Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Zaczyna się nakręcanie. Ja sobie odpuszczam dalsze dyskusje.  Trzymaj się i polecam zmienić dostawcę internetu. 

 

Widać twój rozum nie pojmuje że na tym samym internecie działa na innym urządzeniu😂 Nie działa idealnie ale działa. Inne stremingi też.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Arkon napisał:

Zachwyty nad tym, że transmisja działa płynnie i to nie wszystkim. Niesamowite. Ja naprawdę boję się jak będą wyglądały transmisje Premier League. Na razie Legia i wtopa, Klassiker i kolejna wtopa. Tym razem włączyłem KSW i jest ok, bez szału.

Gdyby transmisja się posypała sam byłbyś zachwycony, bo na to liczyłeś 😉

Teraz, PawelTSW napisał:

Czyli kłamią na temat transmisji? 🤣

Czyli nadal piszą bzdury o 90 sekundach opóźnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, andrzejgratis napisał:

Na fejsie spora fala hejtu na Viaplay, na temat transmisji...

Fejs nie jest żadnym wyznacznikiem. Przed chwilą ktoś mi próbował udowodnić, że zawsze oglądał KSW na (web).. tv i działało, a teraz jest w UK i Viaplay mu nie działa......

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arkon napisał:

@Toma441Mam w nosie KSW, tylko Ty zachwycasz się jakością Viaplay. Ja przełączyłem z meczu Sevilli, a wcześniej Barcy i jest przepaść.

Piszę jak jest, a jest dobrze i to cie boli, bo pamiętam co pisałeś przed galą i jak pytałeś innych czy stawiają na to, ze transmisja się sypnie. Przynajmniej nie jestem hipokrytą. Skoro masz w nosie transmisję to po co się udzielasz na jej temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, darius010 napisał:

To piękna sprawa. Na FB widzę fala hejtu, na Twitterze też. Czyli nie potrafią zrobić transmisji dla dużej widowni.

Duża fala hejtu? 🤣

100 tys osób napisało? Ile tego tam jest? Czekam na prawdziwy głos czyli szefostwo KSW, jak oni to widzą,  nie tam anonimowych frustratów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW a mi próbuja wmówić że to wina mojego internetu Co prawda XG9505 to chyba z 2019 roku ale powinno działać może w gorszej jakości ale bez ciągłych zacinek.
Zależy jaka wersja Android TV. Mi też na Android TV 9 źle dobiera ramki w oficjalnej apce Viaplay, że muszę w KODI oglądać

Wysłane z mojego KINGKONG MINI2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Duża fala hejtu? 🤣

100 tys osób napisało? Ile tego tam jest? Czekam na prawdziwy głos czyli szefostwo KSW, jak oni to widzą,  nie tam anonimowych frustratów. 

Oni są zawsze zadowoleni 😂. To ty musisz mieć oświadczenie szefostwa czy ci transmisja dobrze działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

@PawelTSW a mi próbuja wmówić że to wina mojego internetu😂 Co prawda XG9505 to chyba z 2019 roku ale powinno działać może w gorszej jakości ale bez ciągłych zacinek.

Jaki ty masz wynik testu łącza? Możesz napisać? 

Teraz, darius010 napisał:

 

Oni są zawsze zadowoleni 😂. To ty musisz mieć oświadczenie szefostwa czy ci transmisja dobrze działa?

U mnie bardzo dobrze działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Duża fala hejtu? 🤣

100 tys osób napisało? Ile tego tam jest? Czekam na prawdziwy głos czyli szefostwo KSW, jak oni to widzą,  nie tam anonimowych frustratów. 

Na Twitterze kilka osób. Porażająca fala hejtu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...