Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, utede napisał:

 skoro do kolejnych operatorów dorzucają transmisje bundesligi

Transmisje Bundesligi to dla Viaplay porządna reklama. I założę się, że korzystny deal dla obu stron. 

3 godziny temu, lakiman napisał:

Ostatnie miejsce w 1 dziesiątce wśród najbardziej popularnych VOD w kraju.. raczej zaszczytu to nie przynosi.

Przypomnij mi kiedy wystartowali :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minutes ago, Toma441 said:

Transmisje Bundesligi to dla Viaplay porządna reklama. I założę się, że korzystny deal dla obu stron.

Ale jaka reklama? Przecież wszyscy zainteresowani bundesligą mieli ją od lat i ostatnio np w eleven, który dostępny jest praktycznie wszędzie, za mniejsze pieniądze i z innymi prawami. Wiec nie bardzo rozumiem jaka to reklama?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Toma441 napisał:

 

Przypomnij mi kiedy wystartowali :)

Bardzo proszę, od sierpnia 2021 wystartowali,  a kampania reklamowa w mediach społecznosciowych, telewizji i internecie  zaczęła nas  "bombardować" gdzieś w okolicach maja/czerwca.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, utede napisał:

Ale jaka reklama? Przecież wszyscy zainteresowani bundesligą mieli ją od lat i ostatnio np w eleven, który dostępny jest praktycznie wszędzie, za mniejsze pieniądze i z innymi prawami. Wiec nie bardzo rozumiem jaka to reklama?

No widzę, że nie rozumiesz. Reklama dla Viaplay: "okno otwarte" u operatorów /  Udostępnia BL i jednocześnie informuje, że jeśli widz chce mieć dostęp do większej ilości wydarzeń sportowych  i/lub seriali, bądź filmów z ich oferty powinien wykupić pakiet.

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Bardzo proszę, od sierpnia 2021 wystartowali,  a kampania reklamowa w mediach społecznosciowych, telewizji i internecie  zaczęła nas  "bombardować" gdzieś w okolicach maja/czerwca.

No właśnie, więc miejsce które zajmują po niespełna pół roku  nie jest złym wynikiem :)

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trwa mecz Mauretania-Gambia, rozpoczął się z opóźnieniem, jestem ciekaw czy będzie można go obejzeć do końcowego gwizdka bo jest w tej chwili 20 min. a w pasku postępu zostało do końca ok. 70min., zobaczymy czy znowu pokażą swoj "profesjonalizm"

Chyba czytają to forum bo właśnie zwiększyli czas transmisji, może mają tu swoich ludzi, jeśli tak to należą się nam podziękowania za info.

Edytowane przez Jack777
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2022 o 10:44, mara68 napisał:

Ciekawe czy Holendrom F-1 z Verstappenem będą pokazywali na początku też tylko w 720p tak jak Polakom Lewandowskiego ? Czy od początku będzie FHD i 4k ?

F1 ma być FHD i 4k(prawdopodobnie ) od samego początku  ...

7 godzin temu, tyrla napisał:

Moim zdaniem załapać się przy tak krótkiej obecności na polskim rynku w 1. dziesiątce to jest sukces.

Jak odejmiesz wszystkie miesiące darmowe to  ....

 

w Top 10 próżno szukać Viaplay – po znakomitym starcie, nowa platforma pożegnała się z czołówką i zanotowała kolejny spadek. Według danych Mediapanel, które opracował serwis Wirtualne Media, szwedzka usługa w listopadzie przyciągnęła tylko 1,1 miliona użytkowników i dotarła tym samym do 3,69% odbiorców tego typu treści. Zestawiając to z początkowymi sukcesami – a doskonale pamiętamy, że we wrześniu użytkowników było 2,25 mln, a zasięg wyniósł 7,71% – doskonale widać mocną tendencję spadkową. Jest to oczywiście podyktowane tym, że wielu użytkownikom skończyły się już darmowe, 30-dniowe dostępy
Źródło: https://hdtvpolska.com/co-to-jest-viaplay-czy-warto-opinie-cennik-ksw-ogladalnosc/

 

https://hdtvpolska.com/co-to-jest-viaplay-czy-warto-opinie-cennik-ksw-ogladalnosc/

 

 

Viaplay tak naprawdę ciągnie na razie na darmowych okresach promocyjnych ...   zobaczymy jaka będzie  "oglądalność"  w marcu   jak się w styczniu skończą  darmowe okresy  ... mało kto zostanie ,tylko taki maniak BL jak ja  i mi podobni którzy chcą co weekend obejrzeć kolejkę BL . Bo po za BL  servis nie przyciąga mnie  niczym innym ,a i ta piłka nożna  w jakości 720p powoduje ból oczu i serca ..ale co poradzić . Trzeba się będzie męczyć do 2029  ... no chyba ze cierpliwość się skończy .

Ale jest promyk nadziei ze  Jak F1 będzie min w FHD  ,a mówi się i o 4k to  i piłkę nożną dadzą  minimum w FHD  (oby)

 

Edytowane przez raiders25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
25 minut temu, raiders25 napisał:

w Top 10 próżno szukać Viaplay – po znakomitym starcie, nowa platforma pożegnała się z czołówką i zanotowała kolejny spadek. Według danych Mediapanel, które opracował serwis Wirtualne Media, szwedzka usługa w listopadzie przyciągnęła tylko 1,1 miliona użytkowników i dotarła tym samym do 3,69% odbiorców tego typu treści. Zestawiając to z początkowymi sukcesami – a doskonale pamiętamy, że we wrześniu użytkowników było 2,25 mln, a zasięg wyniósł 7,71% – doskonale widać mocną tendencję spadkową. Jest to oczywiście podyktowane tym, że wielu użytkownikom skończyły się już darmowe, 30-dniowe dostępy
Źródło: https://hdtvpolska.com/co-to-jest-viaplay-czy-warto-opinie-cennik-ksw-ogladalnosc/

Ja znalazłem 😀

vodplatformy-grudzien2021.jpg

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 minuty temu, katowicer napisał:

Zresztą już widać po wynikach Viaplay, że zaczęła sie równia pochyła.

Skąd wiesz skoro jedyne wyniki Viaplay były pod koniec października za Q3 2021 w liczbie 250 tys. płatnych subskrypcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
4 minuty temu, katowicer napisał:

Przybliżone ( trend ) wyniki masz wyżej. Wyniki za 4 kwartał będą słabsze ale dopiero 1 kwartał 2022 pokaże ostry spadek. Nie pytaj skąd wiem, przekonasz się za kilka miesięcy. Wtedy jak to śpiewał Stachursky " Wróć do mnie...".

To są dane dla reklamodawców i z realnymi użytkownikami nie mają żadnego związku, chociaż nazwa jest myląca. Za 4 kwartał będą mieli więcej płatnych subskrypcji dzięki KSW. Dalej powinno się utrzymywać, bo 12 gal w roku.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...