Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Eleven dużo razy (czytałem o tym), ale mam tylko Eleven Sports 4 to tam się nie zdarzało, z racji tego, że to drugi raz złożyłem reklamację. Chcę obniżki abonamentu o 5 zł :)

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie było oficjalnej informacji, że mają w Polsce 250 tys. subskrybentów. To są informacje wyssane z palca. Mowa tam była o tych, którzy dali dostęp do środka płatniczego. A więc Ci którzy dodali kartę. Znaczy to że policzyli także ludzi na okresie darmowym. Bez nich abonentów będzie na pewno mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jupiter To już naprawdę brakuje słów na to co wypisujesz ;). Temat wyjaśniony miesiąc temu i chyba naprawde każdy już zrozumiał, ale Ty nadal nie?

 

"NENT Group raportuje tylko opłacone subskrypcje, w przypadku których płatność została otrzymana bezpośrednio od klienta końcowego lub od organizacji partnerskiej".

https://satkurier.pl/news/209764/0-25-mln-subskrybentow-viaplay-w-polsce.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kingofsouth napisał:


 


Znów to na pewnoemoji38.png

 

Mniej o 15 osób z forum, to na pewno Viaplay nie odczuje pustki po was.

 

Nie zapominaj, że to właśnie na nas takim serwisom jak Viaplay najbardziej zależy. Mówię tu o nas, jako o forumowiczach satkuriera, którzy są zainteresowani płatną telewizją i serwisami OTT i są gotowe za nie zapłacić, bo większość normalnych ludzi na pytanie o Viaplay odpowiada: "co?" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jupiter napisał:

Nie zapominaj, że to właśnie na nas takim serwisom jak Viaplay najbardziej zależy. Mówię tu o nas, jako o forumowiczach satkuriera, którzy są zainteresowani płatną telewizją i serwisami

Czytając takie coś bedac prezesem Viaplay odszukuje takiego usera,wręczam mu 17zł i gwarantuje mu,że więcej subskrybować mojej usługi nie będzie. 

8 minut temu, _Artek_ napisał:

i co zwrócą mi 17zł?;D

 

Czarne plansze, były są i będą. To się zdarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał:

@boss509 nie ma żadnego klatkowania, płynny obraz 720p/50 fps jak zazwyczaj. Słabe studio, słaby komentarz. Merytorycznie rozmawiajmy. A nie o tym, że ogladasz na laptopie podłączonym do tv, chińskiej wersji miboxa, androidzie 4 wersje wstecz i co tam jeszcze za akcje tutaj na forum odchodzą. To tak jakbyś sobie Mediasata Pioneera wyjął z szafy i się dziwił że nie działa.

Oglądam to na zeszłorocznym Samsungu z serii 80, obraz tnie tak samo jak na Android TV - mam porównanie z przystawką, i nie chińskim miboksem, a najlepszym tego typu sprzętem, czyli Shield TV (z 2017, czyli odpowiednik obecnej wersji Pro). De facto to właśnie na laptopie mam najlepszą jakość, bo tego klatkowania rzeczywiście nie ma, ale nie po to mam telewizor z aplikacjami, żeby latać z kablami i podłączać kompa do telewizora. Przycięcia co 10-15 sekund i tak od sierpnia.

 

Ogólnie wszystko idzie w dobrym kierunku. Na darmowy okres próbny już ich nie stać, cena zleciała do 17 zł, czyli już się zbliżyli do Eleven, gdzie za jeszcze mniej ma się włoską, francuską, hiszpańską i F1. Jakieś okna w UPC. Oby tak dalej Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zainstalowałem aplikacje (Samsung 55Q70RAT Tizen) i odpaliłem mecz, jak tak ma wyglądać ta cała przyszłość TV to ja chyba jednak wolę przeszłość. Obraz tragedia, jak kamera nie jest w ruchu jest ok ale jak tylko zaczyna się dynamika to się rozmywa. Dostęp mam za darmo ale jak miał bym płacić to usługę wyceniam na 8/9,- pln.

 

Aplikacje takie jak: Netflix, Amazon Prime, Apple TV działają super. HBO GO, Canal+ Player dobrze. Viaplay (sport live traaagedia)

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...