Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Pawop napisał:

W UPC jest wyszczególnione Golf i Sport (bez golfa). Wiec jakby teraz rozpisali Sport (bez golfa i PL) byłaby to zmiana umowy, a wtedy wiadomo co.

 

Podpisujesz umowę na pakiet, a nie jego zawartość 😀

Więc jak teraz dodadzą PL do innego pakietu, którego nie masz, to już twój peszek

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, _Artek_ napisał:

Zastanawiam się nad podpisaniem umowy z playem 25zł miesięcznie (bez box-a) i viaplay w cenie co z jednej strony zablokuje ewentualne podwyżki z drugiej uniemożliwi wyłączenie usługi podczas przerw w rozgrywkach i szczerze nie wiem co Zrobić....... 

Tylko, że już w pakiecie podstawowym nie ma Viaplay w cenie, jest tylko w rozszerzonym.

https://www.play.pl/nowy/oferta/play-telewizja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, _Artek_ napisał:

Zastanawiam się nad podpisaniem umowy z playem 25zł miesięcznie (bez box-a) i viaplay w cenie co z jednej strony zablokuje ewentualne podwyżki z drugiej uniemożliwi wyłączenie usługi podczas przerw w rozgrywkach i szczerze nie wiem co Zrobić....... 

viaplay w cenie jest już chyba tylko od 50zł więc "dylemat" sam się rozwiązał. 

1 minutę temu, tyrla napisał:

Tylko, że już w pakiecie podstawowym nie ma Viaplay w cenie, jest tylko w rozszerzonym.

https://www.play.pl/nowy/oferta/play-telewizja

A konsultant mówił żeby klikać teraz ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał:

wyszczególnione Golf i Sport (bez golfa).

Nie wiem co Viaplay ma z tym golfem.

Nawet w Szwecji jeśli ktoś chce wykupić pakiet linearnych kanałów V Sport u operatora musi dodatkowo nabyć kanał V Sport Golf który nie jest zawarty w pakiecie V Sport, co wzbudziło wielkie kontrowersje gdyż za takie kanały jak V Sport Premium lub V Sport Ultra HD na których pokazują m.in Premier League nie trzeba  płacić dodatkowo, jedynie za GOLF :)

Mowa tutaj jedynie o kanałach linearnych u operatora tv a nie apce Viaplay bo tam pakiet Total bodajże zawiera wszystkie kanały, w tym nawet V Sport Golf ale nie jestem pewien.

Czy mogę prosić @Zuzia o skorygowanie jeśli jestem w błedzie :)

Edytowane przez Dadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aandin może Tobie wystarczy najtańszy pakiet z Bundesligą, ale zaufaj, że zdecydowana większość osób wykupi ten tnący się streaming właśnie dla Premier League :)

Ja oczywiście nie twierdzę, że oni z miejsca podniosą cenę. Być może jakiś czas sobie poczekają, ale jeśli działają na wszystkich rynkach w podobny sposób, to powstanie droższego pakietu z Premier League jest nieuniknione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodzi kwestia czy nie wymyślą dodatkowego PPV tak jak ma to miejsce w Skandynawii.

Dla przypomnienia dodam, że za ostatnią walkę Fury-Whyte szwedzkie Viaplay życzyło sobie 449 koron a więc równowartość miesięcznego pakietu Total który w Szwecji wynosi 449 koron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Jak zależy ci na PL, to nie warto, bo za chwilę możesz obudzić się z ręką w nocniku. Jak zrobią dwa pakiety, to będziesz płacił przez 2 lata za ten tańszy bez PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek

Jeszcze w zeszłym tygodniu zastanawiałem się nad Viaplay za 10 zł w UPC przez 2 lata i już miałem dzwonić, ale coś mnie powstrzymało, bo ogólnie to nie zawieram długoterminowych umów. Ładnie bym się wkopał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, diabeu napisał:

Jeśli mamy spekulować to nie zdziwię się że jakby doszło do rozdziału pakietu sportowego to oprócz Premier League w tym wyższym byłoby KSW, a w przyszłości także F1.

