Skocz do zawartości

Viaplay - pytania, problemy, komentarze


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, katowicer napisał:

Ludzie co się z Wami dzieje ?

Bronicie tego Viaplay niczym Częstochowy. 

 

To nie obrona Viaplay raczej próba racjonalnego rozłożenia argumentu, który podałeś na czynniki pierwsze.

Bo o ile rozumiem, że XY ma indywidualny problem, z anulowaniem subskrybcji,  bo może nie ogarnąć, to nie jestem w stanie zrozumieć, że ktoś (poza pojedynczymi osobami właśnie) uważa, że obecna sytuacja dla kibica  -stricte KSW - będzie gorsza.

Otóż, patrząc na liczby bezwzględne (cena), dostępność (apka),(kabel) - jest zdecydowanie lepiej. I jeśli ktoś nie był kibicem KSW "od święta", to ma się z czego cieszyć. A ten co nie był z KSW do tej pory, to moim zdaniem łatwiej trafi na transmisję teraz, niż wcześniej. Wystarczy, że ma FB. Viaplay już o to zadba. :)

Edytowane przez Toma441
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, katowicer napisał:

 

I pytanie jak duża jest ta grupa, która teraz nie wykupi usługi. Ja i tak tego nie oglądam więc mnie na szczęście ten problem nie dotyczy.

Odwrócę pytanie: jak duża jest ta społeczność kibicowska MMA, która czeka na grudzień? Moim zdaniem spora.

Zgadzam się, że jeśli chodzi o KSW cena była dla wielu zbyt wysoka i wielu robiło "składkę" na PPV. 

Dziś, tym bardziej koledzy mogą mieć taką galę nawet za 11 zł :) korzystając z uprzejmości bardziej ogarniętego kumpla ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze w Viaplay i KSW pracuja ludzie o wiekszej wiedzy niz obecni tutaj forumowicze i doskonale wiedza co robia. Gdyby tabelki w excelu nie zaswiecily im sie na zielono, to tego dealu by nie bylo. Deal jest, a wiec prognozuja, ze oplaci sie to i jednym, i drugim. 

 

Z punktu widzenia kibica: musza poprawic jakosc nadawania i zaczac wprowadzac 4k! Liczba praw robi sie coraz wieksza i nie ma co owijac w bawelne - bedzie jeszcze wieksza w kolejnych latach. Dla mnie, jako kibica, to jest najwazniejsze - poprawa jakosci. A to, czy do zamawiania subskrypcji bede musial kliknac w jedno pole, czy w dwa? Panowie, do jasnej ciasnej, szanujmy sie i nie robmy z siebie, i z ludzi, ciamajd z IQ na poziomie szympansa. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Netflix nie był na tyle bezczelny, żeby na początku ekspansji w Polsce wyłączać okres próbny. To jest [beep], agresywna polityka marketingowa i brak szacunku wobec widza. Chcecie zobaczyć jak Viaplay będzie wyglądało w Polsce za niedługi czas? Wystarczy sobie zobaczyć, jak wygląda ten serwis teraz w Szwecji. Tam też przybywało praw sportowych i teraz dostępne są tam pakiety Viaplay Medium który obejmuje Filmy, seriale, programy rozrywkowe i Sport ale tylko Bundesligę, Ligę Europejską, Konferencji itp, natomiast jest też pakiet Total który obejmuje to samo ale oprócz sportu obejmuje tzw. "Sport Premium" w który wchodzą np. Premier League czy Formuła 1. Mają tam też UFC, sądzę że w Polsce też Viaplay przejmie te prawa od Polsatu.  I teraz najlepsze, cena, to 449 SEK na miesiąc czyli ok 207 zł !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kingofsouth napisał:

brak okresu próbnego

No sorry, ale takie coś to ma praktycznie każda usługa bez względu na branżę. Czy to streaming filmów, gry, muzyka, Prime do Amazona, jakieś VPN-y, chmury, i tak dalej.

 

A tutaj byle jaki serwis nagle po paru miesiącach rezygnuje z tego, bo prawdopodobnie nie potrafią ogarnąć u siebie tematu tak, aby ograniczyć skrajne cebularstwo.

 

Takie coś to nic innego jak ograniczanie podstawowych praw konsumenckich.

 

8 godzin temu, cidik napisał:

 

 

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment prowokacyjny do kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, jupiter napisał:

Nawet Netflix nie był na tyle bezczelny, żeby na początku ekspansji w Polsce wyłączać okres próbny. To jest [beep], agresywna polityka marketingowa i brak szacunku wobec widza. Chcecie zobaczyć jak Viaplay będzie wyglądało w Polsce za niedługi czas? Wystarczy sobie zobaczyć, jak wygląda ten serwis teraz w Szwecji. Tam też przybywało praw sportowych i teraz dostępne są tam pakiety Viaplay Medium który obejmuje Filmy, seriale, programy rozrywkowe i Sport ale tylko Bundesligę, Ligę Europejską, Konferencji itp, natomiast jest też pakiet Total który obejmuje to samo ale oprócz sportu obejmuje tzw. "Sport Premium" w który wchodzą np. Premier League czy Formuła 1. Mają tam też UFC, sądzę że w Polsce też Viaplay przejmie te prawa od Polsatu.  I teraz najlepsze, cena, to 449 SEK na miesiąc czyli ok 207 zł !!! 

