuje się dodatkowo te kanały serwisowe tu, czy tu. Inaczej to jest firma z kartonu.

 

Ale np. jest coś takiego w PLAY NOW:

Czyli jakieś zmiany pakietów mnie nie dotyczą, może sobie Viaplay wprowadzać co chce, zmieniać nazwy, ale mam mieć wszystko.

Gdyby jeszcze ten Viaplay Sport Weekend pokazywał więcej treści niż jeden sobotni mecz Bundesligi, to można byłoby tego użyć jako argumentu, a tak to wcale 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@muza_tv No i teraz dopiero można powiedzieć, że sprawy zyskały bieg. Jeszcze jakieś pół roku i coś będzie wiadomo. Zresztą o tym pisałem, kiedy był huraoptymizm niektórych parę miesięcy temu.

Jest w związku z tym oficjalne info na stronie UOKIK i Ci co twierdzą, że jest źle tylko w Viaplay i moje porównania do problemów w innych platformach były nieuprawnione będą zawiedzeni :D.

"Prezes UOKiK Tomasz Chróstny wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie serwisu streamingowego Viaplay i wystąpił o wyjaśnienia do Cyfrowego Polsatu i Canal+ Polska."

https://uokik.gov.pl/index.php/aktualnosci.php?news_id=19016

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszyło, o ile nie sądzę żeby zarzuty w stosunku do cyfrowego polsatu czy c+ udało się utrzymać ,bo czasem  coś padnie i taka natura internetu. o tyle w przypadku viaplay to już "recydywa"....  może zmuszą ich do zakupu lepszych serwerów. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o Polsat to nawet z satki na niektórych meczach miał wczoraj jakość "SUPER HD" będąca dobrym SD.

Ale oczywiście to nie Viaplay, więc na forum skończyło się na kilku, a nie kilkuset postach :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech UOKiK czyni swoją powinność, a tymczasem znów poszło coś nie tak. Próbowałam bezskutecznie obejrzeć film, aż w końcu uruchomiłam w Kodi na tym samym urządzeniu i od razu poszło tak jak trzeba.

 

cosposzlonietak.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport Premium ma dobry bitrate ale niestety w starym kodemu mpeg4 przez co i tak wygląda to tak sobie - po prostu full hd 1080 i nic wiecej - z każdym kolejnym kanałem lecąc od PSP2 do PPV6 bitrate spada o 1-2 mbit aż do nr 6 kanału gdzie jest najgorzej - dziwie się że nie przeszli jeszcze na HEVC...  Wracając do viaplay - czy u nich ten bitrate 5mbit/s to jest w kodeku HEVC czy stary h.264 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...