Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lakiman napisał:

Nie bardzo rozumiem, że do tego czasu rynki skandynawskie nie wymusiły na Viaplay lepszej jakości..

Klienci są tam mniej wymagający..(?)

Mają swoje kanały V-Sport, a Viaplay to dodatek.

 

54 minuty temu, Jack777 napisał:

Rada dla kozystających z Androida, oglądajcie poprzez Kodi, tam płynność jest idealna

Teraz w modzie Apple TV. Kto wie, może sama je kupię pod warunkiem, że będzie działać w nim... Kodi :)

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay jest dodatkiem do pakietów kablówek i rożnych operatorów. Jak u nas. Tylko kanał dystrybucji to dziesiątki firm.

Albo jako oferta bezpośrednio ze strony.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej z Viaplay, dziś próbowałem castować obraz z tel. OPPO na Mi Box i nie szło oglądać  buforowanie co parę sekund, jeszcze dwa miesiące temu normalnie to działało.

Z tego powodu przełączyłem się na Kodi w Mi Box , i cały mecz obejrzałem bez żadnych przycięć , z super płynnością. Radzę również w ustawieniach Mi Boxa zmienić rozdzielczość z 1080p 60Hz, lub Auto,  na 1080p 50hz, według mojej oceny, poprawia to płynność obrazu, i możemy się cieszyć płynnością jakbyśmy oglądali z satelity.

 

Edytowane przez Adip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja początek meczu oglądałem na Tizenie podpiętym kablem do routera (Światłowód) i były przycięcia (na chwilę czarny obraz i powrót transmisji), nie miałem buforowania. Po 30 minutach poszedłem oglądać mecz na LG webos z 2020 po wifi 5 GHz i nie miałem żadnych problemów. Pomijam oczywiście jakość obrazu (za mały bitrate),  gdzie przy padającym śniegu nie wyglądało to najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na 10 min przed meczem Bayernu, próbowałem castować obraz z Oppo na Mi Boxa (WiFI 5ghz 500mpbs), przycięcia, czy buforowanie co parę sekund, oraz wskakujący interfejs odtwarzacza, po restarcie urządzenia ciągle to samo. 

Potem cały mecz w apk. Kodi, oczywiście także po WiFi 5ghz i zero jakichkolwiek problemów.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lakiman napisał:

720p i padający śnieg niezbyt dobre połączenie..źle to się ogląda.

Za to płynność w końcu b.dobra (Apple tv).

 

Dokładnie jakość pozostawia wiele do życzenia. Natomiast jeśli chodzi o płynność w porównaniu z tym co miałem na Tizenie i Play Now TV na Androidzie to jest bajka. Tego oczekiwałem od Apple i się nie zawiodłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zabrakło tych 3- 4 Mb/ s i wyglądłaby usługa przyzwoicie jak na kanałach sportowych w  UPC GO TV czy Canal+ Online.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...