Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, PawelTSW napisał:

Na LG dalej dramat. 

 

No niestety to fakt  w  grudniu zmieniłem starego LG   na Sony X90j  i różnica jest znaczna .

Na sony apka działa płynnie  nic mi nie rwie  ..

 

Ale ogólnie jeśli chodzi o Viaplay to cierpliwość mi się kończy  jak sobie przypomnę jakie miałem rok temu studio w Eleven  jaką oprawę i komentarz  to otwiera mi się nóż w kieszeni  i płaciłem 8,.99 /miesiąc

 

To co daje Viaplay to  jakiś kiepski żart ,chociaż by dzisiaj mecz Leverkusen -Union  komentarz z opóźnieniem  prawie  jednej minuty  no nic dziwnego jak gość  oglądał też mecz na "strimie"  o czym się wygadał  w przerwie .

W dodatku przekaż  video nimi live ale 1,5-2 minut opóźnienia  .

Studio przed meczowe to też jakiś dramat ...

Mamy 2022rok  a transmisja w 720p !! za 34zl 

 

A jak już ptaszki cwierkają    to abonament od przyszłego sezony ma skoczyć na 54zl !!!!!!!

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, raiders25 napisał:

No niestety to fakt  w  grudniu zmieniłem starego LG   na Sony X90j  i różnica jest znaczna .

Na sony apka działa płynnie  nic mi nie rwie  ..

 

Ale ogólnie jeśli chodzi o Viaplay to cierpliwość mi się kończy  jak sobie przypomnę jakie miałem rok temu studio w Eleven  jaką oprawę i komentarz  to otwiera mi się nóż w kieszeni  i płaciłem 8,.99 /miesiąc

 

To co daje Viaplay to  jakiś kiepski żart ,chociaż by dzisiaj mecz Leverkusen -Union  komentarz z opóźnieniem  prawie  jednej minuty  no nic dziwnego jak gość  oglądał też mecz na "strimie"  o czym się wygadał  w przerwie .

W dodatku przekaż  video nimi live ale 1,5-2 minut opóźnienia  .

Studio przed meczowe to też jakiś dramat ...

Mamy 2022rok  a transmisja w 720p !! za 34zl 

 

A jak już ptaszki cwierkają    to abonament od przyszłego sezony ma skoczyć na 54zl !!!!!!!

Chyba jak pozyskają kolejne prawa, bo nikt nie będzie płacił 54 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RICK SANCHEZ napisał:

Chyba jak pozyskają kolejne prawa, bo nikt nie będzie płacił 54 zł

Nie koniecznie  ,już na start cena miała  być w granicach 50-60zl  .... jak się nie mylę to w Polsce płacimy najmniej z pośród wszystkich krajów w których jest Viaplay .Estonia ,Litwa ,Łotwa płaci 9.99€ ( 45zł)   także nic mnie nie zdziwi jak od Sierpnia za nowy sezon BL zawołają sobie ~ 50zl .

Jak dojdzie PL i F1   na wyłączność  to cena 20-25€ /miesiąc wcale mnie  nie zdziwi

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo PL ma duże zainteresowanie w naszym kraju, więc pewnie liczba subskrybentów podskoczy ale moim zdaniem cena powyżej 50 zł to już przesada. Moim skromnym zdaniem, aby Viaplay był wart 50zł to musiał by pozyskać ligę mistrzów i jeszcze jedną topową ligę( choć wolałbym aby te pozostały w tv-sat) oraz przede wszystkim podnieść jakość do Full HD.  Wydaje mi się, że tylko w miarę rozsądna cena jest w stanie przyciągnąć szersze grono odbiorców szwedzkiej platformie, bo przecież nie jakość transmisji czy dostępność. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, raiders25 napisał:

Nie koniecznie  ,już na start cena miała  być w granicach 50-60zl  .... jak się nie mylę to w Polsce płacimy najmniej z pośród wszystkich krajów w których jest Viaplay .Estonia ,Litwa ,Łotwa płaci 9.99€ ( 45zł)   także nic mnie nie zdziwi jak od Sierpnia za nowy sezon BL zawołają sobie ~ 50zl .

Jak dojdzie PL i F1   na wyłączność  to cena 20-25€ /miesiąc wcale mnie  nie zdziwi

Zobacz jaką ofertę ma DAZN DE i jaka ofertę😅 Ale oczywiście moga cene dyktować jaka  im pasuje.Pytanie ilu chętnych znajdzie się by za to płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety to fakt  w  grudniu zmieniłem starego LG   na Sony X90j  i różnica jest znaczna .
Na sony apka działa płynnie  nic mi nie rwie  ..
 
Ale ogólnie jeśli chodzi o Viaplay to cierpliwość mi się kończy  jak sobie przypomnę jakie miałem rok temu studio w Eleven  jaką oprawę i komentarz  to otwiera mi się nóż w kieszeni  i płaciłem 8,.99 /miesiąc
 
To co daje Viaplay to  jakiś kiepski żart ,chociaż by dzisiaj mecz Leverkusen -Union  komentarz z opóźnieniem  prawie  jednej minuty  no nic dziwnego jak gość  oglądał też mecz na "strimie"  o czym się wygadał  w przerwie .
W dodatku przekaż  video nimi live ale 1,5-2 minut opóźnienia  .
Studio przed meczowe to też jakiś dramat ...
Mamy 2022rok  a transmisja w 720p !! za 34zl 
 
A jak już ptaszki cwierkają    to abonament od przyszłego sezony ma skoczyć na 54zl !!!!!!!
Następny fantasta
Opóźnienie było kilkusekundowe, a informacji o cenie nawet nie skomentuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, andrzejgratis napisał:

Viaplay musi się liczyć z tym, że kolosalnej sumy nie może wołać... Przecież są abonenci C+ którzy mają pakiety po 100 zł nawet dla samej PL z Ekstraklasą. 