U nas jest cena oficjalna 34 zł, a sprzedaje się przez np. UPC za 10 zł.

Podobna sytuacja w Szwecji tylko tam sieć dystrybucji to już kilkadziesiąt firm partnerskich, które dają promocyjne ceny na pakiety Viaplay albo jako dodatek do swoich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, enski napisał:

 

 

E tam. W samowystarczalnej „potenrznej Bolsce” masz tylu nowobogackich oraz cwaniaków co sobie bez problemu będą dobierali takie pakieciki za 200 zł/mies. obok wielu innych rzeczy, które tylko mają, aby mieć, a korzystają odświętnie lub jak coś jedynie popularne.

Posiadanie dostępu do Viaplay jako atrybut prestiżu..Kto wie do czego doprowadzi " ekspansja" serwisu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jupiter napisał:

Nawet Netflix nie był na tyle bezczelny, żeby na początku ekspansji w Polsce wyłączać okres próbny. To jest [beep], agresywna polityka marketingowa i brak szacunku wobec widza. 

Zapomniałeś o tym, że Netflix w Polsce dosyć szybko skrócił okres próbny do dwóch tygodni, bo Polacy bezczelnie Netflixa okradali. To jest agresywne złodziejstwo i brak szacunku wobec nadawcy. Może ktokolwiek się zastanowi dlaczego nadawcy w Polsce są zmuszeni do takich kroków. Nie wątpię, że Viaplay było gotowe kontynuować okres próby, ale już wie na jakim rynku pracuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, katowicer napisał:

Ludzie co się z Wami dzieje ?

Bronicie tego Viaplay niczym Częstochowy. 

No i znowu to samo. Napisanie logicznych argumentów jest od razu obroną Viaplay :D 

 

Subskrybcję można zamówić i zrezygnować od razu. Nie trzeba czekać miesiąca i robić tego ostatniego dnia. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Toma441 napisał:

Odwrócę pytanie: jak duża jest ta społeczność kibicowska MMA, która czeka na grudzień? Moim zdaniem spora.

Zgadzam się, że jeśli chodzi o KSW cena była dla wielu zbyt wysoka i wielu robiło "składkę" na PPV. 

Dziś, tym bardziej koledzy mogą mieć taką galę nawet za 11 zł :) korzystając z uprzejmości bardziej ogarniętego kumpla ;)

Jak widzę kody na Allexxx to i za 7-9 ziko można oglądać.

 

Ktoś korzysta, działają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Toma441 napisał:

Netflix w Polsce dosyć szybko skrócił okres próbny do dwóch tygodni, bo Polacy bezczelnie Netflixa okradali. To jest agresywne złodziejstwo i brak szacunku wobec nadawcy. Może ktokolwiek się zastanowi dlaczego nadawcy w Polsce są zmuszeni do takich kroków. Nie wątpię, że Viaplay było gotowe kontynuować okres próby, ale już wie na jakim rynku pracuje. 

Biedny Viaplay, Skandynawowie też musieli go okradać, i reszta :)

Nie ma gratisowego okresu próbnego dla pakietu Viaplay Total w Szwecji, Norwegii, Danii, Islandii. A także na Litwie, Łotwie i w Estonii. 

 

8 minut temu, Adamus napisał:

Jak widzę kody na Allexxx to i za 7-9 ziko można oglądać.

 

Ktoś korzysta, działają ?

Nie korzystam, ale wiem. Jeśli chodzi o sport, nie bardzo, bo konta za kilka zł są sprzedawane kilku osobom, a sport może oglądać równocześnie 2 osoby. Nie ma sensu kupować. Lepiej zapłacić 17zł na mies. (kod na voucher) i podzielić na dwie osoby koszty, wychodzi tyle samo co lewe konta, a jest legalnie.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zuzia napisał:

 

Nie ma gratisowego okresu próbnego dla pakietu Viaplay Total w Szwecji, Norwegii, Danii, Islandii. A także na Litwie, Łotwie i w Estonii. 

Dobrze wiesz jak wygląda kwestia "darmowych okresów próbnych" w krajach cywilizowanych, a jak to wygląda w Polsce. U nas darmowy okres próbny bardzo często staje się furtką do tego aby nie płacić za płatne treści. W normalnych krajach się go po prostu respektuje.

10 minut temu, Adamus napisał:

Jak widzę kody na Allexxx to i za 7-9 ziko można oglądać.

 

Nie mam pojęcia o jakich kodach piszesz, mam na myśli po prostu zrzutkę na subskrypcję 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Toma441 napisał:

Dobrze wiesz jak wygląda kwestia "darmowych okresów próbnych" w krajach cywilizowanych, a jak to wygląda w Polsce. U nas darmowy okres próbny bardzo często staje się furtką do tego aby nie płacić za płatne treści. W normalnych krajach się go po prostu respektuje.