Z drugiej strony, na chwilę obecną, byłby to strzal w kolano biorąc pod uwagę problemy z samymi transmisjami, że już o jakości nie wspomnę. Już prędzej bym zrozumiał taki podział jak na Netflix że mniejsza cena za samo HD, wyższa za dostęp do transmisji 4K.

Za bardzo patrzysz na skandynawską wersję Viaplay. Tam mają bogatszy wybór treści i mozna kombinować czy dzielić.

Zaletą naszej wersji jest sport. A jeśli oddzielisz ten najlapszy sport od reszty to co zostanie ? Prawie nic.

To nie jest żadne wyjście.

Wyjściem byłoby zrobienie własnych kanałów ze sportem i szeroka ich dostepność. To nie jest wymysł bo na innych rynkach to się dzieje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GoodMen napisał:

Myśle że na pewno ludzie wykupią . Premier League + inne sporty z 2 minutowym opóźnieniem w jakości jak 10  lat wstecz + pikselozą 😂

Więc skoryguję setny raz - nie ma na Viaplay 2 minutowego, a co najwyżej około 15-20 sek. opóźnienie względem tego co widzi osoba będąca na trybunach (na satelicie to jakieś 3-4 sekundy, w kablu mniej przy DVB-C, więcej przy streamie). Realnie przy Viaplay da się osiągnać nawet poniżej 10 sekund opóźnienia.

Edytowane przez Kiler
Usunięto część niezwiązaną z tematem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cambos napisał:

To, że podniosą cenę za pakiet z Premier League, masz jak w banku. Pytanie tylko czy zrobią to od początku, czy później ;d

W krajach, w których już oferują Premier League, mają dwa pakiety i Premier League jest w tym droższym.

 

Prawdę napisawszy chyba wolałbym, żeby cena była absurdalnie wysoka, może być nawet w szwedzkich koronach. Najgorzej jak znajdą optymalną cenę-haracz, za którą odpowiednia liczba osób będzie gotowa zapłacić. To jest droga do zguby wszystkich konsumentów, gdyż jeżeli raz się uda, to ten proceder się już nigdy nie skończy. Jako, że nie będzie barier w postaci dawnych pośredników (jak kablówki czy platformy DTH), platformy OTT oraz właściciele/pośrednicy praw transmisyjnych wycisną rynek jak cytrynę. Im lepsze zarobki społeczeństwa, im lepsza gra polskich zespołów w pucharach, im większe zainteresowanie sportem, tym większa sposobność do podwyżek cen, które platforma OTT może dokonywać niemal z dnia na dzień.

 

W krajach, w których funkcjonują od lat bardzo możliwe, że obrana przez nich strategia jest dzisiaj bardzo skuteczna. Społeczeństwa zachodnie są dość karne, ludzie częścią wierzą w to, co im się mówi, ludzie nie przywiązują tak dużej wagi do cen czy konkretnych wartości. Nie wiem jak będzie w Polsce, ale bardzo bym chciał, żeby tę straszną perspektywę od nas możliwie opóźniać i odsuwać w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bgmnt napisał:

Więc skoryguję setny raz - nie ma na Viaplay 2 minutowego, a co najwyżej około 15-20 sek. opóźnienie względem tego co widzi osoba będąca na trybunach (na satelicie to jakieś 3-4 sekundy, w kablu mniej przy DVB-C, więcej przy streamie). Realnie przy Viaplay da się osiągnać nawet poniżej 10 sekund opóźnienia.

Ja w zeszłym sezonie często porównywałem Bundesligę na linearnych kanałach  SKY/DAZN oraz apce Viaplay i opóźnienie wynosiło "zawsze" ok 20-27 sek.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to bełkot konsultanta ale kończy mi się umowa z C+ i dzwonią do mnie działu utrzymania klienta. Przeprowadziłem już dwie rozmowy ale jeszcze za mało utargowałem. Ale wracając do meritum, każdy z konsultantów mówi, że prowadzą rozmowy na pozyskanie praw do PL na takiej samej zasadzie jak do ligi hiszpańskiej. Może jeszcze będziemy uratowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...