Nie wszyscy będą rozrzutni, aby wywalać hajs na telewizję. Oby nie w marnej jakości jak teraz.

Ja mam PL i Ekstraklase w C+ za 40zl miesięcznie .....

19 minut temu, SerekXXI napisał:

Wiadomo PL ma duże zainteresowanie w naszym kraju, więc pewnie liczba subskrybentów podskoczy ale moim zdaniem cena powyżej 50 zł to już przesada. Moim skromnym zdaniem, aby Viaplay był wart 50zł to musiał by pozyskać ligę mistrzów i jeszcze jedną topową ligę( choć wolałbym aby te pozostały w tv-sat) oraz przede wszystkim podnieść jakość do Full HD.  Wydaje mi się, że tylko w miarę rozsądna cena jest w stanie przyciągnąć szersze grono odbiorców szwedzkiej platformie, bo przecież nie jakość transmisji czy dostępność. 

Niech sobie Viaplay ma cały sport  w europie  .... ale jak nie poprawi jakości min do FHD  i live bez opóźnień  to mało kto da  za to 50zl .

Obecne 34zl   jest sporą przesadą do tego co dostajemy (live z opóźnieniem 2min ,720p) Do  tego co oferowało  Eleven   rok temu za 9.99

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie podnoszą o ile chcą  (bardziej to są jakieś fantazje) bo niektórzy chyba chcą się poczuć bardziej po  "europejsku" a w UPC mam cenę zagwarantowaną na 2 najbliższe lata za Viaplay Total.

😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment w promocji 17 zł jest akceptowalne co do jakości i zawartości. W przyszłości mam nadzieje na poprawę jakości przynajmniej do momentu startu Premier League. Jak będzie przynajmniej porządne HD na poziomie Amazonu 11mb/s bo to już jest bardzo komfortowe oglądanie piłki w internecie to można zapłacić nawet te 60 zl.😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cidik napisał:

live z opóźnieniem 2 minut? widziałeś na oczy Viaplay? mam od początku i pod względem sat opoznienie jest 5-7 sekund

Skoro to nowsza i przyszłościowa technologia jak większość z was tu pisze, to dlaczego ma opóźnienie względem przestarzałej tv sat?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, cidik napisał:

live z opóźnieniem 2 minut? widziałeś na oczy Viaplay? mam od początku i pod względem sat opoznienie jest 5-7 sekund

Ja również mam od 1 dnia  i co weekend oglądam kolejkę BL  ,BL2 ..    i z zegarkiem w ręku opóźnienia są  rzędu +60sek (nie w każdym meczu ,ale w większości ) panie kolego . Luksusem jest jak opóźnienie  jest w okolicach 30sek .

 

 3  różne niezależne Livescory   pokazują  gola  gdzie  na transmisji "live "  gra jest wznawiana z  autu .

 

Porównywałem również transmisje na SAT 1 vs Viaplay  .... na sat 1   gra   rozpoczęta od środka ,na viaplay  pozują jeszcze do zdjęć ...

 

Odpal sobie stream na  STS w sobotę i na viaplay  , (STS to bukmacher  )  ,na STS  jest mniejsze opóźnienie niż na Viaplay🤣 .

 

Samo Viaplay podaje :

Aby zapewnić doskonałą jakość usług, Viaplay transmituje sport na żywo z około 20-30 sekundowym opóźnieniem dla większości użytkowników

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/viaplay-problemy-techniczne-zla-jakosc-opoznienie-falstart

 

I   jest to minimalne opóźnienie a nie maksymalne :)  ,także gdzie tu te 5-7 sek

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/viaplay-problemy-techniczne-zla-jakosc-opoznienie-falstart

 

 

 

 

streamingowa w transmisjach na żywo zapewnia maksymalną jakość obrazu wynoszącą 720p. W dodatku zastrzega, że opóźnienie sygnału może wynieść do 90 sekund
Źródło: https://hdtvpolska.com/viaplay-transmisje-sportowe-w-720p-i-50fps-serwis-broni-jakosci-bundesliga/

https://hdtvpolska.com/viaplay-transmisje-sportowe-w-720p-i-50fps-serwis-broni-jakosci-bundesliga/

 

 

I sprzęt  czy łącze internetowe nie ma tu nic do rzeczy  bo na różnym sprzęcie (LG ,SONY ,Apple ,PC ,PS5 , Chromcast ,Philips ... )  opóźnienia są min 30 sek  bo tak jest puszczony sygnał .

 

 

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, raiders25 napisał:

Samo Viaplay podaje :

Aby zapewnić doskonałą jakość usług, Viaplay transmituje sport na żywo z około 20-30 sekundowym opóźnieniem dla większości użytkowników

Do tej doskonałej jakości trochę im niestety brakuje...

Jestem ciekaw dzisiejszej jakości podczas Pucharu Narodów Afryki.

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...