Z drugiej strony w krajach wymienionych przez @Zuziatego okresu próbnego też nie ma, więc może to nie tylko domena Polaków, a cwaniaków, którzy znajdą się w każdym kraju? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Toma441 napisał:

Dobrze wiesz jak wygląda kwestia "darmowych okresów próbnych" w krajach cywilizowanych, a jak to wygląda w Polsce. U nas darmowy okres próbny bardzo często staje się furtką do tego aby nie płacić za płatne treści. W normalnych krajach się go po prostu respektuje.

Nie mam pojęcia o jakich kodach piszesz, mam na myśli po prostu zrzutkę na subskrypcję 🙂

Wpisz Viaplay to zobaczysz,pisano o nich tu niejednokrotnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Toma441 napisał:

Dobrze wiesz jak wygląda kwestia "darmowych okresów próbnych" w krajach cywilizowanych, a jak to wygląda w Polsce. U nas darmowy okres próbny bardzo często staje się furtką do tego aby nie płacić za płatne treści. W normalnych krajach się go po prostu respektuje.

 

8 minut temu, Toma441 napisał:

Po prostu okres próbny w Viaplay od początku miał być "na czas określony", a tylko dla kombinatorów będzie to jakiś problem. Niestety tak się jakoś składa, że skłonność do tego, żeby kombinować u nas jest na dosyć wysokim poziomie 🙂

 

Wiem, że szła hurtowa sprzedaż kont gratisowych do krajów Skandynawskich i na cały świat, bo Viaplay zapomniał dorobić od razu odpowiedniej geolokalizacji. Poza tym skandynawska cebula jak najbardziej istnieje, dlatego tam też wprowadzono ograniczenia, na VPN również. Skandynawowie lubili kupować taniutkie konta islandzkie, bo działały bez VPN. Do czasu, blokady wprowadzonej nagle i globalnie.

 

Mam dostęp do wszystkich wersji skandynawskich i nadal działają bez VPN, z polskim IP,  ponieważ nigdy nie było szalonego popytu na konta skandynawskie w Polsce, z racji wyższej dla nas ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay cechuje brak profesjonalizmu w zwalczaniu. Można było zakładać wiele kont na jedną kartę, bo im się nie chciało wdrożyć tak elementarnego sprawdzania. Nie trzeba było Revoult i podobnych wynalazków. Sprzedaż na Allegro i w necie szła hurtowo. Jak było za późno wdrożyli blokadę na konta próbne i nie można było z kont darmowych korzystać w UE zgodnie z prawem i ich regulaminem. Teraz po cichu wycofali okres próbny, w sumie i tak był długo. Ich geolokalizacja ma nadal pewne niedociągnięcia. Muszą podpatrzyć jak robią to inni, skuteczniej. Np. Amazon robi to nieco lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie, ja tu kiedyś marudziłem poirytowany na brak płynności Viaplay na laptopach, telewizorach i innych urządzeniach, namówiony przez kilku użytkowników zakupiłem najnowszy Apple TV 4K (udało się wyrwać nówkę za 699zł) i powiem tak, jakość jest idealna, brak jakichkolwiek problemów z płynnością, nie widzę żadnej różnicy w stosunku do transmisji w TV satelitarnej, reasumując jeśli ktoś ma problem z płynnością, to nie jest to problem złego internetu, tylko złego sprzętu, jakby te Apple kosztowało 2 tysiące to i tak by było warto bo hula aż miło, kosztowało mnie 699, więc ktoś powie, że to dużo, ale mogę teraz zrezygnować z multiroom w Canal plus i zaoszczędzę 15 złoty na miesiąc, niezdecydowanym polecam, sprzęt jest warty swojej ceny, są opnie, że to sprzęt, który jest tylko dla posiadaczy iphonów itd, jednak, dla mnie jest to obecnie najlepszy sprzęt do serwisów streamingowych, jeśli ktoś posiada urządzenia Apple tak jak ja, to mamy dodatkowe plusy :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, sheldoncooper7373 napisał:

Witam Panowie i Panie, ja tu kiedyś marudziłem poirytowany na brak płynności Viaplay na laptopach, telewizorach i innych urządzeniach, namówiony przez kilku użytkowników zakupiłem najnowszy Apple TV 4K (udało się wyrwać nówkę za 699zł) i powiem tak, jakość jest idealna, brak jakichkolwiek problemów z płynnością, nie widzę żadnej różnicy w stosunku do transmisji w TV satelitarnej, reasumując jeśli ktoś ma problem z płynnością, to nie jest to problem złego internetu, tylko złego sprzętu

Dobrze, że się dzielisz, ale płynność i brak zacięć w Viaplay mam za darmo od pierwszego dnia startu usługi dzięki Kodi. Wersja ekonomiczna :)

Teraz już poprawili oficjalną apkę i nawet na niej ponoć już nie tnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...